Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• lepszy Wszołek Polak niż kolejny murzyn ściągnięty tutaj na życzenie Albańca, a miłość do ksp przejdzie mu zaraz po tym jak z kamiennej polecą na niego kurwy

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
      co innego kibicować, co innego mieć w sercu.
      oka, tylko skąd możesz wiedzieć co np. Pazdan ma w sercu? On jest najemnikiem, wyrobnikiem, Legię ma gdzieś, gra tu dla kasy i dlatego, że chce coś ugrać (MP, PP, LM) i tylko Legia w Polsce daje mu taką możliwość, a pewnie za małolata ją ostro nienawidził. Oglądałeś go w L+ extra? jak w pytaniu czy jak Nawałka wróci do Górnika to on odejdzie z L aby u niego grać? Nawet się nie wahał przy odpowiedzi. On jest kapitanem...
      Co do Wszołka, też go tu nie chcę, on nawet piłkarsko mi tu nie pasuje, tylko staram się zrozumieć dlaczego jeden niby się tu nadaje, a drugi nie?
      "lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
        co innego kibicować, co innego mieć w sercu.

W 100% rozumiem Twoje, Punola i innych podejście. Nie mam najmniejszego zamiaru zmieniać waszego zdania.

Chcę tylko powiedzieć, że znam trochę to polonijne środowisko ( broń Boże nigdy w nim nie byłem ) i wiem, że potrafią niczym sekta wyprać mózg młodego człowieka.

Z tą miłością w dzisiejszych czasach to też różnie bywa Pewnie nie raz nie dwa widujesz sytuacje, gdy ludzie na Fejsach czy innych gów.nach okazują sobie sztuczną miłość by kilka chwil później szarpać się ze sobą.

Mam ten komfort, że jak Wszołek nie przyjdzie to nie będę po nim płakał, a jak przyjdzie to dam mu kredyt zaufania by naprawił swoje błędy młodości. Koszulki z jego nazwiskiem nie kupię. Piątki nie zbiję ( w sumie to nigdy nie podszedłem pod płot więc trudno o to ). Ewentualnie w przypadku mistrzowskiej fety pozwolę sobie okrasić jego wejście na boisko szyderczym "Polonia ka, Polonia es ...."

Komentarz

• Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
          Ewentualnie w przypadku mistrzowskiej fety pozwolę sobie okrasić jego wejście na boisko szyderczym "Polonia ka, Polonia es ...."
          Hehe w sumie dobry pomysł na przywitanie Wszołka jakby wchodził w debiucie. Nie robić pojazdu personalnego, ale cisnąć po czarnych.

Komentarz

• To nie jest nowy pomysł. To sytuacja, która miała miejsce w niedalekiej przeszłości

Komentarz

• Naprawdę myślicie, że w dzisiejszej piłce piłkarze kierują się swoimi sympatiami kibicowskimi z młodości? Dla nich to praca, liczy się $$$$$$$, a gadki o jakimś przywiązaniu to tylko puste słowa dla pokazania się. Świetnym przykładem jest Radović.

I jeśli Wszołek trafiając z Serie B do klubu z LM specjalnie sabotowałby grę, bo jest kibicem Polonii to byłby po prostu debilem. Ma 24-lata więc czas najwyższy, żeby jego kariera nabrała rozpędu.
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Jakby tak głębiej się zastanowić to rzadko który piłkarz z Polski mógłby grać w Legii. Przecież nas z 90% Polski nienawidzi. Jak ktoś kopie gdzieś w juniorach, to na bank chodzi na jedynkę i ją dopinguje. I znając życie bierze czynny udział w dopingowaniu, a tam wyrazów miłości Legii nikt nie recytuje, zapewne jedzie z nami po całości.
                Więc i ów piłkarz (dajmy na to lat 17) śpiewa, bo co ma nie śpiewać. Tyle - jego nikt nie nagra i nie wrzuci filmiku na FB.

Piłkarz - zawód taki sam jak piekarz, cukiernik, lekarz czy inny weterynarz. I on (piłkarz) i oni (piekarze itp) mają swoje ulubione miejsca pracy. Bo są fajni koledzy, koleżanki, bo szef płaci na czas, bo księgowa to niezła dupa itd ....

Ja nie czuję się władny by oceniać, kto na zakładanie koszulki z L zasługuje a kto nie. Mogę to tylko po fakcie stwierdzić, że zawsze są i będą równi i równiejsi... Rocki jakoś się z kibicami dogadał, choć w mojej ocenie postąpił skandalicznie, bo wywodził się z legijnego środowiska, w duchu L podobno wychowany. I jemu wieśniackie zachowanie darowano, a chłopaka, któremu jakiś klub dał szansę zaistnieć na eklapowych boiskach z góry się linczuje, choć nie słyszałem złego słowa o L z jego ust. To że klub z Konwiktorskiej bo jeden wielki burdel, nie znaczy, że on taki sam.
                Zresztą ... to tylko najemnik, jak 90% kadry naszej L.

Komentarz

• zauważyłem, że użytkownicy rejestrujący sie masowo od 2012-13(większość) roku mają z goła inne wartości, niż "starszyzna" . Takie mamy czasy, czy co ?
                  ta "starszyzna" rozumiem do dzisiaj sztywniutko ciśnie Vuko za to co robił/mówił?

