Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta

Pokaż mi na przykładzie wczorajszego meczu, który zawodnik z ławki jest wg Ciebie zapychaczem?

To nie jest podejście tylko fakty. Mało mieliśmy takich przypadków u siebie? Zarówno udane (Lewczuk), jak i (zdecydowanie więcej) nieudane - z ostatnich choćby Piech czy Masłowski. Z czego to wynika? Moim zdaniem ze specyfiki miejsca, w którym zawsze się gra o MP i presja wyniku na już jest zdecydowanie większa niż gdziekolwiek indziej w Polsce. Nie wszyscy wytrzymują psychicznie.
    Wymienię z chęcią zapychaczy w kadrze Legii. Ok Dąbrowskiemu należy dać szansę, a reszta???

OBROŃCY
    5 Maciej Dąbrowski
    28 Łukasz Broź

POMOCNICY
    7 Steeven Langil
    9 Waleri Kazaiszwili
    22 Kasper Hamalainen
    77 Michaił Aleksandrow
    Vranjes

Dobrze, że już wiesz dlaczego Dąbrowski nie gra. Jak piłkarz prezentuje poziom poprawny to jego miejsce jest w Niecieczy.
    Ostatnio edytowany przez bondxxx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
      To sam sobie odpowiedz dlaczego gra Czerwiński przy wszystkich jego wadach, a nie poprawny Dąbrowski?
      Bo widocznie wywalczył sobie miejsce w składzie, a teraz Magiera nie chce psuć czegoś co nieźle funkcjonuje. Dąbrowski musi czekać na swoją szansę, nie on pierwszy i nie ostatni. Vadis tez zaczynał u Magiery od ławki.

Komentarz

• Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
        Wymienię z chęcią zapychaczy w kadrze Legii. Ok Dąbrowskiemu należy dać szansę, a reszta???

OBROŃCY
        5 Maciej Dąbrowski
        28 Łukasz Broź

POMOCNICY
        7 Steeven Langil
        9 Waleri Kazaiszwili
        22 Kasper Hamalainen
        77 Michaił Aleksandrow
        Vranjes
        To napisz kogo byś widział za nich? Przypominam, że kadra zespołu to jest 25 graczy, z czego 3 bramkarzy, a w kadrze meczowej jest tylko 14 miejsc dla graczy z pola. Siłą rzeczy 8 zostaje na trybunach.

Zamieszczone przez bondxxx
        Dobrze, że już wiesz dlaczego Dąbrowski nie gra. Jak piłkarz prezentuje poziom poprawny to jego miejsce jest w Niecieczy.
        Aha U nas tylko pełen wypas i same gwiazdy?
        ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Ja za Brozia widziałbym Jovicia z Wisły. Dobry do przodu, szybki, zawzięty, wybiegany. Wygląda na dobry duch zespołu, bez fochów. Kontrakt do 06.2017. Rocznik '91

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
            Ja za Brozia widziałbym Jovicia z Wisły. Dobry do przodu, szybki, zawzięty, wybiegany. Wygląda na dobry duch zespołu, bez fochów. Kontrakt do 06.2017. Rocznik '91
            Ale średnią baboli po których przeciwnik strzela gole ma mniej więcej taką samą jak Rzeźniczak.

Komentarz

• To może już lepiej Aleksandrowa dać na obronę, skoro i tak go mamy, a na skrzydło jest za słaby.

Komentarz

• Szukają czwartego za Pazdana. Chętni na pewno będą, może ostatnie tygodnie ma nienajlepsze, ale zagrał w końcu w LM i wylądował w jedenastce kolejki. I tamtym meczem pokazał, że chyba jednak myślami grając w polskiej lidze jest gdzie indziej.

Wieteske powinni wypożyczyć gdzieś do I ligi, żeby pograł regularnie.

Pewnie zimą odejdzie Kazaiszwili i Langil, których już chyba Magiera skreślił. Chociaż Langil ma kontrakt do 2019 roku i ciekawe czy się ktoś chętny znajdzie, żeby go od nas odkupić.

Po przedłużeniu kontraktu z Kucharczykiem i Malarzem jedyny, któremu się kończy kontrakt jest Aleksandrov. I pewnie go dokończy, bo jako zapchajdziura się przyda.

Vranjes kontrakt ma ważny jeszcze do 2018 roku i ciekawe czy się go w końcu uda wypchnąć.

