Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• On nic nie wygada. No nie wierzę
    ...:: Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś ::...

Komentarz

• Przez 1,5 roku Keane leczył kontuzje i do gry wrócił we wrześniu. Zobaczymy czy te info się sprawdzi, a Iwańczyk pisze jeszcze, że nie tylko on z klubów Premier League jest na tapecie.
      "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy !" J. Piłsudski

Komentarz

• Zamieszczone przez maciek90 Zobacz posta
        Przez 1,5 roku Keane leczył kontuzje i do gry wrócił we wrześniu. Zobaczymy czy te info się sprawdzi, a Iwańczyk pisze jeszcze, że nie tylko on z klubów Premier League jest na tapecie.
        ostatnio przez kontuzje nie doszło do skutku jego wypożyczenie bodajże (piszę z głowy) do Wigan. Ciekawy transfer byłby to Oprócz niego w grę wchodzi pewnie wiecznie wypożyczany Macheda
        "Przypominam o zakazie używania środków pirotechnicznych !" W.Hadaj

Komentarz

• Był na miesięcznym wypożyczeniu w listopadzie.
          #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Na wypożyczeniu był, ale tam doszło chyba do zmiany trenera, a temu nowemu już się za bardzo chyba nie widział.
            Ostatnio edytowany przez maciek90; [ARG:4 UNDEFINED].
            "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy !" J. Piłsudski

Komentarz

• Notes z kontaktami Berga widać poszedł w ruch. Zobaczymy, czy będą z tego jakieś konkrety. Jeśli tak to chyba panowie "Ż" nie będą za długo piastować swoich funkcji.

Komentarz

• Dlaczego? Może wykonują dobrze swoją robotę ale dzięki Bergowi przyjdzie ktoś lepszy? Myślisz że co okienko Berg (lubi inny trener) będzie miał możliwość ściągnięcia swoich znajomych graczy?

Komentarz

• Nie myślę, bo tego nie wiem. Teraz zbyt wiele nie wiemy o tym jak będzie wyglądało posturbanowa polityka transferowa, ale każdy scenariusz biorę pod uwagę, włącznie z tym, że Berg będzie mieć status menadżera i za pozwolenie Leśnego poustawia sobie wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez hansolo Zobacz posta
                    William Keane (MU U-21) ma zostać wypożyczony do Legii.
                    Źródło: twitterowy wpis powołujący się na irlandzką stację Setanta Ireland. Coś w tym temacie potwierdza Iwańczyk z GW. Sprawa jest rozwojowa.
                    Lepsze spady z Premier League lub Bundesligi niż penetracja niesamowicie interesujących rynków w stylu Azerbejdżanu, Mołdawii, Gruzji czy Cypru.
                    Ale ten gość to wypisz/wymaluj Efir.
                    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Trochę to dziwne, że tak wielki klub, jak Legia musi się posiłkować wypożyczeniami. No chyba, że będzie tam zawarta klauzula pierwokupu. Swoją drogą to nigdy o tym piłkarzu nie słyszałem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                        Trochę to dziwne, że tak wielki klub, jak Legia

Ogarnij się. Poza tradycją i rzeszą fanów, nie jesteśmy nawet średniakiem Europejskiej piłki. Popatrz na nasze sukcesy na arenie międzynarodowej - dużo ich, nie ? Przez ostatnie 20 lat, idąc twoim tokiem myślenia - całe multum.
                        Tak "wielkim" klubem, to jesteśmy na naszym podwórku, choć szczerze wątpię, że odnosiłeś do tego zdanie.

Wracając do meritum - według mnie dobry ruch. Na pewno przyzwyczajony do siłowej i szybkiej gry, więc proces aklimatyzacji, w dodatku pod okiem trenera, któremu angielski nie przeszkadza, mógłby przejść pomyślnie.
                        Chociaż dla mnie, to taka oferta last minute. Jak się nie uda z innymi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hyhyhy Zobacz posta

Ogarnij się. Poza tradycją i rzeszą fanów, nie jesteśmy nawet średniakiem Europejskiej piłki. Popatrz na nasze sukcesy na arenie międzynarodowej - dużo ich, nie ? Przez ostatnie 20 lat, idąc twoim tokiem myślenia - całe multum.
                          Tak "wielkim" klubem, to jesteśmy na naszym podwórku, choć szczerze wątpię, że odnosiłeś do tego zdanie.

Wracając do meritum - według mnie dobry ruch. Na pewno przyzwyczajony do siłowej i szybkiej gry, więc proces aklimatyzacji, w dodatku pod okiem trenera, któremu angielski nie przeszkadza, mógłby przejść pomyślnie.
                          Chociaż dla mnie, to taka oferta last minute. Jak się nie uda z innymi.
                          Jeżeli, według ciebie, na polskie warunki Legia nie jest wielkim klubem to nie mam więcej pytań.

Komentarz

• Umiesz czytać ze zrozumieniem?

Tak "wielkim" klubem, to jesteśmy na naszym podwórku,
                            „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
                            Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
                            Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
                            Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• Zamieszczone przez Hyhyhy Zobacz posta
                              Tak "wielkim" klubem, to jesteśmy na naszym podwórku
                              Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                              Jeżeli, według ciebie, na polskie warunki Legia nie jest wielkim klubem to nie mam więcej pytań.
                              Coraz lepiej tutaj
                              #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez maatek Zobacz posta
                                Umiesz czytać ze zrozumieniem?
                                Sądzę, że tak. Zostało to zresztą zawarte w poście.

Komentarz

Pracuję...
                                X