Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez glazek Zobacz posta
    A co z Guilherme i Kazaiszwilim?
    Sprzedaż Gui była szykowana latem, przewijała się kwota 2 mln EURO, plany pokrzyżowała kontuzja, jak utrzyma dobrą dyspozycję to pewnie latem wróci temat
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Jako ,że już wyszło to mogę napisać,że chodzi o tego Serba ,a drugim którym się interesowali był http://www.transfermarkt.pl/aleksand.../spieler/84483 więc jeden z tej dwójki jest tym super transferem I uważam,że jak na nasze warunki to jest różnica w porównaniu do Zlatana.
      Ostatnio edytowany przez twarog1987; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
        Jako ,że już wyszło to mogę napisać,że chodzi o tego Serba ,a drugim którym się interesowali był http://www.transfermarkt.de/aleksand.../spieler/84483 ;p więc jeden z tej dwójki jest tym super transferem I uważam,że jak na nasze warunki to jest różnica w porównaniu do Zlatana.
        Bez dwóch zdań. Nie wiem czego oczekiwała część forum? Aubameyanga?
        "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
        Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
        Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
        Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Czekam na info od Mario o Skuleticu. Dla mnie to całkiem dobry wybór.

Komentarz

• Kota z Portugalii...
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
              Czekam na info od Mario o Skuleticu. Dla mnie to całkiem dobry wybór.
              pomysł wydaje się dobry
              nie mieliśmy szybkiego napastnika i w kontratakach Niko albo musiał rozgrywać albo nie nadążał - Chukwu ?
              nie mieliśmy grającego głową (brak) i na ścianę (trochę Prijo) - Skuletic ?

JM będzie miał lepszy dobór taktyk

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                Bez dwóch zdań. Nie wiem czego oczekiwała część forum? Aubameyanga?
                No, miał przyjść Gabończyk.

Komentarz

• Jeszcze jeden filmik

https://www.youtube.com/watch?v=Ezt5aQGXvsw
                  "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                  Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                  Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                  Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                    No, miał przyjść Gabończyk.
                    a ktoś napisał,że nie przyjdzie? z nim jednak może być problem taki ,że możemy go nie mieć w 1 meczach,bo Gabon gra w PNA

Komentarz

• Ogór.
                      http://sofifa.com/player/193581

Ostatnio edytowany przez R.; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Jako ,że już wyszło to mogę napisać,że chodzi o tego Serba ,a drugim którym się interesowali był http://www.transfermarkt.de/aleksand.../spieler/84483 ;p więc jeden z tej dwójki jest tym super transferem I uważam,że jak na nasze warunki to jest różnica w porównaniu do Zlatana.
                        Nie to, że się znam na skautingu, ale patrząc na statystyki pod kątem pozycji na boisku, ten Erokhin z Rostowa dla mnie wygląda lepiej. Nie wyszło, bo za drogi czy dlatego, że dogadują Skuleticia?

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                          To jest gość o identycznym profilu jak Orlando Sa. Także ten transfer powinien zadowolić znaczną część forum wzdychającą za Portugalczykiem.
                          Jego szanse zwiększa fakt, że jest Serbem. To jest jakiś fenomen, ale faktem jest, że akurat obywatele tego kraju bardzo rzadko zawodzą w Legii.
                          Jak jest podobny do Sa i jest jeszcze Serbem - to już wiemy, że będzie dobrze
                          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta
                            Nie to, że się znam na skautingu, ale patrząc na statystyki pod kątem pozycji na boisku, ten Erokhin z Rostowa dla mnie wygląda lepiej. Nie wyszło, bo za drogi czy dlatego, że dogadują Skuleticia?
                            Jeszcze nie wiadomo czy coś nie wyszło ,słyszałem ,że ktoś 9 stycznia ma się zjawić ,ale który? Bardziej prawdopodobny zdecydowanie Skuletic.

Komentarz

popraw link tego "Aleksand"
                              "Przypominam o zakazie używania środków pirotechnicznych !" W.Hadaj

Komentarz

• Obejrzałem te filmiki i w sumie nie wiem czy jest to bardziej szybkościowiec, czy siłowo grający napastnik.

Podobieństw do Orlando Sa nie widzę większych, bo tamten to był taki silny żółw, który z piłką nie lubił za bardzo biegać do przodu, ale za to ponadprzeciętną techniką użytkową.

Nikolic to natomiast lis pola karnego plus zawodnik grający na linii spalonego, bez specjalnej techniki użytkowej i szybkości, ale z instynktem killera.

Jego staty szału nie robią, ok. 60 bramek w 180 meczach, ale do tego 20 asyst co jest dobrym wynikiem. Poza tym ocierał się o kadrę Serbii i ileś tam minut zagrał.
                                Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X