Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Jeżeli uważasz, że 346 minut na boisku to dużo i idealna szansa dla nowego zawodnika do stania się kluczowym zawodnikiem, to serdecznie pozdrawiam. Taki Radović, pomimo że nie pokazuje absolutnie nic, na boisku spędził 1345 minut.
    Przyszedł do nas chłop w zimę. Dostał 88 minut w pierwszym meczu, potem prawie godzinę z Ajaxem , cała połowę z Ruchem i ponad godzinę z Termalica. We wszystkich tych meczach kopał się w czoło i gówno pokazał. Potem miał kontuzję. Gdy wrócił, dostał dwa mecze szansy. Po za bramką z Cracovią, nie pokazał nic co dawałoby nadzieje, że może coś dać drużynie.

A teraz porównaj go sobie z Dominkiem, który dostawał równie mało szans ale jak już wchodził na boisko to dawał coś drużynie aż w końcu wywalczył pierwszy skład. Skoro Naecid przegrywa rywalizację z kontuzjowanym Rado to chyba nie za dobrze o nim świadczy.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Jeżeli uważasz, że 346 minut na boisku to dużo i idealna szansa dla nowego zawodnika do stania się kluczowym zawodnikiem, to serdecznie pozdrawiam. Taki Radović, pomimo że nie pokazuje absolutnie nic, na boisku spędził 1345 minut.

Jak nigdy się z Tobą nie zgadzam, to tutaj muszę.
      Przypomni ktoś po ilu minutach, pewien gruby Belg pokazał, że "umie prosto kopnąć piłkę"? Necid i Chukwu niech jeszcze zostaną co najmniej do zimowego okna, jak do tego czasu nie "zaskoczą", to wylot i tyle. Skreślanie zawodników po 5, czy nawet 3 występach w podstawie, to jakiś ***** kabaret, przy takiej praktyce nikt do nas nie będzie przechodził.
      Mioduski won
      Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
      Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Przyszedł do nas chłop w zimę. Dostał 88 minut w pierwszym meczu, potem prawie godzinę z Ajaxem , cała połowę z Ruchem i ponad godzinę z Termalica. We wszystkich tych meczach kopał się w czoło i gówno pokazał. Potem miał kontuzję. Gdy wrócił, dostał dwa mecze szansy. Po za bramką z Cracovią, nie pokazał nic co dawałoby nadzieje, że może coś dać drużynie.

A teraz porównaj go sobie z Dominkiem, który dostawał równie mało szans ale jak już wchodził na boisko to dawał coś drużynie aż w końcu wywalczył pierwszy skład. Skoro Naecid przegrywa rywalizację z kontuzjowanym Rado to chyba nie za dobrze o nim świadczy.
        Nagy przychodził jako podstawowy zawodnik Ferencvarosu. Był w rytmie meczowym.
        Zamieszczone przez Bary89
        Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Tyle, że Legia potrzebowała napastnika na już, a nie na za pół roku. Dostał dość szans. Prezentował się miernie i słusznie wylądował na ławce. Już jeden Chukwu wystarczy na odbudowę.

Pretensje można mieć jedynie o to, że nie wróci Niezgoda. Te 4,5 miesiąca byłyby idealnym momentem, a może niepowtarzalną szansą, żeby dać temu chłopakowi trochę pograć. Strzelam, iż ugrałby więcej w ataku, niż znajdujący się w kiepskiej formie Radović.

Poza tym otrzymalibyśmy konkretną odpowiedź, czy jest to zawodnik na miarę naszych ambicji. Bo nie sądzę, żeby w nowym sezonie dostał komfort rywalizacji z dwoma figurantami i pomocnikiem wychodzącym na szpicy.

Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
          Przypomni ktoś po ilu minutach, pewien gruby Belg pokazał, że "umie prosto kopnąć piłkę"?
          Gruby Belg od pierwszych minut pokazywał wysoką jakość. Nie miał po prostu siły biegać, był niezgrany i nieprzygotowany. Ale od początku widać było, że jest to grajek klasowy.
          Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
          A Melanż Trwa...

Komentarz

Nagy przychodził jako podstawowy zawodnik Ferencvarosu. Był w rytmie meczowym.
            Ta zwłaszcza, że ostatni mecz zagrał w grudniu. Nie wiem co Ty chcesz udowodnić. Jakby Necid był kozakiem to by sobie u nas poradził. Jak widać nie bez powodu nie grał ostatnio w Turcji.
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
              Gruby Belg od pierwszych minut pokazywał wysoką jakość. Nie miał po prostu siły biegać, był niezgrany i nieprzygotowany. Ale od początku widać było, że jest to grajek klasowy.
              Teraz ***** każdy pisze, że widać było, że to grajek klasowy

A prawda jest taka, że był ****** tak samo jak pianista i Moulin, a gdy jebano "żewłak trawel" to też zawsze go wymienano jako jeden z "sukcesów", podobnie jak z osiągnięciami Hasiego. Nawet w naszym "plebiscycie" raz zdołał wygrać tytuł lebiegi, raz był 2-gi, a dwa razy trzeci. Określenie "belgijski zaciąg" było używane z dopowiedzeniem "nie liczyć Vadisa", czy bez tego?

