Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Rozamunda Zobacz posta
    Vako dopiero podpisał i już ma swoją koszulkę ?
    nie wierzę

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
      12:41 - O tym, że Igor Lewczuk trafi do Girondins Bordeaux poinformowało właśnie L'Équipe. Cena 0,9-1 mln euro.
      legioniści
      Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski

"Jakby co to L’Equipe właśnie przepisuje polskie media ws. Lewczuka. Mogą więc już polskie media powołać się na słynne L’Equipe."

"Winning is not everything, but making effort to win is." Vince Lombardi

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
        Chyba nie zrozumiałeś moje ironii.
        No trudno.
        Zrozumiałem jak najbardziej, za to Ty chyba mojej nie, a była niejako kontynuacją Twojej
        A piłem do ananasków kminiących temat lotu do Kinszasy, a że za długo, a że jet-em, a że Radom, a że tyłem, a że przy oknie...
        Z mojej strony EOT, nie zaśmiecam już

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez Numer Zobacz posta
            Nie rozumiem tego transferu.
            Ja to samo. Czy naprawdę ten 1 mln euro to taka kwota, aby wypuszczać podstawowego obrońcę? Myślałem, że wkroczyliśmy już na pewien poziom i nie będziemy się "łasić" na takie kwoty, nawet jak za 31 letniego obrońcę. Kto w jego miejsce? Czerwiński? Dąbrowski? MOŻE za kilka miesięcy zbliżą się do poziomu Lewczuka, ale jeszcze pewnie nie teraz.

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Janusz Zobacz posta
              Ja to samo. Czy naprawdę ten 1 mln euro to taka kwota, aby wypuszczać podstawowego obrońcę? Myślałem, że wkroczyliśmy już na pewien poziom i nie będziemy się "łasić" na takie kwoty, nawet jak za 31 letniego obrońcę.
              Może sam Lewczuk naciska? Tego nie wiemy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

No dobra rozkmiacze macie infoska: jedyny samolot prywatny jaki wystartował dzisiaj z okecia...wylądował właśnie na Sardynii
                Nie wierzę, bo i Salomon z pustego nie naleje?

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
                  12:41 - O tym, że Igor Lewczuk trafi do Girondins Bordeaux poinformowało właśnie L'Équipe. Cena 0,9-1 mln euro.
                  legioniści

Edit:

nie zauważyłem postu o(L)gierda...
                  Ostatnio edytowany przez rey; [ARG:4 UNDEFINED].
                  ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Janusz Zobacz posta
                    Ja to samo. Czy naprawdę ten 1 mln euro to taka kwota, aby wypuszczać podstawowego obrońcę? Myślałem, że wkroczyliśmy już na pewien poziom i nie będziemy się "łasić" na takie kwoty, nawet jak za 31 letniego obrońcę. Kto w jego miejsce? Czerwiński? Dąbrowski? MOŻE za kilka miesięcy zbliżą się do poziomu Lewczuka, ale jeszcze pewnie nie teraz.
                    A nie pomyślałeś że to Lewczuk naciskał żeby podpisali? Dla niego ostatnia szansa żeby pograć w dobrej lidze zaliczanej do top5 i na pewno za lepsze pieniądze.
                    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mar00 Zobacz posta
                      Zrozumiałem jak najbardziej, za to Ty chyba mojej nie, a była niejako kontynuacją Twojej
                      A piłem do ananasków kminiących temat lotu do Kinszasy, a że za długo, a że jet-em, a że Radom, a że tyłem, a że przy oknie...
                      Z mojej strony EOT, nie zaśmiecam już
                      Jako jeden ze wspomnianych ananasków czuję się wywołany do tablicy, skarcony i przywołany do porządku
                      Obiecuję poprawę i obserwuję dalej z wypiekami same posty w temacie

PS. Nie dopytywałbym gdybym w robocie nie miał poblokowanego pół internetu, w tym flightradar... Bo już bym wiedział co i jak i gdzie

Komentarz

• To co, Salamon za Pazdana?

E: Czerwiński zaraz wsiada do samolotu Szczecin-Warszawa (o 16 można go witać na Okęciu ) . Więc chyba Lewczuk przyklepany.
                        Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zaraz BREAKINg - Stanowski na tt

podobno Kuchy do Realu jednak

Komentarz

• Zamieszczone przez Bary89 Zobacz posta
                            A nie pomyślałeś że to Lewczuk naciskał żeby podpisali? Dla niego ostatnia szansa żeby pograć w dobrej lidze zaliczanej do top5 i na pewno za lepsze pieniądze.
                            Jeżeli Lewczuk naciskał to sprawa wygląda inaczej i transfer jest w pełni logiczny. Pisałem jedynie o opcji takiej, że przyszła oferta i po prostu go sprzedali, bo "to ostatnia okazja, aby na nim zarobić".

Komentarz

• Zamieszczone przez Bary89 Zobacz posta
                              A może przyszedłby ktoś lepszy, a na Niego jest akurat oferta?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario_wan Zobacz posta
                                A może przyszedłby ktoś lepszy, a na Niego jest akurat oferta?
                                Czerwiński jest lepszy? Albo Dąbrowski? Polemizowałbym.

Komentarz

Pracuję...
                                X