Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Asgard Zobacz posta
    http://polski-sport.pl/legia-znalazl...azylijczykiem/
    Dawac go w pakiecie z Jędrzejczykiem
    Bez sensu jest cytowanie stron,dla których źródłem są brednie wypisywane na twitterze przez jakichś gimbusow.

Komentarz

• To jest lepsze.
      Andrew Hogg znalazł się kręgu zainteresowań Legii Warszawa - twierdzą źródła związane z "Times of Malta". Przedstawiciele mistrzów Polski mieli obserwować 31-letniego bramkarz w meczach reprezentacji Malty.

To byłby dość zadziwiający transfer, ponieważ Legia nie może narzekać na obsadę bramki. O miano pierwszego bramkarza rywalizują Arkadiusz Malarz i Radosław Cierzniak, a w kadrze jest jeszcze młody Radosław Majecki.

Źródła na Malcie są pewne, że bramkarz Hibernians Paola był obserwowany przez Legię. Informują nawet, że odbyły się już pierwsze rozmowy dotyczące jego sprowadzenia, ale na razie porozumienie nie zostało osiągnięte, mimo że Hogg ma mieć w kontrakcie klauzulę, pozwalającą na odejście za konkretną kwotę, jeśli zgłosi się po niego klub zagraniczny.

Hogg zasłynął dotąd bardzo dobrą grą w spotkaniu Malty z Anglią na Wembley, który gospodarze wygrali tylko 2:0, mimo wielu okazji. Zrobiło się o nim też głośno z innego powodu. Pod koniec października bramkarz poinformował media, że przed spotkaniem z Litwą jego szatnię odwiedził przedstawiciel FIFA z informacją, że firmy bukmacherskie przyjęły bardzo dużą liczbę zakładów na to, że Malta przegra ten mecz dwiema lub więcej bramkami. Sprawa nie miała dalszego epilogu, ale niesmak pozostał.

Andrew Hogg od 2006 roku jest reprezentantem Malty, ale na świat przyszedł w Anglii. Dotychczas występował w takich klubach jak: Pieta Hotspurs, Valletta FC. Grał też na Cyprze w Enosis Neon Paralimni i w Grecji

w AEL Kallonis, gdzie rozwiązał kontrakt, z powodu długów wobec niego ze strony pracodawcy. Od lipca jest bramkarzem Hibernians FC.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Dzisiaj CAFE FUTBOL .Wg Mateusza Borka Legia rozmawia z Tomaszem Kedziora

Komentarz

• Zamieszczone przez Cyclone Zobacz posta
          Dzisiaj CAFE FUTBOL .Wg Mateusza Borka Legia rozmawia z Tomaszem Kedziora
          ale skoro Magiera nic o tym nie wie?
          Fragment rozmowy, o którym mowa: http://www.polsatsport.pl/film/legia...u-nie_6440709/

Komentarz

• Zamieszczone przez nowyUrlean Zobacz posta
            ale skoro Magiera nic o tym nie wie?
            Fragment rozmowy, o którym mowa: http://www.polsatsport.pl/film/legia...u-nie_6440709/
            o odchodzących Niko też nie wiedział .Stwierdził ,ze Jedze widzi na Środku obrony(zakładamy odejście Pazdana) .także wakat na prawą po Bereszynski byłby nadal do zapelnienia

Komentarz

• Kontrakt do 2018, podstawowy zawodnik Lecha, który nie puści go zwłaszcza do nas za czapkę gruszek. Tak więc kompletnie nierealne.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• A co najważniejsze piłkarsko poziom Brozia.

Komentarz

• Może Kędziora własnie negocjuje nowy kontrakt i jego manager na wykorzystując poznański ból dupy próbuje podbić pensję
                  Janusz z Południowej

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                    A co najważniejsze piłkarsko poziom Brozia.
                    Nie no bez jaj. To oczko wyżej.
                    Ale faktycznie pomysł lekko dziwaczny. Niby jak Lech miałby go nam sprzedać?
                    Nikt o zdrowych zmysłach w Poznaniu się na to nie zgodzi, wiec IMO to humbug.

Komentarz

• Stanowiski na twitterze miedzy wierszami potwierdza, że coś z Kędziorą jest na rzeczy
                      Janusz z Południowej

Komentarz

• Moze ma jakas kwoye odstepnego

Sent from my CUBOT_NOTE_S using Tapatalk
                        Dziękuje Dobranoc.