Za samego tematu o Hasim, z jednej strony:
              Liczymy: kasa za Hasiego i jego sztab + Moulin + Vadis + Langil = np Jędza, Dabrowski z Craxy, Wszołek, Grosik i jeszcze by zostało na przyzwoitego trenera. A tak po prostu wystarczało nie puszczać Staszka... k.rwa co za porażka...
              Pomyśl że można tą kasę było wydać na Jędrzejczyka .... Nóż się w kieszeni otwiera. Myślę że eksperyment z Hasi i kasa wydana na niego plus na Odiże to jedna z większych wtop we współczesnym futbolu. Mówie serio. Dużo większa niż np nasz truskawkowy zaciąg czy Wisła Kraków po Maskancie.
              Mioduski won
              Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
              Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
                Teraz ***** każdy pisze, że widać było, że to grajek klasowy

A prawda jest taka, że był ****** tak samo jak pianista i Moulin, a gdy jebano "żewłak trawel" to też zawsze go wymienano jako jeden z "sukcesów", podobnie jak z osiągnięciami Hasiego. Nawet w naszym "plebiscycie" raz zdołał wygrać tytuł lebiegi, raz był 2-gi, a dwa razy trzeci. Określenie "belgijski zaciąg" było używane z dopowiedzeniem "nie liczyć Vadisa", czy bez tego?

Za samego tematu o Hasim, z jednej strony:
                Proponuję lekturę tematów meczowych z sezonu roku, gdzie wiele osób zwracało uwagę na fakt, iż Vadis wygląda obiecująco, ma przebłyski, ale brakuje mu zgrania, a przede wszystkim dobrego przygotowania.

Jak już zadałeś sobie trud na wyłapanie tych mało pochlebnych opinii tak myślę, że przy odrobinie dobrej woli znajdziesz i te bardziej optymistyczne. No chyba, że zadowala Cię wklejanie dwóch postów pod tezę...
                Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Albo daj jeszcze nick osoby, która to pisała to będziemy wiedzieli więcej
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

Albo daj jeszcze nick osoby, która to pisała to będziemy wiedzieli więcej
                    Postów nie szukałem nie wiadomo ile, bo tylko wszedłem w ostatni post o Hasim i cofnąłem o ~10 stron wstecz.
                    Wiele osób coś widziało w nim i go opisywało? Ja szczerze mówiąc tego nie pamiętam, a wówczas największą moją "osobista nadzieją" był Langil, który zapadł mi w pamięć tym, że w którymś tam meczu dosyć mocno szarpał na flance. A to, że **** z tego wychodziło to inna para kaloszy, podobnie jak to, że okazało się, że jest chory na wodogłowie..
                    Mioduski won

Komentarz

Ta zwłaszcza, że ostatni mecz zagrał w grudniu.
                      Ok, tyle mi wystarczy, by nie prowadzić dalej rozmowy na ten temat
                      Zamieszczone przez Bary89
                      Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Moneta ma opcję odkupu? Wiem, że nazwisko nie powala ale jako solidny rezerwowy do rotacji by pasował.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kolodont Zobacz posta
                          Moneta ma opcję odkupu? Wiem, że nazwisko nie powala ale jako solidny rezerwowy do rotacji by pasował.
                          Rotacja dla kogo? Gui, Nagy, Kucharczyk, Hamalainen do tego Radovic, Chukwu, Szymański. Nie mówię, ze na skrzydłach to my mamy jakoś super jakości ale jak mamy tam kogoś brać to wzmocnienia a nie 8 do grania.

Może jeszcze Efir do ataku i Cichocki do obrony?
                          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Na Monecie do LM? Hehe.
                            Poważnie, to w naszej lidze, niewielu, bo niewielu, ale jest kilku, o których można by się postarać, jak np. Starzyński, Wolski, Dąbrowski. W dalszej kolejności może Delew lub Węgier z Pogoni, czy Brlek z Wisły, ale ich znam trochę mniej.

Komentarz

• Starzyński jako zmiennik Moulina i Dąbrowski jako zmiennik Jodłowca byłoby w miarę ok.

Wolski, Delew, Guyrsco
                              Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• [QUOTE=Kijek;1524810]Rotacja dla kogo? Gui, Nagy, Kucharczyk, Hamalainen do tego Radovic, Chukwu, Szymański.

Rotacja właśnie dla nich. Gui być może odejdzie bo to ostanie okienko gdzie można na nim zarobić. Kuchy może w sierpniu się wyleczy. Reszta nie będzie grała co trzy przez całą rundę (zakładam fazę grupową w LM lub LE). Napisałem wyraźnie DO ROTACJI a nie atakowania Monetą bram LM. Wzmocnienia swoją drogą ale szeroka ławka to podstawa.

Komentarz

Pracuję...
                                X