Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
    Makowie byli juz na testach w Legii(ze 2 lata temu?). Zostali odpaleni, ale ten temat chyba bardziej ogarnia Raffi i raczej to on bedzie wiedział czemu nie zostali w Warszawie.
    Menadżer załatwił im wyjazd do Niemiec, ale nie udało im się tam zahaczyć. W Legii od razu chcieli grać w pierwszej drużynie, a byli przeznaczeni do Młodej. To się im nie spodobało i wybrali Bełchatów.

Komentarz

• Mądralo dużo musisz mieć tych szwagrów. Nie wątpię, że jakiś tam w Gruzji, czy Izraelu obserwował ciężarnego Gruzina.
      Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Się dzieje.
        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
          Co cię tak rozśmieszyło? Ludzie wykonują różne prace. Ty przykładowo możesz walić na taśmie, a ja jeździć po meczach czwartoligowych czy nawet A-klasowych. A brat żony (czyli szwagier) grał z Makami w juniorach.
          Ale jeździsz tak za darmo? Serio pytam. Bo jeśli tak, to może podbij do prezesa, on jak widać lubi ogarniętych, znających się na swojej pracy gości. Będziesz miał etacik, a i forumka odpocznie.
          Ora et labora

Komentarz

• Zamieszczone przez zinger Zobacz posta
            Ale jeździsz tak za darmo? Serio pytam. Bo jeśli tak, to może podbij do prezesa, on jak widać lubi ogarniętych, znających się na swojej pracy gości. Będziesz miał etacik, a i forumka odpocznie.
            W latach 90 jeździłem kibicowsko, czyli za darmo. Od kilku lat jeżdżę zarobkowo. Etacik mam, a na forum są większe pojeby.

Komentarz

• To ty odkryłeś talent Mraza?
              "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                To ty odkryłeś talent Mraza?
                Wiem, że będą tutaj robione jaja w moim kierunku, ale odpowiem. Nie nie ja. Pan Kopieć współpracujący z wrocławską agencją menadżerską "wykopał" go na Słowacji (on działa głównie w dawnej Czechosłowacji). Jak widać zawodnik o sporym potencjale w Polsce się nie sprawdził i wrócił na Słowację.

Komentarz

• A ty na jakim rynku działasz i kogo odkryłeś? Śmiało, nie wstydź się...
                  "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                    Wiem, że będą tutaj robione jaja w moim kierunku, ale odpowiem. Nie nie ja. Pan Kopieć współpracujący z wrocławską agencją menadżerską "wykopał" go na Słowacji (on działa głównie w dawnej Czechosłowacji). Jak widać zawodnik o sporym potencjale w Polsce się nie sprawdził i wrócił na Słowację.
                    jak się mógł sprawdzić, jak 0,7 na głowę to pół forumki robi, taki potencjał to może i na Słowacji robi wrażenie
                    Ora et labora

Komentarz

• zaczyna się
                      Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Tylko nie Stępiński, bo to jaką media wystawiają mu laurkę, a jak fatalnie się w tej lidze prezentuje to niebo, a ziemia.
                        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Stępiński wybiera się do Niemiec (walizki już spakował), więc jego propozycję można już traktować jako mary mocne ku uciesze tych co patrzyli na propozycję tego transferu krzywym okiem (zaliczam się do tego zacnego grona).

Natomiast powoli można zacząć się zastanawiać nad tymi fikcyjnymi transferami, z których i tak niewiele będzie.

Komentarz

• Wczorajszy mecz dobitnie pokazał, że bez sprowadzenia klasowych skrzydłowych, trudno będzie w przyszłym sezonie powtórzyć wynik w lidze.
                            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                              Wczorajszy mecz dobitnie pokazał, że bez sprowadzenia klasowych skrzydłowych, trudno będzie w przyszłym sezonie powtórzyć wynik w lidze.
                              Ja bym jeszcze dodał klasycznego rozgrywającego.
                              Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Ja bym dodal napastnika, ktory nie bedzie wymagal finezyjnej taktyki Urbana w stylu dluga laga do przodu i zobaczymy co wyjdzie, tylko takiego co poklepie z rozgrywajacym.
                                ...

Komentarz

Pracuję...
                                X