Komentarz

• W Japonii o ludziach, którzy za bardzo robiś się na Europejczyków czy Amerykanów mówi się banany. Żółci na zewnatrz biali w środku.
                    Z 99% piłkarzy jest podobnie. Całują herby za lepszą tygodniówkę, wchodzą do młyna etc po czym przenoszą się gdzie indziej za jeszcze lepszy hajs.

Jeśli ktoś traktuje futbol jak pracę, podchodzi do tego profesjonalnie, ma swój ulubiony klub jednak z każdym swoim pracodawcą nie identyfikuje się za bardzo to go szanuję. Pazdan idealny przykład.

Marketingowo kochający kluby od pierwszej tygodniówki to zwykłe szmaty. Ten duński grubas z Lecha np.

Popatrzcie na twarz Wszołka. Naprawdę ktoś myśli, że z taką gębą koleś nie bałby się kurwować na Legię? Wątpię.

Radovic w Legii? Chyba od zimy. Grał już na Słowenii a terax w Serbii.

Komentarz

• Zamieszczone przez MarekLopez Zobacz posta

Popatrzcie na twarz Wszołka. Naprawdę ktoś myśli, że z taką gębą koleś nie bałby się kurwować na Legię? Wątpię.
                      A Ty myślisz, że Pazdan w tym Białystoku przy Grzelczaku, Dragowskim to był taki profesjonalista ? Różnica jest taka, że nigdy się nie dał złapać.

Wszołek nigdy nie rozważał gry w Legii - teraz nagle jak się pojawił hajs, LM, wizja gry w Serie B to sobie pomyślał "a czemu nie?" jednocześnie wiedząc już, że coś się kręci w temacie śmigał na kurwidołek oglądać sobie ich baraże.

To ja wole cały sezon grać Kucharczykiem - przynajmniej jest nasz, byle jaki ale nasz.
                      #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Panowie, może dyskusja Wszołek za czy przeciw to w innym temacie?

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                          A Ty myślisz, że Pazdan w tym Białystoku przy Grzelczaku, Dragowskim to był taki profesjonalista ? Różnica jest taka, że nigdy się nie dał złapać.

Wszołek nigdy nie rozważał gry w Legii - teraz nagle jak się pojawił hajs, LM, wizja gry w Serie B to sobie pomyślał "a czemu nie?" jednocześnie wiedząc już, że coś się kręci w temacie śmigał na kurwidołek oglądać sobie ich baraże.

To ja wole cały sezon grać Kucharczykiem - przynajmniej jest nasz, byle jaki ale nasz.
                          Mega trafne spostrzezenie podpisuje sie pod tym!
                          Królu Zygmuncie! Powiedz nam, czyś
                          widział Warszawę tak piękną jak dziś?

Komentarz

• Dla mnie kibicowanie ŁKS-owi czy Wiśle (których nie lubię, ale szacunek – co prawda przy Wiślakach już tylko symboliczny przez wzgląd na dawne czasy – mam) to co innego jak deklarowanie miłości i wiecznego miejsca w sercu KSP.
                            Bo do tego klubu szacunku nie mam żadnego za zachowania, o których już pisałem.
                            A jak ktoś się z tym identyfikuje – bo skoro kocha, to chyba tak jest – to nie powinien reprezentować Legii Warszawa, czyli wroga numer 1 swojego ukochanego klubiku.
                            Serio nie będzie Wam przeszkadzać, że taki ktoś będzie zakładał strój Legii? Że koleś grający w Legii mówi „kocham Polonię”?

Przecież to jakaś kpina i dziwię się, że po przejściach z tym gówniarzem z KSP (nazwiska nie pamiętam) w ogóle ktoś wpadł na taki pomysł – pewnie kolejny autorski projekt „Żewłaka”.

Komentarz

• Szacunek dla Wisły przez wzgląd na stare czasy czyli za minutę ciszy dla Deyny w 2002 roku? Brzydzę się relatywizmem.
                              Piłkarz to jest tylko piłkarz. Nie jest od zbijania piątek, całowania herbów i bycia dobrym ziomem, tylko od wykonywania swojego zawodu - gry w piłkę. Tylko i wyłącznie.
                              Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta
                                Dla mnie kibicowanie ŁKS-owi czy Wiśle (których nie lubię, ale szacunek – co prawda przy Wiślakach już tylko symboliczny przez wzgląd na dawne czasy – mam) to co innego jak deklarowanie miłości i wiecznego miejsca w sercu KSP.
                                Bo do tego klubu szacunku nie mam żadnego za zachowania, o których już pisałem.
                                A jak ktoś się z tym identyfikuje – bo skoro kocha, to chyba tak jest – to nie powinien reprezentować Legii Warszawa, czyli wroga numer 1 swojego ukochanego klubiku.
                                Serio nie będzie Wam przeszkadzać, że taki ktoś będzie zakładał strój Legii? Że koleś grający w Legii mówi „kocham Polonię”?

Przecież to jakaś kpina i dziwię się, że po przejściach z tym gówniarzem z KSP (nazwiska nie pamiętam) w ogóle ktoś wpadł na taki pomysł – pewnie kolejny autorski projekt „Żewłaka”.
                                ok,
                                zgoda, tylko niech ktoś wrzuci, że on powiedział że kocha polonię, najlepiej na filmie, bo napisać można wszystko. Jak już pisałem, nie bronię go, tylko na tą chwilę on się nie różnie dla mnie od Jodłowca czy Brzyskiego. Wywiadów z nim nie czytałem, poza tym jak już wspomniałem autor napisać może wszytsko
                                "lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę"

Komentarz

Pracuję...
                                X