No i Hamalainen, może ktoś ze Skandynawii się skusi. On ma jedną z wyższych pensji, a na boisku nie daje nic.
                "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Generalnie niby mamy niezły skład ale sporo trybów jest do wymiany.
                  Na bramce na razie chyba spokój - jest Malarz i Cierzniak plus Majecki, który się uczy i za jakiś czas może wskoczyć do 1 składu.
                  Chyba najwięcej do zrobienia będzie w obronie - pewnie odejdzie Pazdan, więc trzeba będzie poszukać kogoś do pierwszego składu. Koniecznie lewy obrońca do rywalizacji z Hlouskiem, przydałoby się też pozbyć miernotę Brozia.
                  W środku pomocy obecnie jest sporo opcji ale powoli trzeba zacząć się rozglądać za kimś za Jodłowca. Pytanie czy jego fatalna obecnie forma to kwestia Euro i zaburzonych przygotowań, czy to po prostu tendencja sportowa, młody też już nie jest.
                  Wobec odstawienia Langila, Aleksandrova czy Gruzina, konieczne będzie znalezienie kogoś konkretnego na skrzydło. Moim zdaniem tutaj mamy podobny problem co kiedyś z lewą obroną - brak naprawdę dobrego skrzydłowego. Ktoś tam pisał, że w zimie przychodzi Nagy - prawda, tylko że to jest nominalny ofensywny pomocnik.
                  No i napad - trzeba powiedzieć wprost, że Nikolic w tym sezonie bardziej irytuje niż zachwyca i coraz bardziej wychodzą jego braki, widoczne również w lidze - brak szybkości(w meczu z Cracovią mógł np. ze 3 razy wyjść sam na sam gdyby miał więcej "koni") czy dryblingu. Przy dobrej ofercie uważam, że klub powinien pozwolić mu odejść(oczywiście tylko w sytuacji, gdy będą w stanie go zastąpić kimś lepszym, co nie musi być takie proste).
                  To oczywiście tylko moja subiektywna ocena. Najważniejsze wydaje się wzmocnienie obrony i skrzydła.
                  Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                    Generalnie niby mamy niezły skład ale sporo trybów jest do wymiany.
                    Na bramce na razie chyba spokój - jest Malarz i Cierzniak plus Majecki, który się uczy i za jakiś czas może wskoczyć do 1 składu.
                    Chyba najwięcej do zrobienia będzie w obronie - pewnie odejdzie Pazdan, więc trzeba będzie poszukać kogoś do pierwszego składu. Koniecznie lewy obrońca do rywalizacji z Hlouskiem, przydałoby się też pozbyć miernotę Brozia.
                    W środku pomocy obecnie jest sporo opcji ale powoli trzeba zacząć się rozglądać za kimś za Jodłowca. Pytanie czy jego fatalna obecnie forma to kwestia Euro i zaburzonych przygotowań, czy to po prostu tendencja sportowa, młody też już nie jest.
                    Wobec odstawienia Langila, Aleksandrova czy Gruzina, konieczne będzie znalezienie kogoś konkretnego na skrzydło. Moim zdaniem tutaj mamy podobny problem co kiedyś z lewą obroną - brak naprawdę dobrego skrzydłowego. Ktoś tam pisał, że w zimie przychodzi Nagy - prawda, tylko że to jest nominalny ofensywny pomocnik.
                    No i napad - trzeba powiedzieć wprost, że Nikolic w tym sezonie bardziej irytuje niż zachwyca i coraz bardziej wychodzą jego braki, widoczne również w lidze - brak szybkości(w meczu z Cracovią mógł np. ze 3 razy wyjść sam na sam gdyby miał więcej "koni") czy dryblingu. Przy dobrej ofercie uważam, że klub powinien pozwolić mu odejść(oczywiście tylko w sytuacji, gdy będą w stanie go zastąpić kimś lepszym, co nie musi być takie proste).
                    To oczywiście tylko moja subiektywna ocena. Najważniejsze wydaje się wzmocnienie obrony i skrzydła.
                    Magiera sporo pracował z młodzieżą, więc moglibyśmy na wiosnę spróbować, by kogoś wprowadził do jedynki. Taki Kulenovic powinien dostać szansę na ogranie się przy starszych kolegach. Te młode diamenty trzeba szlifować szybciej, a w mojej opinii runda wiosenna jest dobrym momentem.
                    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Ja bym nie był taki szybki z tymi pozwoleniami na odejście. Ledwo co się pozbieraliśmy po Hasim i letnim bałaganie, mamy 4 trenera w ciągu roku, a teraz znów mamy robić wymianę kluczowych piłkarzy i zgrywać się przez pół rundy? Niko nie jest w formie, ma swoje braki, ale do rozstrzeliwania ogórków w lidze jest w sam raz - a pamiętajmy także, że bez jego bramek byłoby ciężko w eliminacjach LM.

Komentarz

• Ja nie mówię, żeby wszystkich wywalać od razu, ale stopniowo.

Komentarz

• Ale niektórzy myśleli, że już zawsze będzie siekał, jak w rundzie jesiennej poprzedniego sezonu
                          raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                          ------------------------
                          Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
                            Ale niektórzy myśleli, że już zawsze będzie siekał, jak w rundzie jesiennej poprzedniego sezonu
                            Problem w tym, że w tej rundzie częściej irytuje niż zachwyca.

Komentarz

• Może nie skreślajmy za wcześnie grajków. Jak byłem sceptyczny do kupna zbyt wielu zagranicznych "gwiazd" tak jeszcze Gruzinowi czy Langilowi dałbym szansę. Bo w sumie na następcę Kucharczyka już wydaliśmy ładnych kilka milionów euro a jak wiadomo Kuchy jest następców nie ma Jest szansa, że odpalą. Przy tym Gruzin o tyle nie perspektywiczny że tylko pożyczony.

Magiera robi jeszcze sporo błędów ale warto zaufać i myślę że nada rozsądny tok transferom.

Komentarz

• Jeśli do końca rundy a raczej do przerwy zimowej nic się nie zmieni, to trzeba będzie kilku grajków odstrzelić. Raz że nie grają za frytki, dwa, blokują miejsca nawet na ławce
                                Pazdan pewnie odleci, to samo Langil i cholera wie kto jeszcze.
                                Co do Runje to nie mam nic przeciwko, o ile drastycznie nie obniży lotów. Z drugiej strony, jak Jaga nadal będzie tam gdzie jest, to wyciągnięcie go będzie problematyczne. Do tego jeszcze wszyscy myślą ( słusznie lub nie ) że sramy szeklami.
                                Mam nadzieję że wskoczy do pierwszej 18 więcej młodych
                                PS: Jodłowiec musi się w końcu obudzić...Skoro Bereś może to tym bardziej Jodła.
                                http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

Pracuję...
                                X