Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    ja już kiedyś pisałem ale podkupiłbym niezmiennie Vasilieva z Jagi, chłop ma uderzenie z 2 lini.
    Vranjes też podobno miał.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
      Vranjes też podobno miał.
      To teraz nikogo kto strzela z 2 linii nie możemy już kupić bo Vranjes ****?
      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
        To teraz nikogo kto strzela z 2 linii nie możemy już kupić bo Vranjes ****?
        Nie, bo Vassiljev jest takim samym człapakiem, który znika przy pressingu przeciwnika. On potrzebuje przestrzeni i takiej agroligi jak nasza.
        "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
        Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
        Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
        Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

Nie, bo Vassiljev jest takim samym człapakiem, który znika przy pressingu przeciwnika. On potrzebuje przestrzeni i takiej agroligi jak nasza.
          Jak to? Przecież szpece z C+ rozpływają się nad nim a szpece z weszło mają z Vasiliewem mokre sny.
          Tylko potem siedzą z nosem na kwintę gdy pompowany przez nich as musi wyjść i zagrać w pucharach prezentuje się jak łach w starciu z Cypryjczykami.

*******. Znowu zapomniałem ugryźć się w klawiaturę
          Muszę zrobić sobie detoks od forum. Najlepiej do zimy. Zimą głowa się tak nie grzeje

Komentarz

Nie takie kocury w Legii nie dawały rady. Powinna istnieć opcja reklamacji zakupionego towaru zagrałby taki 2-3 mecze i jak jednak okazuje się ogórem to odsyłałoby się do poprzedniego klubu.

Komentarz

I to są sensowne argumenty
              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Info z sekcji TT,marzenia,fantazje,koszmary

na ćwierkaczu lata info że możemy wyciągnąć przed końcem okienka kogoś z wronek

Komentarz

• Kadar pewnie

Komentarz

• Ten Kadar, to chyba ich najlepszy obrońca. Może grać zarówno na lewej obronie, jak również w środku. Patrząc na sytuację z Brzyskim, któremu po sezonie kończy kontrakt oraz obecną formę Legendy uważam, że to całkiem dobry pomysł. Na Euro wyróżniał się w kadrze, zaaklimatyzowany w Polsce, w dodatku w dobrym wieku do grania (26 lat).
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Dzekson Zobacz posta
                      Kadar pewnie
                      Za Brzyskiego...
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Tak jak byłem przeciwko sprowadzaniu Hamy (cicha menda-śpiewak i człapak) tak teraz jestem za sprowadzeniem Wszołka. Piłkarsko bardzo dobry, a do tego waleczny z charakterem. To był motor napędowy u Stokowca, za chwilę u Nawałki. Ma swoje sympatie klubowe, ale nikt mu chyba nie zarzuci znieważania Legii.

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
                          Tak jak byłem przeciwko sprowadzaniu Hamy (cicha menda-śpiewak i człapak) tak teraz jestem za sprowadzeniem Wszołka. Piłkarsko bardzo dobry, a do tego waleczny z charakterem. To był motor napędowy u Stokowca, za chwilę u Nawałki. Ma swoje sympatie klubowe, ale nikt mu chyba nie zarzuci znieważania Legii.
                          Co do Wszołka i jego charakteru. W jego czasach KSP mieszkał na Tarcho. Znajomi opowiadali mi, że miał tam bardzo trudno. BARDZO. Nie pękł więc nie jest taki miękki na jakiego wygląda

PS. Co do jego ewentualnego transferu. Jedyny pozytyw jest taki, że Polak. No może jeszcze to, że przeszedł test u Nawałki co jest dla mnie dobrą wróżbą ( ufam w oko Nawałki do piłkarzy ).

Boli kwota i przeszłość polonijna ale na szczęście to już nie mój dylemat

Komentarz

• Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
                            Może nieprecyzyjnie się wyraziłem, ale w II części swojego posta zawarłeś dokładnie to o co mi chodziło. Nieważne czy Wszołek by jeździł na dupie czy nie, po prostu ma za dużo na sumieniu i już. Sagan i Pazdan kibicują komu kibicują z racji pochodzenia i są to uznane firmy. No a jak ktoś się ulęgł w Tczewie, grał w juniorach Lechii, a teraz chodzi na Polonię no to ja nie mam pytań w kontekście jego transferu do nas.
                            Ale powiedz mi, co jest w tym złego, że kibicuje klubowi, który wyciągnął go z zabitej dechami dziury i dzięki któremu wypłynął na szerokie wody? To chyba właśnie świadczy o tym, że ma poukładane w głowie. Obudźcie się, dla piłkarzy nie ma znaczenia, że mentalność kibiców z K6 to mentalność dziwek. Każdy klub jest dla nich tylko i wyłącznie pracodawcą. A szacunku u mnie nie mają ci, którzy próbują zaklinać rzeczywistość, przypodobywać się kibicom a potem przy pierwszej lepszej okazji kopnąć klub w tyłek (Radovic, młody Kosecki). Albo tak jak Wojtuś, tylko czekać na potknięcia klubu w którym zaistnieli i srać we własne gniazdo.
                            I tak, wolę zapierd.alającego Jodłowca czy Pazdana, aniżeli "naszego" Kucharczyka wraz z jego pressingiem z meczu w Lublinie.

Komentarz

• Rok temu grał kompletną padakę, a teraz się ogarnął?

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...705,1,720.html
                              http://www.gloswielkopolski.pl/artyk...ysta,id,t.html
                              Drużyna jest tak dobra, jak jej najsłabszy punkt – gdyby kibice Lecha wzięli sobie do serca tę piłkarską prawdę, mogliby się załamać. Tamas Kadar, który kosztował około 450 tys. euro to dziś zdecydowanie najsłabsze ogniwo w drużynie trenera Macieja Skorży. Węgier był zamieszany we wszystkie bramki, jakie Lech stracił już w tym sezonie. Ma kłopoty z oceną boiskowej sytuacji, z ustawieniem się, nie grzeszy szybkością i zwinnością. Trudno znaleźć jakiekolwiek atuty w jego grze.
                              To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
                                Boli kwota i przeszłość polonijna ale na szczęście to już nie mój dylemat
                                Jaka to?
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X