Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
    Świetne okienko! Brawa dla Leśnego i reszty.

Gdzie są narzekacze? Pewnie obudzą się dopiero po pierwszej wpadce Naszej drużyny.

Oby to tylko Albaniec poskładał. Klub mu zapewnił graczy na dobrym poziomie. Czas na wykazanie się umiejętności trenera.
    Klub przywalił z grubej rury, co ważne bez strat w ważnych ogniwach. Nie myślałem, że Pazdek czy Niko zostaną. Teraz to naprawdę mamy szansę zdominować ligę na lata, bez względu na wyniki w LM. Pytanie czy Besnik Hasi zrobi z tego drużynę.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Zegarek Zobacz posta
      Mam delikatne wątpliwości co do umiejętności ogarnięcia tej grupy ludzi przez Albańca, oraz wrażenie, że i tak w następnym meczu zagrają Mulin i Odzidzia.
      A ja raczej ze spokojem i optymizem do tego podchodze. Graniczacymi z pewnoscia jesli chodzi o Odjidje.
      Moin, moin was geht?

Komentarz

• Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
        A ja raczej ze spokojem i optymizem do tego podchodze. Graniczacymi z pewnoscia jesli chodzi o Odjidje.
        Mam podobnie. Za to duże wątpliwości co do Mulę.

Komentarz

• Legia właśnie domyka najlepsze okienko transferowe nie tylko w swojej ale całej historii Eklapy - na papierze rzecz jasna.
          ale przecież nasz dyrektor sportowy nadaje sie tylko do wyrzucenia

wzmocnienia wzmocnieniami (oby się takimi faktycznie okazały), ale autentycznie jestem w szoku, że utrzymali Pazdana i Niko

Komentarz

• Czy to było świetne okienko to na pierwsze podsumowania przyjdzie czas zimą. Na papierze wygląda dobrze, ale musi się jeszcze przełożyć na boisko. Trzeba pamiętać, że w porównaniu z poprzednim sezonem straciliśmy też Jędze, Lewczuka, Borysiuka i Dudę.

Co do Czerwińskiego i Dąbrowskiego to im przykład Lewczuka pokazuje, że Legia wcale nie musi być złapaniem pana Boga za nogi. Trzeba zapieprzać, nie pękać psychicznie i można pójść wyżej nawet jak się tutaj trafia w wieku 29 lat.

A tego Węgra to klepnęli, bo wszyscy piszą jakby był już naszym zawodnikiem (a przyjdzie zimą), a oficjalki nie ma.

I wygląda na to, że na wszystkie transfery i podpisy wydali mniej niż wzięli za Dudę Według transfermarkt wydaliśmy niecałe 2 mln euro, a zarobiliśmy 7 mln. Chociaż jeszcze się mówiło, że za awans do LM za Moulina trzeba było dopłacić 250 tys euro + zapewne Odzidzia za podpis sporo wziął. Wydatki na pensje wzrosną, ale chyba to nie było aż tak ryzykowne okienko jak zapowiadał Leśny i w razie słabszego sezonu to się finansowo nie posypie. I teraz przy takich wpływach można wszystko robić z głową.
            Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].
            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Dokładnie tak jak pisze Antares, zobaczymy zimą, ale wydaje mi sie ze transfery na papierze solidnie sie prezentują (na zimę bedzie wiadomo czy były dobre), a ta wymiana Lewczuk/Czerwiński brzmi serio spoko.

Komentarz

Gdzie są narzekacze? Pewnie obudzą się dopiero po pierwszej wpadce Naszej drużyny.
                Co mają wspólnego dobre ruchy na rynku transferowych z fatalną, jak do tej pory, grą zespołu? Uważasz, że zgodnie z trendem trzeba być konsekwentnym i jechać po wszystkim lub skrajnie cmokać na prawo i lewa? Do przytomnej dystrybucji biletów też pasowałoby się dojebać, żeby nie wyjść na hipokrytę?

Co za gość.
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Z tymi wyliczeniami to bym uważał ile zarobili a ile stracili. Taki Odzidza podobno za podpis skasował ponad milion euro także tego...
                  Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bary89 Zobacz posta
                    Z tymi wyliczeniami to bym uważał ile zarobili a ile stracili. Taki Odzidza podobno za podpis skasował ponad milion euro także tego...
                    Serio, skad to info? Skoro Niko ma kontrakt 400k to pewnie za podpis bral cos podobnego. Mega bym sie zdziwil za taka duza kwote podpisu u Odzidza...
                    Królu Zygmuncie! Powiedz nam, czyś
                    widział Warszawę tak piękną jak dziś?

Komentarz

Z tymi wyliczeniami to bym uważał ile zarobili a ile stracili. Taki Odzidza podobno za podpis skasował ponad milion euro także tego...
                      Chociaż kwot dokładnych nigdy nie poznamy, to pisali, że za Tibą zapłacili między 400k a 700k, Lążil też kosztował między 400-700, Odżidżja skasował za podpis koło 1 melona a Vako też swoje musiał kosztować (choć na ten moment jest "wypożyczony"). Jeszcze odstępne za Dąbrowskiego 300k, Czerwińskiego 500k i ponoć 200-300 za Radovicia... Do tego dochodzą Kulenovic, Sulley i ten Nagy(o ile go zaklepali).
                      Teraz do tego doliczyć jakieś "za podpis" dla zawodników, premie dla managerów, VATy, Cła, Pity i inne certyfikaty... Licząc sprzedaż Borysiuka, Koseckiego, Dudy i Lewczuka, raczej dołożyli.

