Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
    Wraca Masło, dojdzie Możdżeń jeszcze tylko jakiegoś juniora 24 letniego... w sumie trzy transfery - styka. Nie ma co robić rewolucji w składzie.
    Jeszcze Langil wraca, więc już pełne eldorado. Myślę, że kadra na 17/18 powinna być zamknięta.

Komentarz

• Zamieszczone przez Niko Zobacz posta
      Jeszcze Langil wraca, więc już pełne eldorado. Myślę, że kadra na 17/18 powinna być zamknięta.
      Sanogo wraca do zdrowia.
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• A o Szwochu i Jałosze zapomnieliście? Kadra wydaje się zamknięta na przyszły sezon.

Komentarz

• Jeszcze w miejsce Pazdana wróci Wieteska i bój o LM można zaczynać! A tak serio to nie mogliby opchnąć gdzieś Jodłowca, a w jego miejsce sprowadzić Dąbrowskiego z Cracovii i Góralskiego jako alternatywę dla Kopy?
          #MioduskiWon

Komentarz

• Na skrzydła jeszcze jak znalazł Bartczak z Michalakiem wrócą z Sosnowca. Okna transferowego nie ma co otwierać w tym roku.

Komentarz

• Na skrzydło brać Nikolas ©palka z Żyliny. Najlepszy młody pomocnik w lidze słowackiej, według mnie może osiągnąć więcej niż Duda. Oceniam go na podstawie całego sezonu. Skrzydła ©palek - Nagy to by był niezły sztos.
              Zamieszczone przez Bary89
              Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Ciekawy jestem ile Pogoń by sobie policzyła za Ádáma Gyurcsó, moim zdaniem w naszym klubie koleś mógłby rozwiną jeszcze skrzydła.

Komentarz

• Wraca Radek Kucharski także o ściąganie ciekawych zawodników znowu można być spokojnym.
                  Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez RONVE Zobacz posta
                    Ciekawy jestem ile Pogoń by sobie policzyła za Ádáma Gyurcsó, moim zdaniem w naszym klubie koleś mógłby rozwiną jeszcze skrzydła.
                    Przymiarki były, trafił do Szczecina.
                    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                      Przymiarki były, trafił do Szczecina.
                      Przymiarki były na forum, bo w kilka osób "widzieliśmy" go w Legii. Leśnodorski stwierdził, że lepszy od niego jest Mazek i tematu transferu w ogóle nie ma.

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                        Wraca Radek Kucharski także o ściąganie ciekawych zawodników znowu można być spokojnym.
                        To już klepnięte, że po sezonie zastępuje Żewłakowa?
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Na razie jest tylko info, że wraca na stanowisko szefa skautingu: http://legionisci.com/news/71069_Kuc...ngu_Legii.html
                          Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                            To już klepnięte, że po sezonie zastępuje Żewłakowa?
                            http://legia.com/aktualnosci/radosla...gu-legii-55535

Z tego co wyczytałem, to Kucharski będzie zarządzał całym skautingiem seniorskim i juniorskim. Marcin Żewłakow zostaje i będzie odpowiadał za seniorski, a do juniorskiego kogoś zatrudnią. A Michał to zupełnie inna działka.

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
                              Wraca Radek Kucharski także o ściąganie ciekawych zawodników znowu można być spokojnym.
                              Jak na przykład Sulley

Komentarz

• Zamieszczone przez marsu2 Zobacz posta
                                Jak na przykład Sulley
                                Duda, Nagy

Komentarz

Pracuję...
                                X