Komentarz

• "Hamalainen qrwa stara, następnego czeka kara."

Panie Kędziora zastanów się Pan. Przemyśl dwa razy i się rozmyśl bo jak dla mnie to biedny transfer.
                          edit: literówka.

Komentarz

• Stanowski już pisał o Beresiu w Benfice ,czy Mączyńskim w Marsylii ,także nie brać go na poważnie.
                            Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                              A tak na poważnie - Bereszyński wylot, Jędrzejczyk za niego. Zmiana na plus.
                              No myślę, że zmiana na wielki plus...zwłaszcza w kontekście Łukasza Brozia w podstawie na Ajax.

Do Leśnego, Żewłaka itp - chłopaki, Maria to się nie słuchajcie, bo podejrzewam, że jeśli w świecie menadżerskim coś znaczy to ktoś zwyczajnie mu płaci za trollowanie tutaj A z konkretów to może byście zrobili "zmianę z zakładką"? Czyli utrzymujemy Beresia do lata, a Jędzę bierzemy od zimy. To to by była rzeczywiście zmiana na plus. Taka mała różnica, a zaczyna brzmieć sensownie, merytorycznie i bez klapek na oczach związanych z dziwną osobistą (a może zawodową? ) niechęcią do najlepszego prawego obrońcy w lidze i drugiego na tej pozycji w kraju.

Za taki ruch macie u mnie szacuneczek dozgonny i mogę nawet zostać tym inwestorem co wykupi Miodka

Komentarz

• Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
                                A z konkretów to może byście zrobili "zmianę z zakładką"? Czyli utrzymujemy Beresia do lata, a Jędzę bierzemy od zimy. To to by była rzeczywiście zmiana na plus. Taka mała różnica, a zaczyna brzmieć sensownie, merytorycznie i bez klapek na oczach związanych z dziwną osobistą (a może zawodową? ) niechęcią do najlepszego prawego obrońcy w lidze i drugiego na tej pozycji w kraju.
                                I kto wtedy będzie grał? Jeśli Bereś miałby usiąść na ławce, to na pewno będzie chciał wyjechać już teraz.
                                Zamieszczone przez Bereś dla legia.net
                                Historyczny rok dla Legii rozpoczął się dla ciebie średnio. Do Warszawy na wypożyczenie przyszedł Artur Jędrzejczyk, który miał grać na lewej obronie, a okazało się, iż zajął miejsce twoje i Łukasza Brozia. Byłeś zaskoczony?
                                - Nie ukrywam. Pojawiło się zaskoczenie. W grudniu przedłużyłem umowę, a za chwilę przyszedł Artur i praktycznie grał wszystko od deski do deski. Przyznam, to był trudny okres. Jednak pracowałem ciężko na treningach. Robiłem to przede wszystkim dla siebie. Miałem nadzieję, że w przyszłości zbiorę owoce tej pracy. Jak widać, udało się. Czekałem na swoją szansę, chociaż nie dostałem ich zbyt wiele. Może dwa razy mogłem zaprezentować swoje umiejętności. Wydaje mi się, że ten czas pozwolił mi stać się mocniejszym człowiekiem. Będę wracał do tych doświadczeń, by mieć na uwadze fakt, iż nie zawsze życie układa się, tak jakby ktoś chciał.

Czułeś złość, gdy grałeś w meczach z Energią Kozienice albo Oskarem Przysucha?

- Nie nazwałbym tego uczucia złością. W tamtym czasie sam szedłem do trenera i mówiłem, iż chciałbym wystąpić w takich spotkaniach. Brakowało mi występów. Wiadomo, III liga to nie jest wymarzone dla mnie miejsce. Jednak potrzebowałem ogrania. Pragnąłem zagrać w oficjalnym spotkaniu. Mogłem wyjść na rozgrzewkę przedmeczową, a następnie rywalizować z przeciwnikiem przez 90 minut. To zawsze jest lepsze doświadczenie niż same treningi. Nie ukrywam, gdy wracałem po tych starciach do domu, pojawiała się frustracja. Nie byłem zadowolony, że muszę brać udział w takich pojedynkach.
                                Jedyna opcja to Jędza na stoperze lub lewej. Ale czy Jacek może obiecać Beresiowi, że nie będzie musiał rywalizować z Jędzą?

Komentarz

Pracuję...
                                X