Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kolodont Zobacz posta

Rotacja właśnie dla nich. Gui być może odejdzie bo to ostanie okienko gdzie można na nim zarobić. Kuchy może w sierpniu się wyleczy. Reszta nie będzie grała co trzy przez całą rundę (zakładam fazę grupową w LM lub LE). Napisałem wyraźnie DO ROTACJI a nie atakowania Monetą bram LM. Wzmocnienia swoją drogą ale szeroka ławka to podstawa.
    Chryste, człowieku przeciez byłby 8 do grania. To ile miałby grać skoro już Chukwu, Szymański grają tyle co nic?

To ilu ty chcesz mieć piłkarzy na etacie, żeby mieć szeroką ławkę? 40stu?
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Tak 40. Nie wymieniłem garści monet tylko jednego Monetę. Nieważne, nie rozumiemy się. Podbijam pytanie czy jest opcja odkupu. Z ciekawości już tylko pytam.

Komentarz

• Co grono forumowych ekspertów sadzi o Atoche z Łęcznej po tych kilku jego meczach?

Komentarz

• Atoche ani trochę
          Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Mamy Mistrza!!
            Więc o ligę mistrzów trzeba powalczyć a taka podmianka Janka Gola za Kope byłaby idealna. Jak myślicie, ile w Amkarze wyciąga i czy wgl jest szansa?

Komentarz

• Agent Vadisa Odidji-Ofoe: - Najdziwniejsza sprawa, której początkowo nie zakładaliśmy, jest taka, że Vadis troszkę zakochał się w Legii.
              Stanowski przed chwilą na Twitterze Oby to był dobry prognostyk!

Komentarz

• Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Mam tak samo od ponad 20 lat
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
                    Stanowski przed chwilą na Twitterze Oby to był dobry prognostyk!
                    Widać, że mocno przeżywał wczorajszy sukces i wzruszenie też było. Vadis, zostań z Nami
                    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Mam tak samo od ponad 20 lat
                      to jakby troszeczkę więcej

Komentarz

• Ja się powtórzę i napiszę, że jeśli byłaby oferta za Jędrzejczyka to przyjąć i już jest kasa na Vadisa. Dawanie zdecydowanie największej pensji obrońcy to głupota, tym bardziej, że od lat nie możemy się doczekać skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                          Widać, że mocno przeżywał wczorajszy sukces i wzruszenie też było. Vadis, zostań z Nami
                          Dziś pewnie dostanie jeszcze ze dwie nagrody , tu może być królem gdzie indziej jednym z wielu .

Komentarz

• T.Włodarczyk dopisał, że ten agent na koniec powiedział, że i tak decydować będzie kasa.

Komentarz

• Tak, tak - tak nas ten Vadis kocha ze 1 mln euro za sezon to za mało...

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                                Ja się powtórzę i napiszę, że jeśli byłaby oferta za Jędrzejczyka to przyjąć i już jest kasa na Vadisa. Dawanie zdecydowanie największej pensji obrońcy to głupota, tym bardziej, że od lat nie możemy się doczekać skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia.
                                A to ponoć Hlousek jest bliżej odejścia niż Jędrzejczyk.
                                Zamieszczone przez Bary89
                                Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

Pracuję...
                                X