Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Napisał: cała czołówka, poza Legia.

Komentarz

• nie dziwne, bo za pół roku koniec kontraktu
      Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• W końcu Jaco założył sobie temat do bazgrolenia w czasie ferii, więc korzystając z noworocznej atmosfery zamieszczam notowanie transferowe vol. 2:

IN:

Obrońcy:
        1. Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar)
        2. Bruno Ecuele Manga (Cardiff City)
        3. Anderson Pico (Dnipro Dniepropietrowsk)
        4. Evgen Martynenko (Czarnomorec Odessa)
        5. Jarosław Jach (Zagłębie Lubin)
        6. Ivan Runje (Jagiellonia Białystok)
        7. Kamil Dankowski (Śląsk Wrocław)

Pomocnicy:
        1. Dominik Nagy (Ferencvaros)
        2. Ivan Petryak (Zoria Ługańsk)
        3. Nosa Igiebor (Maccabi Tel Aviv)
        4. Krzysztof Mączyński (Wisła Kraków)

Napastnicy:
        1. Daniel Chima Chukwu (Shanghai Shenxin)
        2. Azdren Llullaku (Gaz Metan Medias)
        3. Petar Skuletic (Lokomotiw Moskwa)

OUT:

Obrońcy:
        1. Bartosz Bereszyński (Sampdoria)
        2. Michał Pazdan (Pescara)

Pomocnicy:
        1. Steeven Langil (Belgia)
        2. Guilherme (Włochy, Belgia)

Napastnicy:
        1. Nemanja Nikolic (Chicago Fire)
        2. Aleksandar Prijovic (Chiny)

Komentarz

• Zamieszczone przez hansolo Zobacz posta
          Skuletić nie jedzie z Lokomotiwem na obóz do Hiszpanii.
          Ciekawe,czy naprawdę go chcą.Bo coś mi tu smierdzi.Za niego trzeba podobno zapłacić ponad milion euro + dać mu wysoka pensje.Tylko,że u nas raczej siedziałby na ławie.A to (+ zajebista kasę) ma w Lokomotiwie.Jaki jest tego sens ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
            No nie no b. co z tego, że mamy duży potencjał w ofensywie, jak Gui jest jedną z najważniejszych jego składowych, a na lewej obronie grał tylko jako zapchajdziura, choć trzeba przyznać, że rzeczywiście sobie radził bardzo dobrze. Prawda jest taka, że po sprzedaży Beresia cały czas ogromna luka w obronie została (PO). Rzeczywiście odbija się czkawką nawet ten Brzyski cały czas.Co prawda jest Jędza, ale oczywistym jest, że będzie grał na PO. A już wspomnę po raz kolejny, ale mierzi mnie, jak widzę Brozia z Ajaxem. Sprzedaż Beresia to ogromna strata dla klubu, bo przez to na PO (puchary) i LO są ogromne problemy, by ułożyć to jakoś sensownie.
            Aleksandrowa przemilczmy, choć daj boże, żeby odpalił w tej obronie, jeśli to prawda. Nie sądzę jednak, że nagle złapie jakieś walory ofensywne, które są normalnym atrybutem nowoczesnego bocznego obrońcy.
            Chłopak przyszedł, nie miał łatwo (z Lecha), grał, rozwinął się, zrobił swoje.......dali mu odejść (dalej się rozwijać i przy okazji przytulić nieco więcej siana) gdyż jak wiadomo z niewolnika nie ma pracownika, a i sam własną postawą wobec klubu na to zasłużył, więc nie ma co wciąż kruszyć kopii o Niego.
            Trzeba życzyć powodzenia......z uwagi na Reprezentację.
            Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Może wypożyczenie z prawem pierwokupu?

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                Może wypożyczenie z prawem pierwokupu?
                Ok,ale jeśli chodzi o grę,to na to samo wychodzi.W pierwszym składzie moze grać tylko dwóch spoza UE - pewnie Chukwu i Guilherme (a jest jeszcze Kazaiszwili).Z ławki w Moskwie na ławkę w Warszawie ? Trochę bez sensu

Komentarz

• Tyle, że Chukwu ze Skuleticem raczej nie będą w tym samym czasie występować na boisku. Magiera nie preferuje gry dwoma napastnikami ze względu na dobrobyt w środku pomocy.

Komentarz

• Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
                    Co do Jędzy to pamiętajcie ,że w pucharach z Ajaxem nie zagra,więc na początku na prawej obronie będzie próbowany ktoś kto w tych meczach zagra.Jędze to Magiera widzi na stoperze(zresztą dla mnie też to stoper),ale czas pokaże gdzie w lidze go zobaczymy.
                    Prawda......ale nie samym Ajaxem Legia i My żyjemy.....liczy się obrona Mistrzostwa przed wszystkim, a następnie powtórką z LM i po to jest Jędza.

Komentarz

• Brakuje Aleksandra Jerochina.
                      Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                      Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                      ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Zamieszczone przez sympatyk z pomorza Zobacz posta
                        http://weszlo.com/2017/01/06/dominik...-tracil-czasu/

To tak odnosnie jego atutow, zreszta golym okiem widac, ze technike ma podobna do ostatnich nabytkow takich jak Rado, Vako czy Odjidja. Wiadomo, ze technika to nie wszystko, czego dowodem jest Kucharczyk ... ale na dluzsza mete jej brak ogranicza mozliwosci calej druzyny. Co do portugalskiego kota, kierunek jaki wybral jasno wskazuje na to, ze szukal dobrego hajsu.
                        Po opisie pismaków z weszło, to ten Węgier musi być "kot", węgierski kot Tak wnioskuje z opisu, bo ligi węgierskiej w życiu nie oglądałem. Poziom słaby jest jeśli patrząc, które miejsce liga węgierska zajmuje. Scouting działa

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
                          Tak wnioskuje z opisu, bo ligi węgierskiej w życiu nie oglądałem. Poziom słaby jest jeśli patrząc, które miejsce liga węgierska zajmuje.
                          Był u nas taki jeden z ligi węgierskiej . Czas pokaże z kim mamy do czynienia .

Komentarz

• Swoją drogą wczoraj w stan futbolu mówili o Chicago Fire. Że to poziom naszego Górnika Łęczna i Nikolic raczej nie pogra tam za dużo. Może w lecie powrót?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
                            Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                              Swoją drogą wczoraj w stan futbolu mówili o Chicago Fire. Że to poziom naszego Górnika Łęczna i Nikolic raczej nie pogra tam za dużo. Może w lecie powrót?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
                              A który konkretnie mózg taki wywód logiczny pociągnął? Jeśli to faktycznie poziom GŁ to pogra tam bardzo dużo.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                                A który konkretnie mózg taki wywód logiczny pociągnął? Jeśli to faktycznie poziom GŁ to pogra tam bardzo dużo.
                                Sens wypowiedzi był taki ,że Niko potrzebuje podań ,a tam partnerzy do gry to same drewna i nie będzie miał kto mu dogrywać piłek .

Komentarz

Pracuję...
                                X