Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez dzikus911 Zobacz posta
    Wiele osób już napisało, że transfer Radovica ma być dla poprawienia atmosfery w szatni... Nosz kierva Ludzie ludziska obudźcie się. Jak typ który całe życie kreował się na przyszłą legendę klubu, a przy pierwszej nadarzającej się okazji spitolił do 2 ligi chińskiej (słownie DRUGIEJ LIGI CHIŃSKIEJ), ma poprawić atmosferę w szatni???? Tym bardziej kiedy za swój niecny występek za "karę" dostaje grupę LM... To ma być budowanie team spirit??? Takim ruchem zarząd zamiast budować szatnie jeszcze bardziej ją rozkurvi, bo przecież ta nasza była gwiazda za swoje byłe zasługi pewnie będzie domagała się gry, a jakoś z punktu widzenia sportowego wcale ostatnio nie błyszczy.
    Może na takiej zasadzie, że w ramach rozrywki będzie musiał się ścigać z Odjidją? Albo urządzą walke na brzuchy?
    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez dzikus911 Zobacz posta
      To ma być budowanie team spirit??? Takim ruchem zarząd zamiast budować szatnie jeszcze bardziej ją rozkurvi, bo przecież ta nasza była gwiazda za swoje byłe zasługi pewnie będzie domagała się gry, a jakoś z punktu widzenia sportowego wcale ostatnio nie błyszczy.
      Otóż to! Nie wiem, cholera, może jakąś petycję napisać - tak żeby w klubie wiedzieli, że nie chcemy Chinoslava Hebeiovicia w Legii.

Komentarz

• Jak może do nas przyjść Radovic skoro wiosną grał w Ljubljanie a teraz w Partizanie? Nie można mieć 3 klubów w jednym roku, chyba że nastąpiły jakieś niespotykane okoliczności. Klub upadł, wojna czy coś w ten deseń. No chyba, że niedawno przepisy się zmieniły.

Komentarz

• Zamieszczone przez MarekLopez Zobacz posta
          Jak może do nas przyjść Radovic skoro wiosną grał w Ljubljanie a teraz w Partizanie? Nie można mieć 3 klubów w jednym roku, chyba że nastąpiły jakieś niespotykane okoliczności. Klub upadł, wojna czy coś w ten deseń. No chyba, że niedawno przepisy się zmieniły.
          Raczej chodzi o sezon, a nie rok ?
          Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Guy Crouchback Zobacz posta
            Otóż to! Nie wiem, cholera, może jakąś petycję napisać - tak żeby w klubie wiedzieli, że nie chcemy Chinoslava Hebeiovicia w Legii.
            Ty nie chcesz, inny chce, jedyną prawdziwą odpowiedź mozę dać tylko ankieta.
            A mi temat zablokowali: http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=16466
            O D B L O KO W A Ć !!

(z tą prośbą o odblokowanie piszę na serio; perspektywa transferu coraz bardziej prawdopodobna, stan faktyczny uległ zmianie (LM), lud chce dyskutować i robi to nie tam gdzie trzeba )
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Jakoś bardzo został zapomniany temat Ruslana Malinovskiego z Zorii.
              Koleś robił straszne spustoszenie w dwumeczu z Legią.
              Teraz dysponując funduszami z LM można by sobie odświeżyć to nazwisko.
              Młody, wyszkolony technicznie itd.
              Śmiało można by spróbować wypożyczenia...

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                Ty nie chcesz, inny chce, jedyną prawdziwą odpowiedź mozę dać tylko ankieta.
                A mi temat zablokowali: http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=16466
                O D B L O KO W A Ć !!

