Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kadar to nie ten co spiewal na filmiku obok Hamalainena?

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
      zauważyłem, że użytkownicy rejestrujący sie masowo od 2012-13(większość) roku mają z goła inne wartości, niż "starszyzna" . Takie mamy czasy, czy co ?
      A Ty długość kibicowskiego stażu poszczególnych forumowiczów uzależniasz od daty rejestracji na tym forum ???

Jeśli tak, to gratuluję...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Jaka to?
        Podobno Włosi chcą za niego 3mln euro

Komentarz

• Wiem na pewno, że jest dramatycznie słaby i nawet za darmo nie ma co go brać, a co dopiero płacić za niego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Numer Zobacz posta
            Kadar to nie ten co spiewal na filmiku obok Hamalainena?
            To był jego ziom-Arajuuri.

Komentarz

• 3 bańki za Wszołka? Nie ma opcji. Rado? Nie ma opcji. Wczoraj w TOK FM prezes mówił coś o 2 transferach. Oby nie chodziło o tych dwóch.
              http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Zamieszczone przez nst Zobacz posta
                3 bańki za Wszołka? Nie ma opcji. Rado? Nie ma opcji. Wczoraj w TOK FM prezes mówił coś o 2 transferach. Oby nie chodziło o tych dwóch.
                Dlatego chyba w kontekście Wszołka piszą o wypożyczeniu

Komentarz

• Zamieszczone przez TheFatOne Zobacz posta
                  Info z sekcji TT,marzenia,fantazje,koszmary

na ćwierkaczu lata info że możemy wyciągnąć przed końcem okienka kogoś z wronek
                  znając szarą ostatnio rzeczywistość to Urbana

Komentarz

• Skoro z Wronek to może po prostu szykuje się jakaś próba odbicia brata po szalu .
                    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez TheFatOne Zobacz posta
                      Info z sekcji TT,marzenia,fantazje,koszmary

na ćwierkaczu lata info że możemy wyciągnąć przed końcem okienka kogoś z wronek
                      przecież tam tylko Kadar potrafi cokolwiek zrobić i gra na pozycji, na ktorą kogoś potrzebujemy.
                      "Przypominam o zakazie używania środków pirotechnicznych !" W.Hadaj

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        Jaka to?
                        Ludzie piszą, że Legia daje 1,5 mln euro a Włosi chcą 3.

Komentarz

• Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
                          Ludzie piszą, że Legia daje 1,5 mln euro a Włosi chcą 3.
                          No to obawiam się, że mogą się nie dogadać
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                            Ale powiedz mi, co jest w tym złego, że kibicuje klubowi, który wyciągnął go z zabitej dechami dziury i dzięki któremu wypłynął na szerokie wody? To chyba właśnie świadczy o tym, że ma poukładane w głowie. Obudźcie się, dla piłkarzy nie ma znaczenia, że mentalność kibiców z K6 to mentalność dziwek. Każdy klub jest dla nich tylko i wyłącznie pracodawcą. A szacunku u mnie nie mają ci, którzy próbują zaklinać rzeczywistość, przypodobywać się kibicom a potem przy pierwszej lepszej okazji kopnąć klub w tyłek (Radovic, młody Kosecki). Albo tak jak Wojtuś, tylko czekać na potknięcia klubu w którym zaistnieli i srać we własne gniazdo.
                            I tak, wolę zapierd.alającego Jodłowca czy Pazdana, aniżeli "naszego" Kucharczyka wraz z jego pressingiem z meczu w Lublinie.
                            Co Ty w ogóle wypisujesz. Jeżeli ten cytat o kochaniu Polonii jest prawdziwy, to zastanów się czemu go nie chcemy. Jeżeli masz zamiar bić piąteczki z piłkarzem, który tak kocha Polonie, to podziwiam.

Komentarz

• Zamieszczone przez Punol Zobacz posta
                              Co Ty w ogóle wypisujesz. Jeżeli ten cytat o kochaniu Polonii jest prawdziwy, to zastanów się czemu go nie chcemy. Jeżeli masz zamiar bić piąteczki z piłkarzem, który tak kocha Polonie, to podziwiam.
                              Ja z nikim sobie nigdy piąteczek nie zbijałem, ani zbijać nie zamierzam. Interesuje mnie tylko to, żeby piłkarze grający w Legii, gryźli trawę w każdym meczu i mieli równo pod sufitem (vide średnio mnie ucieszył transfer Kaczorowskiego np.).
                              Rozumiem, że Pazdana, który kocha Wisłę też nie chcesz?

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                                Ja z nikim sobie nigdy piąteczek nie zbijałem, ani zbijać nie zamierzam. Interesuje mnie tylko to, żeby piłkarze grający w Legii, gryźli trawę w każdym meczu i mieli równo pod sufitem (vide średnio mnie ucieszył transfer Kaczorowskiego np.).
                                Rozumiem, że Pazdana, który kocha Wisłę też nie chcesz?
                                Wisła to zupełnie inna półka nienawiści. Jeżeli dla Ciebie gość, który kocha rywala derbowego, jest na tym samym poziomie co Pazdan, który co najwyżej powiedział że kibicuje Wiśle to naprawdę podziwiam. Jeżeli kocha sąsiadki to niech do nich wypierdala.
                                E: Popieram zdanie Krawczola.

Komentarz

Pracuję...
                                X