Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    To konto tt, które wspomina o Hubocanie to fake. Dwa twitty, siedmiu obserwujących...
    Nie wiem o którym koncie piszesz, ja widziałem coś takiego:

Może kolejny Wittwer.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
      Nie wiem o którym koncie piszesz, ja widziałem coś takiego:

Może kolejny Wittwer.
      Nie, oni to podali za EuropeTransfersNews.
      "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Aż serce rośnie o jakich nazwiskach będzie tu można poczytać w dniu jutrzejszym i kolejnych.
        Ostatnio edytowany przez Jaco; [ARG:4 UNDEFINED].
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Oby już tylko nikt nie odszedł z podstawowej jedenastki Teraz tylko zgranie nowych napadziorów i czekamy na wyniki.
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Myślisz, że kominy płacowe są tylko w topowych klubach?
            Jesli chcemy sie rozwijac, kominow placowych nie unikniemy. Zwyczajnie potrzebujemy 2-3 grajkow robiacych roznice. Co to za komunistyczna idea ze wszyscy maja zarabiac podobnie? Bo sie jakis pilkarski analfabeta obrazi?

Natomiast kominami trzeba zarzadzac madrze. Bodaj w Barcelonie ostatnio doszlo do malej eskalacji pensji. Podwyzke dostal jeden gracz, i zaraz zrobila sie kolejka. I klub nie moze odmowic jesli chce zachowac atmosfere w druzynie, bo skoro Neymar zasluguje, to przeciesz Suarez albo Messi tez, prawda? Innymi slowy, nie ma nic zlego w tym ze Vadis zarabia wiecej od Kucharczyka, Kucharczyk nie ma prawa sie burzyc bo zwyczajnie nie oferuja takiej jakosci pilkarskiej. Problem zaczyna sie wtedy kiedy zawodnik z mega wysokim kontraktem gra jak Kucharczyk. W tym wypadku taki kontrakt to bomba z opoznionym zaplonem wrzucona do szatni.

Komentarz

• Skonczcie za przeproszeniem pierdolic.
              Ludzie tu zagladaja by dowiedziec sie czy przyjdzie do nas Neymar a nie ile mu zaplacimy
              ...ta ziemia do Polski należy
              choć Polska daleko jest stąd,
              bo wolność krzyżami się mierzy
              historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                Skonczcie za przeproszeniem pierdolic.
                Ludzie tu zagladaja by dowiedziec sie czy przyjdzie do nas Neymar a nie ile mu zaplacimy
                Neymar nie przychodzi ale latem być może pojawi się Alonso, taki emeryt piłkarski z Monachium który chce zrobić przy okazji papiery trenerskie i tym podobne sprawy a kończy mu się kontrakt ...
                Teraz scouting Legii jest nastawiony na złapanie przynajmniej jednej solidnej okazji ale bez napinki.
                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Na powyższym przykładzie widać jakimi debilami są piłkarze, podpisują kontrakt i uważają, że w każdej chwili należy im się transfer, do tego nie rozróżniają powiedzenia, że chcą odejść (Niko) od stawiania całego otaczającego świata pod ścianą (Prijo).
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                      O kim to? Radović, Pazdan, Kucharczyk?
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• O co chodzi w tym twitcie?

Że Prijovic chciał odejść i głośno o tym powiedział, a ktoś inny też chce odejść, ale boi się o tym głośno mówić w mediach?

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                          O kim to? Radović, Pazdan, Kucharczyk?
                          Pazdan w wywiadzie dla wp.pl cos takiego powiedział.

Komentarz

• A o kim może być mowa jak nie o piłkarzu Pazdanie, którego ostatnie wypowiedzi mi wpadły do ręki. W wypowiedziach tych pieprzył kocopoły porównywalne do Prijovica, a jakoś przeszło bez echa. "Chciałem odejść latem , były dobre oferty dla mnie i dla klubu, ale klub mnie nie puścił bla bla, bo chcieli walczyć w lidze mistrzów bla bla. Zimą teraz tez dobre oferty były na stole, ale klub odrzucił bla bla" - ja nie śmiem twierdzić, że on nie jest dobrym obrońcą, ale do k***y nędzy jak widzę gościa, który x lat kopał się po czole w ekstraklapie i nazywali go "piranią", a zagrał parę meczów w reprezentacji, potrenował z Lewandowskim i wyraźnie mu odwala to się muszę meliski napić. To że jest łysym z nowej huty to nie oznacza z automatu, że jest spoko ziomkiem. Zgrywa wielce obrażonego, foch strzela jakby w Legii był za karę. Wyraźnie chyba zapomniał, że to z Legii a nie z Jagiellonii pojechał na to euro. Grał w Legii przez rok, wywalczył MP i po roku "nara spadam". MP to My i bez Ciebie mieliśmy. Piłkarzu Pazdanie - to Ty jesteś pracownikiem(!), pracujesz w tym klubie, a nie ten klub na Ciebie. Trzeba było podpisać kontrakt z klauzulą, a nie się mazgać (chyba że ma, a nikt nie chce tej kwoty zapłacić za 30 letniego mega kota z polskiej ligi). Brawa dla klubu za postawę.
                            "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
                              O co chodzi w tym twitcie?

Że Prijovic chciał odejść i głośno o tym powiedział, a ktoś inny też chce odejść, ale boi się o tym głośno mówić w mediach?
                              Składnia całej tej wypowiedzi jest taka, że też się zastanawiam o co chodzi.
                              edit: literówka.

Komentarz

• Znam klika klubów na "L", zresztą nawet na "Le" jest ich sporo ... ten tweet to typowa zagrywka na zrobienie szumu i wsadzenie kija w ...

A Pazdka zostawcie w spokoju, jeśli będzie grać jak należy i nie będzie pieprzył głupot jak Prijo czy Langil to czytajcie go normalnie bez szukania podtekstów, na razie nic strasznego nie powiedział.
                                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Pracuję...
                                X