(z tą prośbą o odblokowanie piszę na serio; perspektywa transferu coraz bardziej prawdopodobna, stan faktyczny uległ zmianie (LM), lud chce dyskutować i robi to nie tam gdzie trzeba )

Temat odblokowany. Dalsze rozważania czy brzuch Rado będzie się wystarczająco dostojnie kołysał przy dźwiękach Kaszanki proszę prowadzić tam http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=16466
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• marzy mi się żeby legia z każdym zagrała na remis jeśli chodzi o CL.
                  Sciągnąć Jędrzejczyka i nie sprzedawać pazdana, i bedzie pięknie

Komentarz

• Zamieszczone przez Venthe Zobacz posta
                    marzy mi się żeby legia z każdym zagrała na remis jeśli chodzi o CL.
                    Sciągnąć Jędrzejczyka i nie sprzedawać pazdana, i bedzie pięknie
                    a mi się marzy, żebyś pisał nazwy klubów z dużej litery.
                    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez bartek1308 Zobacz posta
                      Jakoś bardzo został zapomniany temat Ruslana Malinovskiego z Zorii.
                      Koleś robił straszne spustoszenie w dwumeczu z Legią.
                      Teraz dysponując funduszami z LM można by sobie odświeżyć to nazwisko.
                      Młody, wyszkolony technicznie itd.
                      Śmiało można by spróbować wypożyczenia...
                      jeden z najzdolniejszych w Szachtarze, jak go gdziekolwiek puszczą to za grube miliony a wypożyczać nie wiem czy jest sens, to już lepiej zarzucic sieci na np takiego Świderskiego z Jagi, Kucharczyka ten synek "kiwa" z palcem tam gdzie słonce nie dochodzi a jeszcze możnaby na nim sporo zarobić za pare lat

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                        a mi się marzy, żebyś pisał nazwy klubów z dużej litery.
                        "Dużą literą" ew "wielką literą"!
                        http://sjp.pwn.pl/slowniki/z-du%C5%BCej-litery.html

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                          "Dużą literą" ew "wielką literą"!
                          http://sjp.pwn.pl/slowniki/z-du%C5%BCej-litery.html
                          wybacz, mój błąd. Jednak kontekst każdy skumał.
                          Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                            - Ilu nowych piłkarzy trafi jeszcze do Legii? Wszystko może się zdarzyć. Rynek transferowy jest tak nieprzewidywalny, że do ostatniej chwili ciężko coś powiedzieć. Mamy jednak plany, żeby zespół wzmocniło dwóch graczy - zapowiada Leśnodorski.

legia.net

Wychodzi, że Rado i Wszołek
                            Na celowniku jest również portugalski napastnik Crvenej Zvezdy Hugo Vieira oraz Krzysztof Piątek z Lubina.

28-letni Vieira strzela regularnie gole od początku zeszłego sezonu. W poprzednich rozgrywkach zdobył dla Crvenej 20 bramek w 35 występach. Do tego dołożył jeszcze 10 asyst. Teraz może się pochwalić bilansem dziewięciu meczów i sześciu goli. Zawodnika, który jest wyceniany przez portal transfermarkt.de na trzy miliony euro, zabrakło w kadrze na ostatni ligowy mecz serbskiej drużyny z Radnikiem Surdulica (5:0).
                            Papiery na grajka ma niezłe, lecz niestety trochę wiekowy, także więcej jak 5 melonów euro przed 30-tką się za niego nie wyciągnie. Z drugiej strony pozyskanie grajka za 3 melony, otwiera przed Legią zupełnie nowe perspektywy wyższych sum transferowych, dotąd nie niedostępnych w polskim futbolu, także jest szansa na przebicie Mierzejewskiego.

http://www.transfermarkt.pl/hugo-vie...spieler/124286

Komentarz

• piejo kury piejo wszyscy tu doskonale znają Kota z Portugalii

Komentarz

• Hugo Vieira miał jeden udany sezon w całej swojej karierze a ma 28 lat..
                                http://pl.soccerway.com/players/hugo-oliveira/86671/

Porównując jego statystyki to przy Nikoliciu jest po prostu nieporozumieniem. Z Porugalii, z potencjałem na zarobek i fajne umiejętności i w chyba naszym zasięgu finansowym jest Ahmed Hassan Mahgoub "Koka" ze Sportingu Braga.
                                Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

Pracuję...
                                X