Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez erdo78 Zobacz posta
    ale Eskstraklasa powinna być pozamiatana
    Zawsze mają wciągać naszą całą śmieszną ligę nosem a zawsze wychodzi inaczej, może teraz jeśli się zgrają to jakoś to będzie wyglądać
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    PamiętaMY !

Komentarz

• Na papierze jesteśmy hegemonem. Połączenie Realu i Barcelony w naszej ligowej skali. Z taką kadrą jeżeli nie zdobędą mistrzostwa....

Mam nadzieję, że w końcu Langil, Vadis i Moulin odpalą.

Ciekawe co kierowało Lewczukiem, że zdecydował się odejść? Czu Bordeaux płaci aż tyle więcej niż Legia, z którą mógł zagrać w LM?
      Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• W zimę pewnie trzeba liczyć się z odejsciem Niko i Pazdana.
        Mieszkam w Polsce
        Mieszkam w Polsce
        Mieszkam tu, tu, tu, tu

Komentarz

• Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
          Szczerze to do pełni szczęścia brakuje mi tylko Jędzy.
          Też tak uważam.
          Teraz nie może trener narzekać na drużynę bo moim zdaniem ma świetną. Zobaczymy co osiągnie.
          Dawno chyba nie mieliśmy takiej drużyny i absolutnie mityczne "dwóch piłkarzy na każdą pozycję" teraz jest Więc do roboty i grać

I jest czas kilka miesięcy aby poszukać następcy za Pazdana w zimie no bo nie ma szans aby dalej go utrzymać i dwóch obronców bocznych. Pewnie Nikolic zimą też się zdecyduje na jakieś Chiny czy coś.
          Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
          #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
            Na papierze jesteśmy hegemonem. Połączenie Realu i Barcelony w naszej ligowej skali. Z taką kadrą jeżeli nie zdobędą mistrzostwa....

Mam nadzieję, że w końcu Langil, Vadis i Moulin odpalą.

Ciekawe co kierowało Lewczukiem, że zdecydował się odejść? Czu Bordeaux płaci aż tyle więcej niż Legia, z którą mógł zagrać w LM?
            Skoro Stępiński chciał u nas 600 tys a poszedł do Francji to myślę że i Lewczuk ze 300 wyciągnie

Kijek- myślę że zastępcy Pazdana są juz w drużynie. Teraz tylko niech do zimy ja najwięcej nauczą się od Niego.
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• To że utrzymali Nico to największy +
              "Bo to statek krwawej braci,
              Biada temu, kto doznał od nich mąk.
              Lepsza śmierć z własnych rąk niż piraci,
              Tylko krzyk, tylko jęk słychać w krąg"

Komentarz

• Zamieszczone przez Gregor79 Zobacz posta
                W zimę pewnie trzeba liczyć się z odejsciem Niko i Pazdana.
                Teraz też to zakładano, że Pazdan po świetnym Euro, a Niko po zajebistym poprzednim sezonie i początku obecnego, na pewno odejdą. Legia pod względem niewyprzedawania czołowych graczy pionierem na naszym rynku. I oby tak dalej.
                Mioduski won
                Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Raczej nikt już nowy nie przyjdzie, także można się pokusić o małe podsumowanie.

Ofoe, Vako i Moulin mają wszelkie predyspozycje ku temu, żeby być czołowymi zawodnikami Legii. Moim zdaniem są to 3 najbardziej znaczące transfery. Trzeba też zwrócić uwagę, że pozyskaliśmy 2 stoperów będących w 5 najlepszych na swojej pozycji w Ekstraklasie. Zgadzam się z przedmówcami, że zabrakło kogoś takiego jak Jędza. Piłkarza uniwersalnego, mogącego grać na kilku pozycjach w obronie. Na prawej niestety zostaliśmy z Broziem, a Hlousek nie ma alternatywy.

Fajnie, że myślimy też o przyszłości, czego dowodem są dwa transfery Chorwata i Węgra. Kolejny plus za wyczyszczenie szatni. Mam nadzieję, że w kolejnych okienkach polecą Broź, Aleksandrov i reszta wątpliwej klasy zawodników.

Na razie najmniej korzystnie prezentuje się Langil. Radovića ciężko oceniać po takiej przerwie.

E: Teraz pozostaje mieć nadzieję, że w końcu przyjdzie ta mityczna forma, a piłkarze będą potrafili w tej taktyce wymienić kilka podań i stworzyć parę niezłych akcji.
                  Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Na oceny przyjdzie czas w grudniu - dla mnie ważne jest to że inwestujemy w przyszłość ale też potrafimy "na szybko" zadziałać (Rado, Czerwiński)... Jeżeli mam się pobawić we wróżkę to obstawiam, że najlepszy strzał to Vako (mam nadzieję, że go wykupimy). Ogólnie jesteśmy królem polowania (na tle eklapy) co nie jest dziwne przy szmalu z CL - zapowiada się kilka dobrych lat dominacji na krajowym podwórku. Oby... Szkoda że bez Staszka na ławce, no ale nie można mieć wszystkiego.
                    Ostatnio edytowany przez Trafiau; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• A ja mam jakieś podskórne przeczucie, że najwięcej dobrego przyniesie nam powrót Radovicia

Komentarz

• Dziwny ruch z Brzyskim.Pogonili go,a zastępcy nie sprowadzili.

Komentarz

• Zamieszczone przez marsu2 Zobacz posta
                          Dziwny ruch z Brzyskim.Pogonili go,a zastępcy nie sprowadzili.
                          Jest Stojan V., Jodła i Gui...
                          Stojan sprowadzony specjalnie na tą pozycję
                          Jodła grywał w obronie (co prawda na środku i do tego słabo, ale co tam)
                          Gui grywał na lewej i to nawet nieźle...

Edit: Trop Arcziego z Aleksandrovem wydaje się być niezły. Jest też opcja wystawienia tam Brozia lub Bereszyńskiego. W sumie uzbierało się 5 wariantów, z czego 3 sensowne (Gui, Broź/Bereś, Aleksandrov).
                          Ostatnio edytowany przez Tyler_Durden; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zastępcę ławki? Wystarczy krzesło z IKEI

Ja bym zaryzykował z Aleksandorvem na LO. W ofensywie jest dramatycznie bezproduktywny, ale w destrukcji pokazuje nieco więcej jakości. Kto wie, może by się jeszcze obronił właśnie na tej pozycji. Na szczęście to nie mój problem.
                            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Święte słowa. Najważniejsze że Niko zostaje:ucieszony
                              Być wiernym kibicem Legii Warszawa: na dobre i na złe

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                                Zastępcę ławki? Wystarczy krzesło z IKEI

Ja bym zaryzykował z Aleksandorvem na LO. W ofensywie jest dramatycznie bezproduktywny, ale w destrukcji pokazuje nieco więcej jakości. Kto wie, może by się jeszcze obronił właśnie na tej pozycji. Na szczęście to nie mój problem.
                                Mateusz Hołownia na LO gorszy od Brzyskiego nie będzie, podobno możliwości ma nieziemskie

Komentarz

Pracuję...
                                X