Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [QUOTE=Majkisek;1464789]Ale powiedz mi, co jest w tym złego, że kibicuje klubowi, który wyciągnął go z zabitej dechami dziury i dzięki któremu wypłynął na szerokie wody? To chyba właśnie świadczy o tym, że ma poukładane w głowie. Obudźcie się, dla piłkarzy nie ma znaczenia, że mentalność kibiców z K6 to mentalność dziwek. Każdy klub jest dla nich tylko i wyłącznie pracodawcą.QUOTE]

No właśnie to w tym złego, że kibicuje komuś kto ma mentalność dziwki. Jeśli nie ma to dla niego znaczenia to jest takim samym frajerem jak ci którym kibicuje. Poza tym jeśli to dla niego tylko pracodawca jak każdy inny, to pojawiałby się na jakiś barażach o 4 klasę rozgrywkową? Moim zdaniem nie.
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      No to obawiam się, że mogą się nie dogadać
      Obawiasz się czy "obawiasz się"?

Komentarz

• Zamieszczone przez Punol Zobacz posta
        Co Ty w ogóle wypisujesz. Jeżeli ten cytat o kochaniu Polonii jest prawdziwy, to zastanów się czemu go nie chcemy. Jeżeli masz zamiar bić piąteczki z piłkarzem, który tak kocha Polonie, to podziwiam.
        Chyba tylko dzieci zbijają piąteczki z piłkarzami. Kowal miał niby w sercu (L), a jak jest to każdy widzi. Jeśli nie wypłynie jakiś filmik, jak ten z wokalnymi popisami Hamy, to nie widzę problemu.

Komentarz

Wisła to zupełnie inna półka nienawiści. Jeżeli dla Ciebie gość, który kocha rywala derbowego, jest na tym samym poziomie co Pazdan, który co najwyżej powiedział że kibicuje Wiśle to naprawdę podziwiam. Jeżeli kocha sąsiadki to niech do nich wypierdala.
          E: Popieram zdanie Krawczola.
          Skoro Wisła to zupełnie inna półka nienawiści, to gdzie jest ta granica ja się pytam?
          Kibicujący Wiśle jest ok, a kibicujący Lechowi? Widzewowi?

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
            Chyba tylko dzieci zbijają piąteczki z piłkarzami. Kowal miał niby w sercu (L), a jak jest to każdy widzi. Jeśli nie wypłynie jakiś filmik, jak ten z wokalnymi popisami Hamy, to nie widzę problemu.
            Mi wystarczy wywiad, w który mówi że kocha Polonie plus to że był na III ligowym barażu. Super sytuacja, Wszołek w sobote gra u nas na stadionie, a w niedziele leci na kamienna patrzeć na swój ukochany klub
            Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
            Skoro Wisła to zupełnie inna półka nienawiści, to gdzie jest ta granica ja się pytam?
            Kibicujący Wiśle jest ok, a kibicujący Lechowi? Widzewowi?
            Kibicujący Lechowi będący z Wielkopolski, to zupełnie co innego niż pochodzący z Tczewa piłkarz, który mówi jak to kocha sąsiadki. Jeżeli nie odczuwasz tej różnicy, to ja Ci tego nie wytłumaczę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
              Obawiasz się czy "obawiasz się"?
              Obawiam Uważam, że to dobry grajek.
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
                No właśnie to w tym złego, że kibicuje komuś kto ma mentalność dziwki. Jeśli nie ma to dla niego znaczenia to jest takim samym frajerem jak ci którym kibicuje. Poza tym jeśli to dla niego tylko pracodawca jak każdy inny, to pojawiałby się na jakiś barażach o 4 klasę rozgrywkową? Moim zdaniem nie.
                To chyba normalne, że czuje do nich sentyment. Gdyby go nie wyciągnęli z tego Tczewa, to pewnie właśnie by w tej 4 klasie rozgrywkowej sobie dalej kopał.
                Do mnie do firmy też czasem przychodzą osoby, które odeszły gdzieś indziej, żeby się spotkać ze starymi znajomymi.
                Raczej nie dziwota, że bardziej zapałał miłością do KSP, aniżeli do Lechii, gdzie się za bardzo nie nagrał i powrócił dość szybko na stare śmieci.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                  To chyba normalne, że czuje do nich sentyment. Gdyby go nie wyciągnęli z tego Tczewa, to pewnie właśnie by w tej 4 klasie rozgrywkowej sobie dalej kopał.
                  Do mnie do firmy też czasem przychodzą osoby, które odeszły gdzieś indziej, żeby się spotkać ze starymi znajomymi.
                  Raczej nie dziwota, że bardziej zapałał miłością do KSP, aniżeli do Lechii, gdzie się za bardzo nie nagrał i powrócił dość szybko na stare śmieci.
                  Przecież to zupełnie inny zespół. Jesteś chyba za bardzo zapatrzony w jego super umiejętności. Miara jest prosta, skoro tak kocha Polonie, to wyobraź sobie jak jebie ich rywala derbowego

