Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bagin twoje wywody można w skrócie zastąpić jednym zdaniem bardzo zrozumiałym dla prostego forumowicza takiego jak ja : Jedzmy łyżką a nie chochlą .

Komentarz

• Zamieszczone przez mmm Zobacz posta
      To oficjalna wersja

Nieoficjalnie został w Warszawie, bo znalazła się alternatywa dla burdelu przy Wiertniczej
      Granie na ruskim serwerze Worldoftanks też go mogło odstraszyć :P

Komentarz

• Taaa, a Legia zarządzana przez tego idiotę Leśnego z roku na rok słabsza i biedniajsza ... na pewno gość nie ma pojęcia o zarządzaniu takim klubem ... w dupe se wsadz te teorie.
        Sam stawiasz teorie, a nastepnie bohatersko ja obalasz. Brawo.

Nie dalej jak wczoraj pisalem ze Legia pod rzadami Lesnodorskiego notuje w skali roku kilkuprocentowy wzrost przychodow (wylaczajac efekt LM). Ale nie pasuje do teorii, co?

Komentarz

• Z tym transferem Kucharczyka to jakieś cuda się dzieją. Dziwne, że negocują itd. dalej a na końcu okazuje się, trener jest nie jest fanem jego zatrudnienia. Drugie to, że złą laurke wystawił Czerczesów u którego Kuchy był kluczowym graczem, wiosnę miał całkiem dobrą. Z informacji podanej przez futbolfejsa wynika, że decyzja należy do Kucharczyka. Ciekawe to.

Komentarz

• Kolego Bagin90.
            Jak masz zamiar wszczynać nie kończące się dyskusje rozmywające temat, to przenieś się na PW i tam tocz swoje wojenki z kilkoma użytkownikami.
            Tutaj jak widzisz popleczników i tak nie znajdujesz, a tylko coraz więcej osób wkurza konieczność przebrnięcia przez Twoje wypociny szukając plotek transferowych.
            Albo załóż sobie nowy temat "Wizja klubu wg Bagina90 - dyskusja" i tam dziel i rządź. A stąd się odstosunkuj, bo palec boli od przewijania Twoich pseudobiznesowych wynurzeń.
            Nara.

Ps. A resztę kolegów uprasza się o nieodpowiadanie na zaczepki - ma loczkową wizję, niech sobie ma, tu i tak raczej nikogo do niej nie przekona, a dla mnie te dyskusje dawno przestały być śmieszne, teraz już tylko żenują.
            Ostatnio edytowany przez krzysiek1916; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Drodzy forumowicze, jest taka opcja w profilu jak dodaj do ignorowanych, dla waszego zdrowia jak i wygody czytania zróbcie to sobie z Panem Baginem, bo oglądanie w co trzecim poście wysyłania go w **** to już trochę nudne jest.
              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                Ponoć transfer Kinga wysypał się po tym, jak trener Loko poprosił o opinię Czerczesowa, a ten szczerze opowiedział o jego umiejętnościach. Teraz jedyna nadzieja w Chińczykach.
                Szkoda, że Staszek nie chciał tym razem pomóc Legii. Ale przynajmniej szczery był

Komentarz

• Zamieszczone przez Buzz
                  Właśnie i ja miałem odpisywać tej ciamajdzie, ale Pollack wyczerpał temat http://forum.legionisci.com/images/s...ch.gifZresztą i tak nie mogłem się równać z elokwencją i inteligencją Bagina - to biznesowa szkoła PR-u Darusia, nie to co my, forumowa klika finansowych beztaleńć od Leśnego i Żewłaka http://forum.legionisci.com/images/s.../i_lol3.gifRaz dwa wyczaił mój elementarny brak umiejętności czytania ze zrozumieniem i to, że napisałem coś, czego on nie ma na myśli http://forum.legionisci.com/images/smilies/i_lol3.gif

Looking, on odpisze i pewnie standardowo strzeli fochem, gdy zobaczy Twój post http://forum.legionisci.com/images/smilies/i_lol3.gif

Ale dobra, do rzeczy. Nieźle Stanowski zamiółt Kręcidłe http://forum.legionisci.com/images/s...ech.gifTrochę się ośmieszył, a taki mądry chciał być. Coś jak Bagin, który pewnie będzie zaraz płakał jak stary Caicedo przyjdzie do Legii (oby!) http://forum.legionisci.com/images/smilies/i_lol3.gif

