Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Belit Zobacz posta
    Kolejny bez paszportu UE?
    Barca mu za chwilę pewnie załatwi hiszpański paszport bo w Hiszpanii też chyba limity UE obowiązują więc będzie jak znalazł

Komentarz

• Zamieszczone przez junoumi Zobacz posta
      Barca mu za chwilę pewnie załatwi hiszpański paszport bo w Hiszpanii też chyba limity UE obowiązują więc będzie jak znalazł
      Eeee, za stary (ma aż 25 lat skończone, taki RB Lipsk bierze tylko 24 i niżej), za niski (1,75 co to za karzełek? Min. 1.80!), ma coś z głową, na poważnie, zaliczył tylko dwa kluby albo coś ukrywa a poza tym na pewno blachy przebite, w fawelach przecież to normalne, no i ma zbyt ciemną karnację skóry, co on się tak opala? - pewnie tylko siedzi w solarium zamiast trenować no i grozi to rakiem skóry ... a jeszcze na dodatek to ma kłopoty z prawem i jakiś wyrok się kroi, chcemy kryminalistów u siebie?
      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez johnny39 Zobacz posta
        A o kim może być mowa jak nie o piłkarzu Pazdanie, którego ostatnie wypowiedzi mi wpadły do ręki. W wypowiedziach tych pieprzył kocopoły porównywalne do Prijovica, a jakoś przeszło bez echa. "Chciałem odejść latem , były dobre oferty dla mnie i dla klubu, ale klub mnie nie puścił bla bla, bo chcieli walczyć w lidze mistrzów bla bla. Zimą teraz tez dobre oferty były na stole, ale klub odrzucił bla bla" - ja nie śmiem twierdzić, że on nie jest dobrym obrońcą, ale do k***y nędzy jak widzę gościa, który x lat kopał się po czole w ekstraklapie i nazywali go "piranią", a zagrał parę meczów w reprezentacji, potrenował z Lewandowskim i wyraźnie mu odwala to się muszę meliski napić. To że jest łysym z nowej huty to nie oznacza z automatu, że jest spoko ziomkiem. Zgrywa wielce obrażonego, foch strzela jakby w Legii był za karę. Wyraźnie chyba zapomniał, że to z Legii a nie z Jagiellonii pojechał na to euro. Grał w Legii przez rok, wywalczył MP i po roku "nara spadam". MP to My i bez Ciebie mieliśmy. Piłkarzu Pazdanie - to Ty jesteś pracownikiem(!), pracujesz w tym klubie, a nie ten klub na Ciebie. Trzeba było podpisać kontrakt z klauzulą, a nie się mazgać (chyba że ma, a nikt nie chce tej kwoty zapłacić za 30 letniego mega kota z polskiej ligi). Brawa dla klubu za postawę.
        Ale pierdolisz głupoty. Też czytałem ten wywiad z Pazdanem i chyba każdy zdrowo myślący człowiek wyciągnie z niego same pozytywne wnioski na temat Pazdan - tj. że on sam był pozytywnie nastawiony na odejście, ale nic na siłę, nie udało się - klub się nie zgodził, odrzucał oferty, więc Pazdan wrócił do ciężkiej pracy i gry dla Legii bez żadnego gadania czy płaczu.

Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
        ... wycofała się, bo Czerczesow wystawił mu laurkę, zapomniałeś dopisać
        Ta na pewno Czerczesow wystawiałby złą laurkę, raczej nie byłby taki chu.jem. Czytajcie niektóre wiadomości z TT między wierszami, a nie łykacie wszystko jak młode pelikany.
        Przecież nie chodzi o wystawienie złej laurki, tylko powiedzenie co tak naprawdę o nim sądzi i czy przypadkiem głównymi atutami Kucharczyka nie jest to, że dużo i szybko biega. Niby dlaczego Czerczesow miałby się okazać bardziej lojalny wobec Kucharczyka, niż wobec trenera Lokomotivu, jeśli został poproszony o opinię? Kucharczyk to jego nieślubny syn czy o co chodzi?
        Ostatnio edytowany przez mzm; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Piotr Koźmiński ‏@UEFAComPiotrK 58 min.58 minut temu

Odejście M. Aleksandrowa tej zimy prawdopodobne. Arsenał Tuła mocno zainteresowany transferem. Rozmowy w toku.
          ...

Komentarz

• To gdzie ten spektakularny transfer

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
              To gdzie ten spektakularny transfer
              Przecież masz info post wyżej
              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                Przecież masz info post wyżej
                Małgorzata Chłopaś ‏@_turi 37

Rozmowy z Arsenałem Tuła na finiszu. Dzień-dwa spodziewana finalizacja.
                no jeszcze chwila a ta kadra zacznie wyglądać naprawdę dobrze

Komentarz

• Zamieszczone przez _maruda_ Zobacz posta
                  no jeszcze chwila a ta kadra zacznie wyglądać naprawdę dobrze
                  A Kucharczyka nie chcą w pakiecie za pare piłek i sprzęt piłkarski?
                  ZMIENIĆ TEJ TRADYCJI NIC NIE JEST W STANIE,LEGIA BYŁA JEST I WIELKA POZOSTANIE! (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L) Pichichi Zobacz posta
                    A Kucharczyka nie chcą w pakiecie za pare piłek i sprzęt piłkarski?
                    Wschód odpada bo Czerczesow dał mu czarną polewkę.
                    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• miało być tekstowo, a nie obrazkowo, ale się cyrylica wykrzaczyła na forum
                      Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

• super ale może to przetłumaczysz jak wrzucasz.
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                          super ale może to przetłumaczysz jak wrzucasz.
                          Coś, że Kucharczyk był pierwszym wyborem u Czerczesowa i (my, kibice Legii) nie wyobrażamy sobie drużyny bez niego.

Nie mam pojęcia co to za tekst i czyjego autorstwa.

Komentarz

• Legia dawała milion euro za Albańczyka?!

Jak donoszą tureckie media, Legia była zainteresowana transferem napastnika Basaksehir Sokola Cikalleshi. Według trenera tego zespołu Abdullaha Avcı, cytowanego przez tureckie media, warszawski klub oferował za reprezentanta Albanii milion euro.

Turecki trener powiedział o zainteresowaniu Legii, opowiadając o kulisach podpisania kontraktu Emmanuela Adebayora z jego obecnym pracodawcą. - Wszystko działo się po naszym meczu z Bursasporem, który wygraliśmy 1:0. Legia oferowała milion euro za Sokola. Powiedziałem mu, że jak chce to może iść. To była naprawdę dobra oferta. Pojawiły się jednak pewne trudności i ostatecznie Cikalleshi poszedł na wypożyczenie do Akhisarsporu – mówi szkoleniowiec Basaksehir.
                            http://www.transfering.pl/newsroom/2...-za-albanczyka

Komentarz

• Dobrze, że nie udało się go ściągnąć, bo Necid jest znacznie lepszym zawodnikiem.

Komentarz

• No tak,ale Necid zapewne (przy klauzuli 2 miliony euro) tylko do czerwca

Komentarz

Pracuję...
                                X