Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mnie ogólnie śmieszy podejście, że najlepiej to tylko żeby ludzie z Woli i Pragi grali, ale w tym przypadku popieram Casuala. Co innego Pazdan czy Saganowski, którzy otwarcie mówią, że kibicują innej drużynie, ale na boisku zostawiają całe serducho. A co innego gość, który pogina na jakieś baraże o III ligę do drużyny, która wiadomo jak jest szanowana w świecie kibicowskim i jest to rywal zza miedzy.
    Ostatnio edytowany przez Krawczol; [ARG:4 UNDEFINED].
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
      Mnie ogólnie śmieszy podejście, że najlepiej to tylko żeby ludzie z Woli i Pragi grali, ale w tym przypadku popieram Casuala. Co innego Pazdan czy Saganowski, którzy otwarcie mówią, że kibicują innej drużynie, ale na boisku zostawiają całe serducho. A co innego gość, który pogina na jakieś baraże o III ligę do drużyny, która wiadomo jak jest szanowana w świecie kibicowskim i jest to rywal zza miedzy.
      Poza tym, takim byłym polonistom, wiślakom, lechistom łatwiej potem popedałować w komentarzach na Forum po przegranych meczach, niż naszym z Woli i Pragi.

Komentarz

• Niko i Pazdan zostają w Legii?

Specjalnie pogrubiłem fragment wypowiedzi Prezesa o Hasim

Bogusław Leśnodorski zapowiedział, że trener Besnik Hasi nie musi obawiać się o swoją posadę. Według niego w Legii zostaną Nemanja Nikolić i Michał Pazdan.

Legia awansowała do fazy grupowej Ligi Mistrzów, ale pod wodzą Hasiego gra słabo. Męczyła się w obu meczach z Dundalk, zawodzi też w Ekstraklasie, w której w sześciu meczach zdobyła tylko sześć punktów. Pojawiły głosy, że pozycja Albańczyka wcale nie była pewna, a awansem do Ligi Mistrzów odkupił swoje winy.

- Jakie winy? Jakie zwolnienie?! Ludzie, opanujcie się! Hasi jest w klubie półtora miesiąca! Dajmy mu popracować! Nie znam się na piłce, ale moim zdaniem to dobry trener - mówi Leśnodorski w wywiadzie z "Super Expressem".

Media informowały, że Legią w ostatnich dniach okna transferowego mogą opuścić Nikolić i Pazdan. Węgrem interesowało się Hull City, ale transfer upadł z powodu zmian własnościowych w tym klubie. Z kolei Pazdan jest na liście życzeń niemieckiego Ingolstadt.

- Moim zdaniem obaj będą grali w Legii w fazie grupowej - mówi Leśnodorski.

Rywali w niej Legia pozna już dzisiaj. Początek losowania o 18:00.
        DUMA I SŁAWA

Komentarz

• Każdy przypadek jest indywidualny i nie ma tu zasady kto może a kto nie. Małeckiego chyba w Legii szanowni koledzy by nie chcieli? A z drugiej strony przypominam skąd mamy dyrektora sportowego.

Komentarz

• Porównywanie Wszołka do Pazdana czy Sagana pod kątem tego, że ci drudzy kibicują innym klubom (niezbyt przez nas lubianym), ale zapieprzają na boisku jest nieco chybione. Bo skąd niby wiadomo, że Wszołek nie będzie też zostawiał serducha i jeździł na dupie będąc w Legii?

PS. Osobiście jestem w 100% na nie. ŁKS czy Wisła to dla Legii inny wymiar "rywala" niż KSP. Jak ktoś ma sentyment do KSP, które zgrajami po kilku chłopa polowało na mieście na dzieci, żeby im kroić barwy, które tytułuje się "Dumą Stolicy" i wywiesza obraźliwe szmaty na Kazia Deynę, to niech idzie tam, a od klubu zza miedzy, który takich rzeczy nie wybacza, trzyma się z daleka.

