Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Widziałem tą dyskusję i trochę mnie ona bawi.

Stanęła na tym:

Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 30 min30 minut temu
    Więcej
    @J_Krecidlo @cwiakala On go reprezentuje wyłącznie na rynku hiszpańskim. Z tego też względu zależy mu, żeby piłkarz na tym rynku pozostał.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jak tak sobie czytam, to idealnie byłoby sprowadzać młodzików perspektywicznych, ale takimi już interesują się lepsze kluby. No to może takiego, co już za chwilę zaczną się interesować, ale jeszcze nie zdążyli. Takiego "za pięć dwunasta". Gdybyż tylko Leśny tak umiał... Może Miodek będzie lepszy w te klocki...

... A nie, czekajcie, Leśny przecież już umie. Krystian Bielik.

Przy okazji trzeba dopisać do listy transferów.
      Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
      Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
      ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Zamieszczone przez Bagin90 Zobacz posta

Ludogorec to czasami nie jest bulgarski odpowiednik Wisly Krakow Cupiala? Nie interesuje mnie, wlascicielowi znudzi sie zabawka i beda znowu w czarnej dupie.
        "Drobna" różnica jest taka, że Łudogorec dwa razy pod rząd zagrał w LM

Nota bene jakby Cupiał kilka lat wcześniej zaczął stawiać na obcokrajowców, to również Wisła zagrałaby w lidze mistrzów. A wtedy jej los mógł potoczyć się całkiem inaczej.
        "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bary89 Zobacz posta
          @bagin90

Nie katuj nas tutaj swoimi wypocinami tylko zrozum jedną rzecz. My mamy zupełnie inne wartości i wolimy za Leśnego jeździć na mecze ligowe do Huraganu Wołomin niż z pudlem rozbijać się po Madrytach i innych Mediolanach. Twój idol jest antykibolski i jakim wizjonerem by nie był to siarczysty **** mu w du**. Zrozumiano???
          w końcu jakiś post bliski mojemu Sercu!
          Moja jedyna Miłość...

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
            Świetnie i celnie napisane @pollack dlatego nie spodziewaj się merytorycznej odpowiedzi od tego poplecznika Mioduskiego - bagina90
            Właśnie i ja miałem odpisywać tej ciamajdzie, ale Pollack wyczerpał temat Zresztą i tak nie mogłem się równać z elokwencją i inteligencją Bagina - to biznesowa szkoła PR-u Darusia, nie to co my, forumowa klika finansowych beztaleńć od Leśnego i Żewłaka Raz dwa wyczaił mój elementarny brak umiejętności czytania ze zrozumieniem i to, że napisałem coś, czego on nie ma na myśli

Looking, on odpisze i pewnie standardowo strzeli fochem, gdy zobaczy Twój post

Ale dobra, do rzeczy. Nieźle Stanowski zamiółt Kręcidłe Trochę się ośmieszył, a taki mądry chciał być. Coś jak Bagin, który pewnie będzie zaraz płakał jak stary Caicedo przyjdzie do Legii (oby!)

Komentarz

• Zamieszczone przez Buzz Zobacz posta
              Nieźle Stanowski zamiółt Kręcidłe Trochę się ośmieszył, a taki mądry chciał być.
              A co on złego zrobił? Zadzwonił do agenta i poinformował na tt to co usłyszał. Tyle. Nie widzę w nim jakiegoś braku pokory czy też mądrzenia się. Wręcz przeciwnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez PTPTPT Zobacz posta
                A co on złego zrobił? Zadzwonił do agenta i poinformował na tt to co usłyszał. Tyle. Nie widzę w nim jakiegoś braku pokory czy też mądrzenia się. Wręcz przeciwnie.
                Ślepo i naiwnie usłyszał jakieś bzdury (gdzie jest Polska?) od gościa, którego nawet nie zweryfikował, czy ma namiar na prawidłowego agenta. Druga sprawa, że skoro interesuje się transferami powinien wiedzieć, żeby dzielić przez 3 to, co mówią jego rozmówcy, szczególnie, gdy negują wszystko

Komentarz

• jeszcze kilka godzin i się okażę czy coś z tego wyjdzie
                  Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                    jeszcze kilka godzin i się okażę czy coś z tego wyjdzie
                    Raczej dziś nic nie będzie, bo śmiga jakieś oświadczenie Espanyolu, że Caicedo zostaje bo nie dogadali się z jego następcą.
                    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Podobno jego następca czyli Sergio Garcia ma rozwiązać kontrakt i przyjść jako wolny zawodnik do Espanyolu. No ale znając życie ten proces może trochę potrwać.
                      #MioduskiWon

Komentarz

• Zamieszczone przez JTH Zobacz posta
                        Podobno jego następca czyli Sergio Garcia ma rozwiązać kontrakt i przyjść jako wolny zawodnik do Espanyolu. No ale znając życie ten proces może trochę potrwać.
                        wg transfermarkt ten Garcia jest przyklepany u nich od Lipca. Może kombinują, żeby wcześniej go wziąć i wtedy oddadzą tego Coco
                        Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Też możliwe
                          #MioduskiWon

Komentarz

• pollack, nie musimy sie zgadzac, ale ciesze sie ze przedstawiles swoj punkt widzenia w sposob kulturalny i merytoryczny. Wielu tutaj to przerasta.

Mowi sie ze poprzedniej zimy Legia wydala miedzy 10-20 mln ktorych nie miala, rozmach letnich transferow niewyklucza ze latem bylo podobnie. To okienko, wiadomo. Dlatego zakladam ze taka skala inwestycji w I druzyne opiera sie na pieniadzach z LM. Jesli bedzie za rok, to i owszem, ryzyka splaci sie z potezna przebitka.

Gdybyż tylko Leśny tak umiał... Może Miodek będzie lepszy w te klocki...
                            Ani Lesny, ani Miodek. Ty sobie wyobrazasz Eye ze zarzadzanie takim klubem jak Legia daje Lesnemu tyle wolnego czasu, ze ten jakby chcial to moglby latac samolotem po Europie i ogladac pierdylion spotkan?

BlackAdder
                            "Drobna" różnica jest taka, że Łudogorec dwa razy pod rząd zagrał w LM
                            Nota bene jakby Cupiał kilka lat wcześniej zaczął stawiać na obcokrajowców, to również Wisła zagrałaby w lidze mistrzów.
                            Ja bym powiedzial raczej ze jakby reforma Platiniego weszla kilka lat wczesniej, to rowniez Wisla zagralaby w lidze mistrzow. Swego czasu miala mocna druzyne - Zurawski, Kosowski, Uche, Szymkowiak, Glowacki, Kaluzny - ktora byla w stanie demolowac Parme, Schalke, czy Saragosse.

Buzz, za malo emotikonek. W nastepnym poscie jedno zdanie, jedna emotikonka, koniecznie.

Komentarz

• Kuchy zostaje

https://mobile.twitter.com/sportexpr...30519332556832
                              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Jeśli ten Sergio Garcia rozwiąże kontrakt, to teoretycznie Espanyol może go zarejestrować w dowolnym momencie, bo w La Liga nie ma ograniczeń dla wolnych zawodników. Także sprawa się jeszcze może przeciągać.
                                „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

Pracuję...
                                X