Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dawajcie już tą ligę i puchary,3/4 tego pierdololo w tym temacie powinno trafić tu- http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=16732

Co to się porobiło? Ten hvjowy bo grał w City,tamten to tylko reprezentant Czech a Jędza odcina kupony do emerytury!

Dawać ***** Tą Ligę i Puchary!!!
    Pijacy i złodzieje są...
    https://youtu.be/SLFOunyoMFs

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
      Otóż to.

I porównanie z drużynami, z którymi mamy walczyć o mistrzostwo.

Na dziś:

Legia: Necid, Chukwu, Jędrzejczyk, Nagy

Jagiellonia: Ziggy Gordon, Avrydas Novikovas, Łukasz Sekulski

Lechia: Ariel Borysiuk, Juliusz Letnowski, Michał Mak, Daniel Mikołajewski, Denis Perger

Lech: Wołodymir Kostewicz, Mihai Radut
      Akurat tego transferu jestem ciekawy, bo to może być fajny uniwersalny obrońca.

Komentarz

• Sprzedaż Kucharczyka to jest największa strata dla naszego klubu. Nie dziwie się prezesowi że odrzuca taką słabą ofertę. Miejmy nadzieję że Rosjanie nie podbiją tej oferty

Кухарчик продажа является самой большой потерей для нашего клуба. Не удивительно, что президент бедных отвергает предложение. Будем надеяться, что русские не захватывали это предложение
        Dziękuje Dobranoc.

Komentarz

• Caicedo needs some convincing on a move to Warsaw but he would also become the highest paid player in the history of the league, if he was to move, according to reports. Villarreal sounds, at the moment, like a safer bet than a move to Poland
          http://en.as.com/en/2017/01/31/footb...88_455377.html
          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez szymek283 Zobacz posta
            Sprzedaż Kucharczyka to jest największa strata dla naszego klubu. Nie dziwie się prezesowi że odrzuca taką słabą ofertę. Miejmy nadzieję że Rosjanie nie podbiją tej oferty

Кухарчик продажа является самой большой потерей для нашего клуба. Не удивительно, что президент бедных отвергает предложение. Будем надеяться, что русские не захватывали это предложение
            W grę wchodzi również Manchester City, ciekawe będzie to finansowe starcie potęg z Wysp i z Rosji.

Komentarz

• Zamieszczone przez szymek283 Zobacz posta
              Sprzedaż Kucharczyka to jest największa strata dla naszego klubu. Nie dziwie się prezesowi że odrzuca taką słabą ofertę. Miejmy nadzieję że Rosjanie nie podbiją tej ofertyµ
              Już pomijając to, że śmieszne te wypychanie Kuchego z klubu, to naprawdę myślicie, że dyr. sportowy czy tam prezes Loko Moskwa to przeczyta? A nawet jakby jakimś cudem przeczytał, to na podstawie tego posta podejmie decyzję o kupnie?

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                Już pomijając to, że śmieszne te wypychanie Kuchego z klubu, to naprawdę myślicie, że dyr. sportowy czy tam prezes Loko Moskwa to przeczyta? A nawet jakby jakimś cudem przeczytał, to na podstawie tego posta podejmie decyzję o kupnie?
                Skoro zainteresował się Kucharczykiem to znaczy, że nie może być mądry więc jest szansa.
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Nie chcę wywoływać po raz 88 dyskusji na temat Kuchego, ale nie wiem czemu niektórym on tak strasznie przeszkadza?

Co roku strzela koło 10 bramek, asystuje, czasem strasznie irytuje, ale nikt nigdy go za uszy nie ciągnął i gra, bo zwyczajnie wygrywa rywalizację. Teraz przy takiej pomocy nie ma szans na grę w podstawie i naprawdę was tak bardzo będzie raził na tej ławce?

Drużynę powinno budować się na wychowankach (wiem że Kuchy nie jest, ale całą seniorką karierę spędził w Legii), Warszawiakach, Polakach, a nie wieża babel.

Ja go na siłę nie zatrzymuję, jak się kluby dogadają, a Kuchy będzie chciał odejść (a hajs pewnie razy 3) to powodzenia. Nie rozumiem tylko tego strzelania korków od szampana jak Kuchy odejdzie, jakby to miało być jakieś zbawienie.

Komentarz

• Umówmy się, Kucharczyk grał bo w Legii od ładnych paru lat nie było skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia. Swoje nastrzelał, racja tylko on już pewnego poziomu nie przeskoczy. A i chyba w taktyce Magiery nie za bardzo pasuje taki zawodnik, którego jedynym atutem jest szybkość.
                    Dlatego jeśli jest szansa zarobić ponad bańkę na zawodniku tak surowym taktycznie o ja bym się nie zastanawiał. Bo okaże się casusem Żyro, którego można było sprzedać znacznie drożej.
                    Oczywiście, że chciałbym za niego jakiegoś dobrego Polaka ale umówmy się - my mamy problem ze skrzydłowymi w kadrze a co dopiero w Ekstraklasie.
                    Ostatnio edytowany przez R.; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Sprzedaż kucharczyka pewnie otwiera możliwość kupna nowego skrzydłowego.
                      Dziękuje Dobranoc.