I tak zrobił, bo…
                  Zamieszczone przez bagin90
                  Buzz, za malo emotikonek. W nastepnym poscie jedno zdanie, jedna emotikonka, koniecznie.
                  …no to jest argument na nasze posty, ja pier.dole
                  Ty sobie wyobrazasz Eye ze zarzadzanie takim klubem jak Legia daje Lesnemu tyle wolnego czasu, ze ten jakby chcial to moglby latac samolotem po Europie i ogladac pierdylion spotkan? http://forum.legionisci.com/images/smilies/i_lol3.gif
                  To dlaczego twój wódz Miodek tego nie robi? Pier.dolnął focha i siedzi na Kajmanach czy innym Barbadosie
                  Ja bym powiedzial raczej ze jakby reforma Platiniego weszla kilka lat wczesniej, to rowniez Wisla zagralaby w lidze mistrzow. Swego czasu miala mocna druzyne - Zurawski, Kosowski, Uche, Szymkowiak, Glowacki, Kaluzny - ktora byla w stanie demolowac Parme, Schalke, czy Saragosse.
                  No gdyby, gdyby, a może nawet wygraliby Ligę mistrzów
                  Zamieszczone przez Barto(L)d
                  Bagin90 - powiedz ile Ci płacą? Bo chętnie też załapie taką fuchę zwłaszcza, że dodatkowo mógłbym działać na niekorzyść płacącego.
                  Nic mu nie płacą to w ramach stażu/praktyk, ale póki co, chyba ich nie zaliczy, bo nas nie przekonał do swojego guru i go Miodek wypier.doli

PS. Do kiedy można zgłaszać zawodników do LE?

Komentarz

• Zamieszczone przez bagin90-miodek
                    Nie dalej jak wczoraj pisalem ze Legia pod rzadami Lesnodorskiego notuje w skali roku kilkuprocentowy wzrost przychodow (wylaczajac efekt LM). Ale nie pasuje do teorii, co?
                    Ok. To teraz powiedz nam, kibicom Legii, dlaczego tak promujesz Mioduskiego? Jeśli Legia pod rządami Leśnego notuje w skali roku kilkuprocentowy wzrost przychodow (wylaczajac efekt LM). to czemu chcesz to zmienić?
                    Człowieku, tym postem strzeliłeś sobie samobója i chyba Miodek nie będzie zadowolony

PS. Pisałem z telefonu i nie zauważyłem waszych postów, aby uciąć dyskusję

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
                      PS. Do kiedy można zgłaszać zawodników do LE?
                      Do dzisiaj. I z tego co pamiętam, teraz można zgłosić tylko trzech.

Komentarz

• Zamieszczone przez polsilver Zobacz posta
                        Do dzisiaj. I z tego co pamiętam, teraz można zgłosić tylko trzech.
                        Skoro trzech, to zapewne Nagy, Chukwu i Necid. Bo Jędza chyba nie może grać w LE z racji występów w pucharach w Krasnodarze. Dobrze kminię?

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
                          Skoro trzech, to zapewne Nagy, Chukwu i Necid. Bo Jędza chyba nie może grać w LE z racji występów w pucharach w Krasnodarze. Dobrze kminię?
                          Dokładnie
                          Transport, przeprowadzka, wywozy, utylizacja mebli, agd, rtv. Zapraszam na priv

Komentarz

• Vadis Odjidja-Ofoe odrzucił ofertę New York City FC
                            Vadis Odjidja-Ofoe mógł zostać jednym z trzech najlepiej opłacanych zawodników New York City FC, ale odrzucił ofertę gry u boku Andrei Pirlo i pod skrzydłami Patricka Vieiry - informuje "Het Nieuwsblad".

Gość ma jaja!
                            Pijacy i złodzieje są...
                            https://youtu.be/SLFOunyoMFs

Komentarz

• Moze chce jeszcze pograc w powazna pilke. Liga amerykanska to dla takiego pilkarza emerytura, lukratywna, ale jednak emerytura. Vadis, jesli utrzyma poziom, w okienku letnim lub zimowym spokojnie bedzie mogl znalesc klub w czolowej lidze europejskiej.

Komentarz

• Coś takiego lata na tt:

"Usłyszane - Legia chce wykorzystać kłopoty finansowe Panathinaikosu i pozyskać Marcusa Berga jeżeli nie powiedzie się z @FelipaoCaicedo."
                                "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

Pracuję...
                                X