Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Brakuje jeszcze czegoś takiego:

I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• To jeszcze do kompletu katarynkę w dłoń i maskotka jak ta lala...

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
        Czepiacie się. Bembenenge po nocach siedział nad transferami, pewno kimał w klubie wręcz, to teraz w piżamie łazi.
        Znaczy się nad FM i YT?

Komentarz

• Souvenir z Konga sobie przywiózł, coś a'la boubou, czyli rodzaj afrykańskiego odzienia. Cóż, obudziła się w nim tęsknota za swym rdzennym pochodzeniem i plemiennymi rytuałami. Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy.
          Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Mudźiny tak mają.

Komentarz

• A może to już tak
              https://www.youtube.com/watch?v=pp-5tHooBfI

Komentarz

• To jest strój na jakieś afrykańskie święto narodowe a on przecież pochodzi z Afryki.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tarnowianin Zobacz posta
                  To jest strój na jakieś afrykańskie święto narodowe a on przecież pochodzi z Afryki.
                  To jakby ktoś z Zakopca pracował jako analityk w londyńskim banku i przyszedł do pracy w stroju bacy
                  Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Lord Koks ma materiał na memy na rok

Komentarz

• o *****. przegapiłem to wczoraj....

Komentarz

• Jednym, a w pewnym momencie głównym kandydatem do zastąpienia Nikolicia był słynny Niemiec polskiego pochodzenia – Miroslav Klose. Stołeczny klub rozważał dwa warianty angażu napastnika urodzonego w Opolu. To znaczy półroczny i roczny. – Chcieliśmy zachęcić Mirka, aby zagrał u nas na dziewiątce, toczone były rozmowy z ludźmi, którzy bezpośrednio dbają o jego interesy – ujawnia Żewłakow. – Ostatecznie jednak Nemanja nie odszedł, a jeśli idzie o Klose to chyba jakiś czas temu zobowiązał się już i jedzie do Stanów Zjednoczonych.

Na Łazienkowską bardzo chciał wrócić Orlando Sa, który także żywo interesował się postępami rozmów transferowych w sprawie odejścia Nikolicia, choć miał przynajmniej trzy inne oferty (i ostatecznie wybrał Standard Liege).

Co ciekawe, w sferze zainteresowań Legii pozostawał także – oczywiście między innymi – Emre Mor, który ostatecznie trafił z Danii do Borussii Dortmund za 7 milionów euro. Legia nawet po awansie do fazy grupowej Ligi Mistrzów nie będzie wydawała takich pieniędzy, natomiast chciała w sprawie tego – i nie tylko tego – transferu kooperować z… Juventusem, z którym nawiązała kontakt, który to przy Łazienkowskiej niezwykle sobie chwalą.
                        http://www.pilkanozna.pl/index.php/W...nie-tylko.html

Komentarz

• Grubo
                          Orlando Sa to czuję, że jeszcze kiedyś u nas zagra.
                          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Ronaldinho podobno do wziecia

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                              Grubo
                              Orlando Sa to czuję, że jeszcze kiedyś u nas zagra.
                              Strasznie grubo, interesowali się gościem który miał już klepnięte wakacje w USA i drugim na którego nie było ich stać. Ja wczoraj natomiast interesowałem się najnowszą S-klasą, ale nie doszliśmy do porozumienia, bo mam 15 tys do wydania.
                              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                                Strasznie grubo, interesowali się gościem który miał już klepnięte wakacje w USA i drugim na którego nie było ich stać. Ja wczoraj natomiast interesowałem się najnowszą S-klasą, ale nie doszliśmy do porozumienia, bo mam 15 tys do wydania.
                                Plus ten od USA ma już 38 lat i pewnie mało by nie chciał, więc lekki przesadyzm.
                                Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Pracuję...
                                X