Komentarz

To chyba normalne, że czuje do nich sentyment
                    Tylko, że trochę czym innym jest "czuć sentyment" a czym innym "kochać"

Komentarz

Przecież to zupełnie inny zespół. Jesteś chyba za bardzo zapatrzony w jego super umiejętności. Miara jest prosta, skoro tak kocha Polonie, to wyobraź sobie jak jebie ich rywala derbowego
                      Ale ja odróżniam miłość piłkarza, który zawdzięcza swoją karierę tylko i wyłącznie temu klubowi od miłości kibica, chodzącego od małego na Konwiktorską i utożsamiającego się z kibicami stamtąd i przez to nienawidzącego Legii. Czy naprawdę nie wyobrażasz sobie sytuacji, w której jego miłość do KSP zupełnie nie wpływa na neutralny stosunek do nas? To jest piłkarz. Piłka nożna to jego zawód. On nie patrzy pod tym samym kątem co my.
                      I właśnie taki chłopak z Wielkopolski byłby dla mnie stokroć gorszy, bo ma nienawiść do nas w swoich żyłach.

Komentarz

Ale ja odróżniam miłość piłkarza, który zawdzięcza swoją karierę tylko i wyłącznie temu klubowi od miłości kibica, chodzącego od małego na Konwiktorską i utożsamiającego się z kibicami stamtąd i przez to nienawidzącego Legii. Czy naprawdę nie wyobrażasz sobie sytuacji, w której jego miłość do KSP zupełnie nie wpływa na neutralny stosunek do nas?
                        I właśnie taki chłopak z Wielkopolski byłby dla mnie stokroć gorszy, bo ma nienawiść do nas w swoich żyłach.
                        No jeżeli kibicuje Polonii, tak ją kocha to musi nas nienawidzić. Takich piłkarzy się nie szanuje.

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                          zauważyłem, że użytkownicy rejestrujący sie masowo od 2012-13(większość) roku mają z goła inne wartości, niż "starszyzna" . Takie mamy czasy, czy co ?
                          Hehe w punkt. A na samym końcu rozmowy przeniosą się poza forum, jak jeden ze starszych użytkowników forum napisał. Może czekają nas rozmowy w grupach, a może nawet przeniesie się to na jakość pewnych aspektów kibicowania...
                          Z przymrużeniem oka oczywiście ;-)

Komentarz

No jeżeli kibicuje Polonii, tak ją kocha to musi nas nienawidzić. Takich piłkarzy się nie szanuje.
                            No chyba sobie żartujesz
                            Czy przykładowo, jeśli Pan Lucjan powiedziałby, że kocha Legię, to oznaczałoby jednocześnie, że nienawidzi Polonii?
                            Nie odróżniasz punktu widzenia piłkarza od punktu widzenia kibica.

Komentarz

czyli Pazdan kibicujący i kochający Wisłę też nas musi nienawidzić... a nie przepraszam to urodzony Krakus i słabszy współczynnik nienawiści więc tu można.
                              "lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę"

Komentarz

• co innego kibicować, co innego mieć w sercu.
                                Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

Pracuję...
                                X