Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bo to urodzony optymista
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      Marzeniem jest grać w tych klubach więc nie przypuszczam, aby którykolwiek z zawodników (pomijając topowe gwiazdy) narzekał, że ma mniejszą pensję.
      Ale marzeniem jest też grać w United, Bayernie, PSG, Chelsea itd. Dość naiwne myślenie, że ktoś pomyśli: "a chuuj, mogę grać za frytki, od zawsze marzyłem o Realu".

Ale jak już chcecie tak porównywać, to poproszę o przykład piłkarza, który przyszedł do tych klubów jako transfer, nie wyróżniał się ostatnio niczym szczególnym
      No raczej topowe kluby takich zawodników nie kontraktują. My nie jesteśmy topowym klubem.

niech ta przyszła gwiazda Legii ma najwyższy kontrakt w klubie ale po udowodnieniu swojej wartości
      I myślisz, że taki Caicedo na to pójdzie?

Tak jakby Jodłowiec przeszedł do ligi litewskiej, bo pewnie dysproporcje miedzy ekstraklasą a hiszpańską ligą podobne. Myślisz, że dostałby najwyższy kontrakt w lidze? Czy musiałby grać z rok za frytki, żeby udowodnić swoją wartość?

Komentarz

• Zamieszczone przez nowyUrlean Zobacz posta
        Wy o kominach, a tu Aleksandrow odchodzi. Przyszedł za 100 tysięcy euro. Fajnie, że klub może coś jeszcze na nim zarobić. Oczyszczania kadry ze szrotu ciąg dalszy.
        Byle tylko nie zapytali Staszka o zdanie...

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta

Tak jakby Jodłowiec przeszedł do ligi litewskiej, bo pewnie dysproporcje miedzy ekstraklasą a hiszpańską ligą podobne. Myślisz, że dostałby najwyższy kontrakt w lidze? Czy musiałby grać z rok za frytki, żeby udowodnić swoją wartość?
          Ale dlaczego frytki ? Wiadomo, że muszą mu zaproponować bardzo dobry kontrakt ale uważam, że nie powinien on być od razu kilka razy większy od czołowych naszych graczy

No raczej topowe kluby takich zawodników nie kontraktują. My nie jesteśmy topowym klubem.
          To nie porównujmy się do topowych klubów

Ale marzeniem jest też grać w United, Bayernie, PSG, Chelsea itd. Dość naiwne myślenie, że ktoś pomyśli: "a chuuj, mogę grać za frytki, od zawsze marzyłem o Realu".
          Nie wiem skąd ten wniosek Taki Lucas gra w ukochanym klubie i zarabia godne pieniądze jak na początek kariery i raczej nie obraża się, że James ma 6 razy więcej
          Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• To nie porównujmy się do topowych klubów
            Myślisz, że kominy płacowe są tylko w topowych klubach?

edit: Zresztą nieważne, nie chce mi się prowadzić tej dyskusji.

Komentarz

• Zamieszczone przez Christopher Zobacz posta
              Tylko że P.Małgorzata pisze info który mówi o możliwym ODEJŚCIU, tutaj tymczasem kolega daje cynk że ODCHODZI.
              Sama możliwość odejścia gościa, z numerem (nomen omen) 77 to news dnia.

p.s. Szampan się kuzwa mrozi. Czekam na otwarcie.

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)si Zobacz posta
                Byle tylko nie zapytali Staszka o zdanie...
                Stachu trochę na gościa stawiał, więc może wydać opinię na plus
                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Nie wiem czemu wywołałeś mnie do tablicy ale odpowiem

Nie widzę sensu porównywania nas do Realu albo Barcelony czy też innego topowego klubu. Marzeniem jest grać w tych klubach więc nie przypuszczam, aby którykolwiek z zawodników (pomijając topowe gwiazdy) narzekał, że ma mniejszą pensję.
                  Ale jak już chcecie tak porównywać, to poproszę o przykład piłkarza, który przyszedł do tych klubów jako transfer, nie wyróżniał się ostatnio niczym szczególnym (ma jakieś dobre CV) a mimo to dostał dużo lepszy kontrakt od innych czołowych zawodników?

Bo o to mi głównie chodzi a nie kominy płacowe, które są w każdym klubie i u nas pewnie już też. Jednak odzwierciedlają one wartość danego zawodnika dla klubu. Tak jak pisałem wcześniej, niech ta przyszła gwiazda Legii ma najwyższy kontrakt w klubie ale po udowodnieniu swojej wartości. Obecnie jego liczby są dosyć słabe i nie ma żadnej gwarancji, że dawałby on więcej drużynie niż Vadis, Rado czy Gui.

Tyle ode mnie
                  Dokładnie, ale najlepiej rzucać teksty podszyte szyderą

Komentarz

• Legia ponoć negocjuje z Tomasem Hubocanem z Marsylii, potwierdził to jego agent. Takie info z twittera.
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                      Legia ponoć negocjuje z Tomasem Hubocanem z Marsylii, potwierdził to jego agent. Takie info z twittera.

To dobrze, czy znowu dramat?
                      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                        To dobrze, czy znowu dramat?
                        http://sofifa.com/player/186253

Ocen sam

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                          Legia ponoć negocjuje z Tomasem Hubocanem z Marsylii, potwierdził to jego agent. Takie info z twittera.
                          Pazdan bliski ewakuacji?
                          "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                            Pazdan bliski ewakuacji?
                            Jeśli to prawda, to co Rosja? Bo Chiny to wątpię. Gdzie jeszcze okno otwarte?

I chyba już od środy nie mogą zgłaszać zawodników na mecz z ajaxem czy jest ewentualność, ze jednego można?

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
                              Jeśli to prawda, to co Rosja? Bo Chiny to wątpię. Gdzie jeszcze okno otwarte?

I chyba już od środy nie mogą zgłaszać zawodników na mecz z ajaxem czy jest ewentualność, ze jednego można?
                              Jedyny kierunek to Rosja,gdzie dadzą dobry szelest za Pazdana?
                              Pijacy i złodzieje są...
                              https://youtu.be/SLFOunyoMFs

Komentarz

• To konto tt, które wspomina o Hubocanie to fake. Dwa twitty, siedmiu obserwujących...
                                "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

Pracuję...
                                X