PS2. Dyrektora sportowego wywiózłbym sam na taczkach na Konwiktorską. Razem z braciszkiem. Nie trawię obu w Legii od początku.

Komentarz

• Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta
              PS2. Dyrektora sportowego wywiózłbym sam na taczkach na Konwiktorską. Razem z braciszkiem. Nie trawię obu w Legii od początku.
              pomógł bym pchać, ale niestety możemy tylko pomarzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
                A z drugiej strony przypominam skąd mamy dyrektora sportowego.
                Oraz trenera bramkarzy, uznanego fachowca. Mieliśmy też Kiełbowicza, który pomógł zdobyć dziewczynom mistrzostwo oraz Wdowczyka, który grał w Legii, by później asystować Engelowi w Polonii, aby wrócić do Legii.

Napisałem posta, którego wykasowałem, bo zobaczyłem, że ktoś wkleił zdjęcie Wszołka na barażach na kurwidołku. Wszołka traktowałem jako najemnika za czasów szalonego Józefa, ale widać ma jakiś tam sentyment do dziewczyn, więc niech spierdala.

Komentarz

• [QUOTE=krzysiek1916;1464706]Porównywanie Wszołka do Pazdana czy Sagana pod kątem tego, że ci drudzy kibicują innym klubom (niezbyt przez nas lubianym), ale zapieprzają na boisku jest nieco chybione. Bo skąd niby wiadomo, że Wszołek nie będzie też zostawiał serducha i jeździł na dupie będąc w Legii?

PS. Osobiście jestem w 100% na nie. ŁKS czy Wisła to dla Legii inny wymiar "rywala" niż KSP. Jak ktoś ma sentyment do KSP, które zgrajami po kilku chłopa polowało na mieście na dzieci, żeby im kroić barwy, które tytułuje się "Dumą Stolicy" i wywiesza obraźliwe szmaty na Kazia Deynę, to niech idzie tam, a od klubu zza miedzy, który takich rzeczy nie wybacza, trzyma się z daleka.
                  QUOTE]

Może nieprecyzyjnie się wyraziłem, ale w II części swojego posta zawarłeś dokładnie to o co mi chodziło. Nieważne czy Wszołek by jeździł na dupie czy nie, po prostu ma za dużo na sumieniu i już. Sagan i Pazdan kibicują komu kibicują z racji pochodzenia i są to uznane firmy. No a jak ktoś się ulęgł w Tczewie, grał w juniorach Lechii, a teraz chodzi na Polonię no to ja nie mam pytań w kontekście jego transferu do nas.
                  -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                  -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Macie rację. Innych zawodników nie ma ? Zresztą czy Wszołek jest kotem, który zrobi cuda na skrzydle ?
                    Kupić Jędrzejczyka. Na widok tego gościa morda sama się cieszy, a jego gra zawsze jest na dobrym poziomie.
                    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• ja już kiedyś pisałem ale podkupiłbym niezmiennie Vasilieva z Jagi, chłop ma uderzenie z 2 lini.

Komentarz

• Ale zaznaczam: nie chcę uciekać z klubu! Kocham Polonię, zimą dałem tego dowody. Jednak nie mogłem dłużej czekać na pieniądze. Samą miłością niestety żyć się nie da
                        Ja tam nie wiem, ale wydaje mi się, że nie każdy grajek wyskakuje z tego typu tekstami.

To jest taki sam Polonista jak Przyrowski, Gołębiewski, czy Piątek. Fakt, że przy takiej nędzy na skrzydłach znacząco podniósłby poziom, jednak nie róbcie z ludzi wariatów.
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                          Macie rację. Innych zawodników nie ma ? Zresztą czy Wszołek jest kotem, który zrobi cuda na skrzydle ?
                          Kupić Jędrzejczyka. Na widok tego gościa morda sama się cieszy, a jego gra zawsze jest na dobrym poziomie.
                          O to to !

Same plusy, kasę przeznaczoną na Wszołka wpakować w transfer Jędzy. Jest burdel mentalny w drużynie a BH sobie ewidentnie nie radzi w budowaniu team spirit (można założyć, że utrzymując obecny status punktowania w zimę go nie będzie). Jędza byłby idealny pod kątem sportowym oraz mentalnym plus swojak.