Biorąc poprawkę na to, że na lewego obrońcę może nam przyjść czekać około roku - jak w przypadku Hlouska, okienko jest na papierze super. Sprzedali 31-letniego Lewczuka za całkiem godne pieniądze ale zatrzymali Pazdana, Nikolicia oraz Guilherme. To jest prawdziwe wzmocnienie.

Tak czy owak, nie ma co zarządowi zaglądać do portfela. Skoro kasę wydali to znaczy, że tyle mieli. Czas już pokazał, że wiedzą co robią i "druga Wisła" raczej nam nie grozi.

P.S- Nie zapominajmy o "premiach" dla Sędziów. Ponoć "sędzia międzynarodowy jest 10 razy lepszy od krajowego...", czy ktoś potwierdzi?

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                        Do przytomnej dystrybucji biletów też pasowałoby się dojebać, żeby nie wyjść na hipokrytę?
                        Ej ale przecież znalazł się taki, co się dojebał

Komentarz

• Jak dla mnie te 3 transfery Odida, Moulin i Langil to jest jakiś absurd, ale w sumie wymiana Czerczesowa na Hasiego to też absurd.

Mamy Hlouska oraz wprawę w nieposiadaniu zmiennika na lewą obronę przez 1,5 roku także to jakieś wielkie zmartwienie nie jest.

Ja bym te transfery widział zupełnie inaczej i dla mnie to raczej się osłabiliśmy.
                          Ale całe szczęście, że zostali Nikolic i Pazdan więc w lidze powinno być już tylko lepiej i o rozmontowaniu drużyny nie ma mowy.

Komentarz

nie pieprz takich glupot. Milion Euro za podpis...gośc z nadwagą i ostatnio grający tyle co i Wojtek Kowalczyk. Leśny aż tak głupi nie jest.
                            Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                              Co mają wspólnego dobre ruchy na rynku transferowych z fatalną, jak do tej pory, grą zespołu? Uważasz, że zgodnie z trendem trzeba być konsekwentnym i jechać po wszystkim lub skrajnie cmokać na prawo i lewa? Do przytomnej dystrybucji biletów też pasowałoby się dojebać, żeby nie wyjść na hipokrytę?

Co za gość.
                              Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

Trzeba być konsekwentnym. Zamiast być cierpliwym i zrozumieć sytuację Hasiego to leciałeś z krytyką. A trzeba było słuchać @Finiksa.

EDIT:
                              Zamieszczone przez tuzintuzinow Zobacz posta
                              Jak dla mnie te 3 transfery Odida, Moulin i Langil to jest jakiś absurd, ale w sumie wymiana Czerczesowa na Hasiego to też absurd.

Mamy Hlouska oraz wprawę w nieposiadaniu zmiennika na lewą obronę przez 1,5 roku także to jakieś wielkie zmartwienie nie jest.

Ja bym te transfery widział zupełnie inaczej i dla mnie to raczej się osłabiliśmy.
                              Ale całe szczęście, że zostali Nikolic i Pazdan więc w lidze powinno być już tylko lepiej i o rozmontowaniu drużyny nie ma mowy.
                              Dlaczego sprowadzenia Odidzy to absurd?
                              Jakbyś te transfery widział?

Komentarz

Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

Trzeba być konsekwentnym. Zamiast być cierpliwym i zrozumieć sytuację Hasiego to leciałeś z krytyką. A trzeba było słuchać @Finiksa.

EDIT:

Dlaczego sprowadzenia Odidzy to absurd?
                                Jakbyś te transfery widział?

A Hasi udowodnił chociażby w jednym meczu, że krytyka na niego była bezzasadna i że ten burdel na boisku to ogarnął. No, bo sory, ale zwycięstwo z Ruchem gdzie pół jedenastki to goście nie mieszczący się u nas w kadrze to chyba nie jest jeszcze powód do zachwytów?

A co do tej trójki to pewnie chodzi o boisko. Fakty są takie, że Moulin i Odzidzia mieli rządzić w środku pola, a gdyby podać główną przyczynę słabej gry Legii to właśnie ten środek zawodzi najbardziej. A Langil do tej pory poza szybkim bieganiem pokazał dwie dobre akcje, bodajże z Piastem kiedy wszedł z ławki i w pełnym biegu dwa razy dobrze zagrał w pole karne.

Dąbrowski też niby jeden z lepszych, jak nienajlepszy stoper tamtego sezonu. W Lubinie praktycznie bezbłędny, a zawalił w dwóch meczach dwa gole + zrobił głupiego karnego na Plizdze.

Dlatego jak pisałem niżej jakie to było okienko to się przekonamy najwcześniej zimą, a może i po zimowych przygotowaniach wiosną. Papier przyjmie wszystko, gdyby się patrzeć na CV to okienko udane, ale boisko wszystko weryfikuje.

Po kim można było spodziewać się więcej? Po Guim po kontuzji, którego Braga bez problemu oddała ze swoich rezerw czy od Ojaamy mającego bardzo dobre statystyki w Szkocji?
                                "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

Pracuję...
                                X