Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bartek Kubiak @KubiakBartek 25 min25 minut temu
    Wygląda na to, że powoli można się rozejść. Legia dopina transfer Węgra, ale nie tego Węgra. Tylko tego drugiego, nowego. #DeadlineDay
    Czyli to okienko może być jeszcze piękniejsze?

Komentarz

• Zamieszczone przez uho Zobacz posta
      Jak spełni się plota że jeden z nich:
      a)Vranjesz odchodzi
      b)Alesksandrow też
      c)Hautameki też, to będzie najpiękniejsze z pięknych "okien". Szkoda tylko że PEWNIE żadnej z tych informacji nie zobaczą dzisiaj moje oczy

PS Może to o Kadara chodzi?
      Ostatnio edytowany przez Zcagurts; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

chodzi o tego Nagy z Ferencvarosu (nie tego, co był na Euro), ale przyjdzie do nas dopiero w następnym okienku

Komentarz

Dominik Nagy, o którym pisało Weszło.

Edit. Alfa szybszy

Komentarz

• w sprawie "piękniejesze" chciałbym żeby odszedł Jodowiec. Obrażony może więcej narobić złego niż dobrego...

Komentarz

• Jak z Bereszyńskiego zrobili prawego obrońcę to może z Aleksandrowa lewego zrobią.
              W ostateczności Gui też tam grał....
              Albo 3-5-2 na ligę i 5-4-1 na LM

Komentarz

• Czy można prosić o czasowe zablokowanie wątku?
                Bo to co tu się dzisiaj wyprawia, to brak słów...

Komentarz

• Nikolić zostaje w Legii
                  Mieszkam w Polsce
                  Mieszkam w Polsce
                  Mieszkam tu, tu, tu, tu

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                    Czy można prosić o czasowe zablokowanie wątku?
                    Bo to co tu się dzisiaj wyprawia, to brak słów...
                    A co tobie przeszkadza w tym temacie, wymiana zdan na temat poglosek i transferow, po to chyba ***** jest forumka ne. sam jestem w szoku, to chyba pierwszy raz kiedy podniecam sie jakims okienkiem transferowym

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
                      Co z tej Kinszasy przyzwoitego można wyciągnąć? Są forumowi eksperci od tamtego rynku?
                      Jeżeli Kinszasa leży gdzieś koło Bielska to znam jednego eksperta .

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                        Legia I

Legia II

Kozak, petarda !
                        Jeszcze Alekandrov i Kulenovic.

Widać dość jasno - tylko boki obrony nam potrzebne: ktoś na prawą do pierwszego składu i rezerwowy obrońca na lewą.
                        Szczerze to do pełni szczęścia brakuje mi tylko Jędzy. Byłby pierwszym wyborem na prawą obronę, bardzo dobrze gra na lewej obronie ( patrz euro ) i jest dobrą alternatywą na środek obrony. Jako bonus jest super człowiekiem i robi dobrą atmosferę.

Komentarz

• Jeśli obrona będzie wyglądać Hlousek - Pazdan - Czerwiński - Bereszyński, to Bereś nie ma wyjścia - czas najwyższy ogolić się na zero

edit: a jak nie to Prezesie dzwoń do mnie, coś tam się kiedyś kopało - fryzurą będę pasował

Komentarz

• Ja wiem, że same nazwiska jak i pieniądze nie grają, ale chyba nawet Alban nie będzie w stanie spi...olić takiej ekipy. Może jeszcze nie na LM, ale Eskstraklasa powinna być pozamiatana

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                              Jeśli obrona będzie wyglądać Hlousek - Pazdan - Czerwiński - Bereszyński, to Bereś nie ma wyjścia - czas najwyższy ogolić się na zero

edit: a jak nie to Prezesie dzwoń do mnie, coś tam się kiedyś kopało - fryzurą będę pasował

Komentarz

• Dobre okienko. Najbardziej osobiście cieszy mnie pozostanie Niko w Legii. Zagraniczna ofensywa i Polska defensywa. Teraz zobaczymy co z tego wyczaruje Alban.

Komentarz

Pracuję...
                                X