Coś czuję, że Niko i Pazdan zostaną - pojawiały się informacje, że w przypadku braku odejścia Niko, nie pojawi się portugalski kot ani Jędza.

Skończy się na Rado plus pewnie dopną wypożyczenie Wszołka i wsio

Komentarz

• Na szybko:

Muszę nauczyć się chyba, że czasem trzeba ugryźć się w klawiaturę.

Napisałem wyraźnie, że nie bronię Wszołka. Mój post dotykał zupełnie innych rejonów.

Zaraz po łatce obrońcy Hasiego dostanę łatkę obrońcy KSP

Co do wrogów to dla mnie top 2 są RTS i KSP.

@casual, nie bierz osobiście mojego posta. PS. Napisałeś o niewiedzy. Ta jest bardzo niebezpieczna. Przez niewiedze można niechcący współfinansować gówkienko wyborcze. Można też niechcący współfinansować knajpę prowadzoną w Warszawie przez osoby związane z WSH

Komentarz

• Ja to ogólnie nie byłbym taki pewny czy taki Pazdan nic sobie tam na Legię nie zaśpiewał jak miał 15 lat i zdobywaliśmy mistrzostwo. To że nie było wtedy nagrań z komórek to nie znaczy, że to kiedyś nie wypłynie i będzie Wam łyso
                              Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                              -------------
                              Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
                                Ile przykładów jeszcze potrzebujecie by przekonać się, że ludzi należy oceniać po tym co sobą reprezentują a nie po tym jakie jest ich pochodzenie?

Czy podoba/podobała wam się mentalność i podejście do zawodu Wiślaka Pazdana lub Ełkaesiaka Saganowskiego czy może jednak bardziej przypadła wam do gustu mentalność naszego wychowanka Wolskiego? Naszego wychowanka, który niemal połamał sobie nogi na schodach gdy biegł do taksówki mającej zawieźć go na lotnisko gdy zgłosił się po niego klub zza granicy.

A może podobało Wam się zachowanie Rockiego, chłopaka z Brudna latającego na wyjazdy Legii by później pokazywać odwrócone eLki?

Wiem, że weto dla zawodnika z przeszłością KSP jest sztywniutkim podejściem. Tyle tylko, że jeśli ktoś chce być sztywniutki to niech nie ogranicza się tylko do Internetu. Zerknijcie na kadrę Legii. Macie sporo "materiału"€ którego nie powinniście akceptować.

Na tym forum widzę wielu ludzi ze "€žsztywniutkim podejściem"€. Zbierzcie się w ekipę i stwórzcie grupę domagającej się by w Legii grali tylko ludzie z "Wielkiego Księstwa Warszawskiego"€. Tylko ludzie jak Kuchy, który ma czyste pochodzenie ( Świt i Legia ). Decyzyjni na Legii raczej nie będą robić Wam pod górę więc będziecie mogli nawet wywiesić jakiś transparent.
                                PS. Jako prezent na start stworzyłem Wam zestawienie zawodników, z którym "€žtrzeba" walczyć.

Cierzniak -€“ wychowanek Lecha, Wisła,
                                Malarz -€“ junior w KSP
                                Bereszyński - wychowanek Lecha
                                Brzyski -€“ KSP
                                Jodłowiec - KSP
                                Dąbrowski -€“ juniorzy Wisły
                                Pazdan -€“ Wisła
                                Rzeźniczak - Widzew
                                Lewczuk - Jagiellonia
                                Ryczkowski -€“ junior KSP
                                Vranjes -€“ Lechia
                                Hamalainen -€“ Lech

PS. Post nie powstał w obronie Wszołka.
                                Bereszyński całował herb Amiki, a Hamalainen śpiewał na Legię. Reszta (o ile mi wiadomo) nie ma takich występków na swoim koncie.

Komentarz

Pracuję...
                                X