Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Pytanie czy to jest zawodnik, na którego wydawać ok. miliona euro? Ja mam wątpliwości.
    O tym samym pomyślałem.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez smiechu Zobacz posta
      takie tam
      teraz tylko rozwikłać zagwozdkę - biały ser to Koks czy Koks to biały serek ...

Komentarz

• Zamieszczone przez smiechu Zobacz posta
        takie tam
        Lord Koks ‏@LordKoks 3 min3 minuty temu

@MarioDogma666 nie no świrki, zastanawiałem się w której redakcji sportowej zrobił się nerwowo
        Jarząbek Wacław ‏@Trener_Jarzabek 4 min4 minuty temu

@LordKoks forum.legionisci juz zdazyles rozbujac
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Jednak tak przeglądając kadry klubów ze wschodu to nie jest łatwym zadaniem ściągnięcie zawodnika w wieku poniżej 30 lat, który zagwarantuje nam 10 bramek na wiosnę.

Komentarz

• To Kubiak puścił w internecie niezłą kaczuche

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
              Jednak tak przeglądając kadry klubów ze wschodu to nie jest łatwym zadaniem ściągnięcie zawodnika w wieku poniżej 30 lat, który zagwarantuje nam 10 bramek na wiosnę.
              ale coście się na ten wschód tak uparli? A może północ teraz pogramy ....

Liga rosyjska czy ukraińska jest mega przepłacona, przecież oni, by kogokolwiek z umiejętnościami ściągnąć przepłacali niemiłosiernie
              i teraz my - nowobogacka Legia Warszawa - mamy się na te zmanierowane petrorublami gwiazdki łakomić?
              I co z tego że wydamy za kolesia 1 mln euroszekli - jak on w tej Rosji pewno tyle na pół sezonu zarabiał. Mam wierzyć, że chłop w kwiecie wieku obniży tak drastycznie wymagania finansowe?

Komentarz

• Chodzi raczej o kierunek, z którego można skusić napastnika, który kilka bramek na rundę gwarantuje. Rosja, Ukraina, Bułgaria, Rumunia i kilka w ten deseń nam pozostają.

Z Ajaxu raczej napastnika nie wyciągniemy

Komentarz

Chodzi raczej o kierunek, z którego można skusić napastnika, który kilka bramek na rundę gwarantuje. Rosja, Ukraina, Bułgaria, Rumunia i kilka w ten deseń nam pozostają.

Z Ajaxu raczej napastnika nie wyciągniemy
                  Pewnie nie
                  Ale Węgry, Słowacja, była Jugosławia, Skandynawia
                  Jest tego sporo.

Komentarz

• No sporo, ale z Jugosławii top napastników nie idzie do Polski. Z Węgier nie widać nikogo sensownego, a chociażby jeden z najciekawszych zawodników w Rumunii, czyli Diogo Viana, w całej karierze strzelił mniej goli niż Nikolic w jeden sezon.

http://www.transfermarkt.pl/diogo-vi.../spieler/72855

Tyle, że to nie jest typowy snajper.
                    Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Na Słowacji jest całkiem perspektywiczny skrzydłowy.

http://www.transfermarkt.pl/nikolas-...spieler/243239

Komentarz

• Młodziak, a my potrzebujemy kogoś na tu i teraz.

Komentarz

• Strzelamy dalej:
                          Żivec, Podolski, Mandżukić, Garbaczenko, Chiżniczenko, Szomko.
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Podolski raczej koniec kariery. Reszta finansowo poza zasięgiem

Komentarz

• Gość ma 20 lat to już nie junior a w dodatku ograny w seniorach, poza tym Duda był młodszy jak do nas przychodził a jak grał pierwszą rundę to sam wiesz. Słowacy się u nas raczej sprawdzają.

Komentarz

Reszta finansowo poza zasięgiem
                                Chyba żartujesz? No, może Mandżukić troszeczkę.
                                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X