Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• "Chińczycy nie złożyli żadnej superoferty. Na stole leżało tylko 1,3 mln euro - a zainteresowane były Yanbian i Guizhou.Transfer Prijovicia ma zostać ogłoszony oficjalnie jutro. 2 mln euro + tak jak pisało weszlo, 15% od przyszłego transferu.".

Niech spada Z niewolnika nie ma pracownika. Teraz to zrobi karierę
    http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Jak informują greckie media, 26-latek zostanie piłkarzem PAOK-u Saloniki. Grecki klub okazał się najbardziej konkretny i zapłaci Legii Warszawa za Prijovicia 1,9 miliona euro, a mistrzowie Polski zagwarantowali sobie dodatkowo 15% z przyszłego transferu napastnika. Szwajcarski snajper przeszedł już testy medyczne i nawet miał złożyć już podpis pod umową z nowym klubem, która zwiąże go z PAOK-iem na 4,5 roku. Oficjalne potwierdzenie transferu ma nadejść w poniedziałek, wtedy też Prijović ma pojawić się na pierwszym treningu w greckim zespole.
      No to pa.
      Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Ciekawe czy też zapowiedział, że jeszcze do nas wróci
        „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez nst Zobacz posta
          Teraz to zrobi karierę
          Zrobi taką samą "karierę" jaką zrobiłby zostając z nami, z tą małą różnicą, że będzie zarabiać ze 3,4 razy więcej.

Krzysztof Stanowski
          Nic się nie zmieniło: 2,2 miliony euro dla Legii plus 15 procent od następnego transferu

.@sektor200 @_turi @tomekpasieczny Zwłaszcza, że to Legia znalazła mu ten PAOK, a nie PAOK znalazł jego.
          Czyli wygląda na to, że Żewłakowi zostały dobre kontakty nie tylko w Belgii

Komentarz

• od pierwszegodnia czułem, że ten gość ma poważny defekt mózgu ... niecałe półtora roku i kilka razy się objawił oby zawsze trafiać na takich piłkarzy co pokopią, piłkarsko dołożą, a stosunek (kupno + utrzymanie + prowizje) < (sprzedaż)

Komentarz

• Gratki dla Żewłak Travel - kolejny kupiony za gorszę i sprzedany za miliony.

Komentarz

• Ja mam tylko jedno pytanie. Jutro już ma trenować?
                A co z "kontuzją"?

Swoje zrobił - ja wspominać będę dobrze. To, że mało poważny gość to już dawno szło wyczuć

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                  No i tak samo uchachany jak po przyjściu do nas.......fałszywka

Komentarz

• czemu ? wtedy dostał podwyżkę, teraz dostanie podwyżkę

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
                      czemu ? wtedy dostał podwyżkę, teraz dostanie podwyżkę
                      Prawda.....ale nie o to mi chodziło

Komentarz

• Zamieszczone przez uho Zobacz posta
                        Zrobi taką samą "karierę" jaką zrobiłby zostając z nami, z tą małą różnicą, że będzie zarabiać ze 3,4 razy więcej.
                        Czyli bardzo dobrze zrobił sobie i Legii
                        W PAOKu ma zarabiać 800 tys. euro, w Legii nikt mu nie da takiej kasy i bardzo dobrze. Latem do klubu przychodzi dwóch młodych napastników, a wiosnę opędzi się tym co mamy na stanie nawet jeśli DCC nie odpali.

Vadisowi przymierzają się dać podwyżkę, też dobrze, na razie same dobre wiadomości!

Z wygrzebanych ciekawostek, to w 2015 roku fundusz płac w Legii dla piłkarzy wynosił ca 33 mln zł a "niepiłkarzy" w granicach 20 mln. Nieco mnie ta informacja zaskoczyła, a konkretnie tak duża kwota dla "niepiłkarzy", teraz to wygląda zupełnie inaczej tym bardziej, że przychód Legii z transferami wynosił w 2015 nieco ponad 130 mln zł, a za 2016 będzie to ponad 200 mln. Są pewne problemy z liczeniem ponieważ Legia składa sprawozdania finansowe w połowie roku (rok obrachunkowy kończy się 30 czerwca), w przeciwieństwie do większości klubów w ekstraklasie..
                        Powyższa informacja może niektórym forumowiczom pomóc przy "planowaniu" kolejnych transferów do Legii ...
                        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• AKTUALIZACJA 20:35 - Okazuje się, że Legia jeszcze nie podpisała umowy, a nową ofertę - zdecydowanie lepszą - złożyli Chińczycy. Sprawa jest więc rozwojowa.
                          Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                            AKTUALIZACJA 20:35 - Okazuje się, że Legia jeszcze nie podpisała umowy, a nową ofertę - zdecydowanie lepszą - złożyli Chińczycy. Sprawa jest więc rozwojowa.
                            No to coraz lepiej! Tylko jak biedaczek z taaaką kontuzją będzie trenować?
                            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Prijović w greckich mediach
                              Dziękuję wszystkim za okres, który spędziłem w Salonikach. Niestety osiągnąłem tutaj wszystko co mogłem osiągnąć.
                              Zdecydowałem, że jutro wylatuję do Chin. Tam czekają na mnie wyzwania, których nie ma w Europie.
                              Jeśli będziecie mi robić problemy to wiedzcie, że straciłem motywację do gry w waszym klubie.

Komentarz

• Co do tych kadrowiczów Nawałki to tak realnie patrząc:
                                Artur Boruc, Sadlok, Mączyński, D.Dąbrowski, Góralski.
                                Artur Boruc - kończy mu się kontrakt latem, nie wiadomo czy jego obecny klub przedstawi mu nowy, wiadomo "Król Artur", ale Malarz zdecydowanie jest w formie więc temat brzmi nielogicznie
                                Sadlok - jak dla mnie przeciętniak straszny, popełniający głupie faule, uzupełnienie składu...
                                Mączyński - jak wyżej, dla mnie osobiście przeciętniak, ulubieniec selekcjonera, ciągniety za uszy przez Nawałke, krakus, kumpel Jędzy i Pazdana, już nie najmłodszy
                                Góralski - wiele w ekstraklapie jeszcze nie pograł (chociaż przy Kopczyńskim istny weteran), powołał go selekcjoner więc coś w nim widzi ("przecinak zadaniowiec", "lepsza wersja Borysiuka"?), mamy raczej dobre kontakty z Jagą jeśli chodzi o transfery (wykup Pazdana)
                                D.Dąbrowski - gracz Cracovii, mega pechowiec, któremu "idzie", potem go pokopią i jest kontuzjowany, daje dużo więcej w ataku niż Góralski, osobiście nie ukrywam że bardzo chciałbym zobaczyć D.Dąbrowskiego w naszych barwach więc jestem nieobiektywny.
                                "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Komentarz

Pracuję...
                                X