Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta

Masłowski = Lewandowski 2
    Ech, te skróty myślowe. Nie każdy łapie o co biega. Więc wytłumaczę:

Masłowski może być graczem POKROJU Lewandowskiego, którego to Lewandowskiego mogliśmy mieć za przysłowiową czapkę gruszek. To, że napisałem, że Masłowski może być drugim Lewandowskim, tyczyło tej właśnie sytuacji, kiedy odpuściliśmy Lewego.
    Czy tak trudno pewne fakty powiązać ze sobą? Czy ja napisałem, że Masłowski może być napastnikiem? No człowieku, pomyśl, zanim odpiszesz.

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
      Elmander to mimo wszystko niesamowity drewniak i gość, który czeka na piłkę. Kompletne przeciwieństwo Ljuboji.
      Dokładnie. Już mamy jednego Elmadnera. Dwaliszwili się nazywa.

Komentarz

• Zamieszczone przez MrHyde Zobacz posta
        Ech, te skróty myślowe. Nie każdy łapie o co biega. Więc wytłumaczę:

Masłowski może być graczem POKROJU Lewandowskiego, którego to Lewandowskiego mogliśmy mieć za przysłowiową czapkę gruszek. To, że napisałem, że Masłowski może być drugim Lewandowskim, tyczyło tej właśnie sytuacji, kiedy odpuściliśmy Lewego.
        Czy tak trudno pewne fakty powiązać ze sobą? Czy ja napisałem, że Masłowski może być napastnikiem? No człowieku, pomyśl, zanim odpiszesz.
        O czym ty pi3rdolisz.
        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Luppolo Zobacz posta
          O czym ty pi3rdolisz.
          A tak se sam do siebie gadam...

Komentarz

• abstrahując od tego że nie rozumiesz że inni rozumieją te głupoty, które piszesz to zapamiętaj sobie raz na zawsze i przestań pierdolic - Masłowski to nie jest zawodnik pokroju Lewandowskiego i nie jest żadną okazją, której Legia nie powinna przegapić.

Lewandowski w wieku 24 lat był królem strzelców trzeciej ligi, drugiej ligi, pierwszej ligi, Mistrzem Polski, zdobywcą Pucharu Polski, dwukrotnym Mistrzem Niemiec, zdobywcą Pucharu Niemiec, trzecim najlepszym strzelcem bundesligi, awansował z Borussią do 1/8 finału Ligi Mistrzów i zagrał 50 razy w Reprezentacji Polski.
            Przez kolejne pół roku dołożył finał Ligi Mistrzów po m.in. strzeleniu 4 goli Realowi i został wicekrólem strzelców bundesligi.

Masłowski w wieku 24 lat strzelił osiem bramek w polskiej lidze, z czego cztery Piastowi Gliwice, a jego drużyna jest na dziewiątym miejscu ekstraklapy.

Komentarz

• Czepiasz się szczegółów.

Jest to okazja i trzeba korzystać
              "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta

Masłowski w wieku 24 lat strzelił osiem bramek w polskiej lidze, z czego cztery Piastowi Gliwice, a jego drużyna jest na dziewiątym miejscu ekstraklapy.
                Ile kosztował Lewandowski, kiedy był chyba o rok starszy od Masłowskiego? Coś ponad 4 miliony euro? Ile kosztuje Masłowski? Coś koło 300 tysięcy?
                My się dalej nie rozumiemy. Ja piszę, że Masłowskiego można kupić za milion PLN, a sprzedać za dwa miliony euro, jak Lech Lewandowskiego.
                A ty wciąż upierasz się, że Masłowski nigdy nie będzie Lewandowskim. No nie będzie! Ale jest szansa, że będzie drugim Lewandowskim w sensie, że kupić tanio - drogo sprzedać!
                Ty naprawdę nie łapiesz o czym ja piszę? Czy udajesz?

Komentarz

A ty wciąż upierasz się, że Masłowski nigdy nie będzie Lewandowskim. No nie będzie!
                  Zamieszczone przez MrHyde
                  Masłowski może być graczem POKROJU Lewandowskiego
                  Odstaw faję albo zmień dilera.

Komentarz

• Zamieszczone przez mbr Zobacz posta
                    Odstaw faję albo zmień dilera.
                    POKROJU. Znasz takie słowo?

Edit:
                    Ano nie znasz, skoro nie odpisujesz. Szukasz znaczenia? Wcale mnie to nie dziwi. No cóż ja mogę poradzić... przykro mi. Do jutra!
                    Ostatnio edytowany przez MrHyde; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Znam doskonale, I właśnie o to mi chodzi. Masz na myśli jedno, ok, ale piszesz coś innego. Polecam zaznajomienie się z takimi wyrazami jak "kontekst", "sens" oraz "składnia". Uczą tego np. w podstawówce. Nie ma za co.

Komentarz

My się dalej nie rozumiemy.
                        no to na pewno

Zamieszczone przez MrHyde Zobacz posta
                        Ja piszę, że Masłowskiego można kupić za milion PLN, a sprzedać za dwa miliony euro, jak Lech Lewandowskiego.
                        gdzie znajdziesz drugiego jelenia, który zapłaci dwa miliony euro za pogromcę Piasta Gliwice ?

Komentarz

• A ja się tylko zastanawiam, po jakiego chvja mu odpisujecie ?

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Komentarz

• Jeśli chcą za grajka 6 mln zł to w ogóle nie ma o czym dyskutować.

Jednak i taka oferta w Bydgoszczy nie zrobi na nikim wrażenia. Radosław Osuch w programie "Kontratak" w Orange Sport mówił, że rozmowy z potencjalnymi kontrahentami będzie zaczynał od miliona euro.W Polsce tyle raczej nikt nie zapłaci, dlatego Masłowski latem przymierzany jest do jednego z klubów zachodnich.
                            Jeszcze im bokiem wyjdzie ten cały Masłowski. Latem okaże się że jest wart sporo mniej niż te zakładane milion euro, a wtedy za grosze go sprzedadzą.

Komentarz

• WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT, Panowie.
                              I pamiętajcie, że agresja zawsze wzbudza agresję. Nikomu i niczemu niepotrzebne te animozje w moim kierunku, ani ode mnie. Jedziemy pod jednym szyldem i mam nadzieję, że jakoś się dogadamy.
                              NAJLEPSZEGO!

Komentarz

• Fantaści z "Transferów Piłkarskich" na Facebooku

Jakub Kosecki grający aktualnie w Legii Warszawa, jest na celowniku zagranicznych klubów. Borussii Dortmund oraz Szachtaru Donieck. Kwota transferu ma oscylować w granicy 2 500 000 zł.

Komentarz

Pracuję...
                                X