Komentarz

• @ Raffels - Legia chce sprzedać, ruscy chcą kupić, Kuchy może i chciałby odejść, ale boi się zarzutów, że poleciał na kasę. Trwają negocjacje w sprawie obniżenia przyszłego kontraktu do poziomu jaki miał w Legii.
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                          Umówmy się, Kucharczyk grał bo w Legii od ładnych paru lat nie było skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia.
                          A teraz jakiś jest? Tym bardziej jak przez tyle lat nie udało się ściągnąć skrzydłowego, lepiej zostawić ograniczonego co prawda, ale gwarantującego liczby sezon w sezon Kuchego.

W lecie Kazaiszwiliego i Guilherme może nie być, a w ich miejsce może przyjść kolejny Nacho Novo, Ojamaa, Manu czy Langil i jeszcze niektórzy mogą zatęsknić za tym Kuchym na ławce.

Podkreślam - nie uważam Kuchego za jakiegoś herosa, ale jak dla mnie nie fair wypierdalanie stąd gościa, który parę ważnych bramek strzelił, nigdy nic nie odjebal i trochę serca zostawił na boisku.

Komentarz

• Przecież Kucharczyk to piłkarskie beztalencie, jakim cudem on trafił do Legii to nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić. Tyle lat grzeje tu miejsce, bo nikt sensowny go nie chciał, a takiego Górnika Łęczna nie było stać na zaoferowanie mu chociażby połowy wynagrodzenia, jakie inkasuje w Warszawie. Dostać jeszcze za niego ponad milion euro to jak gwiazdka z nieba i mam nadzieję, że w tej Moskwie pójdą po rozum do głowy i jednak zdecydują się uwolnić Legię o tego drewniaka.

Tak jak zauważył bodajże Chmielo, udaje się wypychać z klubu miernoty i trzeba iść za ciosem. Czas na Kucharczyka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                              Przecież Kucharczyk to piłkarskie beztalencie, jakim cudem on trafił do Legii to nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić. Tyle lat grzeje tu miejsce, bo nikt sensowny go nie chciał, a takiego Górnika Łęczna nie było stać na zaoferowanie mu chociażby połowy wynagrodzenia, jakie inkasuje w Warszawie. Dostać jeszcze za niego ponad milion euro to jak gwiazdka z nieba i mam nadzieję, że w tej Moskwie pójdą po rozum do głowy i jednak zdecydują się uwolnić Legię o tego drewniaka.

Tak jak zauważył bodajże Chmielo, udaje się wypychać z klubu miernoty i trzeba iść za ciosem. Czas na Kucharczyka.
                              No ta bo on kontrakt podpisał dożywotnie ewentualnie zmuszał klub siłą do podpisywania nowego.
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ja widzę, że niektórzy łatwo przeszli z trybu „boso, ale w ostrogach!” na „za hajs z UEFA baluj”.
                                Dziś wybrzydzanie na Necida, Chukwu, Nagy’ego, uważanie transferu Jędrzejczyka za „umiarkowany, bo mało perspektywiczny”
                                A ja mysle, pollack, ze sam stawiasz teze, a nastepnie ja obalasz. O Necidzie napisalem dokladnie: "w skali polskich realiow ten Necid wyglada na mega transfer".

Poprostu dla mnie wlasnie za kase z UEFA balujemy. I tylko to krytukuje, podjete ryzyko, moim zdaniem, bardzo duze. Spokojnie, jesli za rok bedzie LM, to bede pierwszy ktory przyzna ze podjete ryzyko sie oplacilo. 4 lata Lesnodorskiego w Legii to postepujaca profesjonalizacja klubu, co wiaze sie z rosnacymi wplywy, np. przychody z dzialalnosci podstawowej (czyli bez transferow) w 2012 wynosily 66 mln zlotych, w sezonie 14/15 to juz bylo 100 mln zlotych. Innymi slowy, przychody w skali roku rosna o kilka procent. Czy w ostatnim czasie pensje pilkarzy rosna o kilka procent w skali roku?

PS.
                                Jednorazowego wplywu z LM nie licze.

Runi
                                Ale żebyś miał porównanie i skończył pieprzyć o naszej starej kadrze, to proszę :
                                Legia - 26,5 ,Man City 28,4,Man Und - 27,4,Arsenal - 26,7,Chelsea- 26,4,Bayern - 27,5,Real - 26,9,Barcelona 27,4,Juve- 28,1
                                Istnieją trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, okropne kłamstwa, statystyki.

Po pierwsze, gdzie Legia a gdzie Barcelona. Odstaw konsole. Porownujmy sie z analogicznymi klubami. I tak FC Basel - 25'9, Dinamo Zagrzeb 24'1, Sparta Praga 25'7.

Po drugie, wychodzi nam 26'5 bo mamy kilku mlodych w kadrze, ale oni nie graja. Z graczy regularnie meldujacych sie na boisku w poprzedniej rundzie najmlodszym byl chyba Kopczynski (24). Dla przykladu, w poprzedniej rundzie FC Basel pilkarzy mlodszych od Kopczynskiego i w miare regularnie pojawiajacych sie na boisku mial dwoch: Balanta, Elyounoussi. Dinamo Zagrzeb przynajmniej kilku: Livakovic, Benkovic, Stojanovic, Pavicic, Coric, Henríquez. Sparta Praga rowniez kilku: Budinský, Karavaev, Julis, Pulkrab. A Legia? Zero, jedynym w miare regularnie grajacym "juniorem" w skladzie Legii byl 24-letni Kopczynski.

Komentarz

Pracuję...
                                X