Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Loko Zobacz posta
    "Jak wynika z naszych informacji to nie koniec dobrych wiesci na dzis".

Co prawda nie z TT a z FB Legioniści.com, podbno chodzi tym razem o Brozia z Widzewa...
    A nie Sulera do Śląska ?
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• nowe info nt. Jodły

Andrzej Padewski ‏@dolzpnwroc
      Dzisiaj właścicielem praw do Jodlowca jest Śląsk Wrocław. Zgoda klubu na transfer niezbędna. Osoba fizyczna nie ma żadnych praw do zawodnika

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
        A nie Sulera do Śląska .
        A może to i to, poczekamy zobaczymy. Już chyba nic nie jest w mnie w stanie zaskoczyć w tym okienku

Edit: Weszło "W tej Legii prezes naprawdę odkręca sprawy. Jeszcze się z kibicami pogodzili (chyba to mają zamiar dopiero ogłosić). Oczywiście za chwilę znowu się pokłócą, ale to dopiero za jakiś czas."
        "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
        Wiedźmin

Komentarz

• Zamieszczone przez Loko Zobacz posta
          "Jak wynika z naszych informacji to nie koniec dobrych wiesci na dzis".

Co prawda nie z TT a z FB Legioniści.com, podbno chodzi tym razem o Brozia z Widzewa...
          Wolałbym koniec bojkotu
          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
          Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
          Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Odnośnie zaprzeczeń Jodłowca Stanowski na facebooku:
            Często ma się pretensje do dziennikarzy o brak weryfikowania informacji. To nie jest takie proste. Na przykład rano, kiedy doskonale wiedziałem, że Jodłowiec idzie do Legii, mój kolega do niego zadzwonił. - Nic na ten temat nie wiem, pół roku był jakiś temat - pobąkiwał.

Kiedyś - z urlopu z Brazylii - dzwonię do Hajty.
            - Wedle moich informacji będziesz trenerem Jagiellonii.
            - Tak? Ha! Nic o tym nie wiem. No co ty?
            - Jak mnie poprosisz, bo ci na tym zależy, to nie napiszę. Jak mnie oszukasz i okaże się, że oszukałeś, to się wkurwię.
            - Nie no, co ty, słowo, nie ma tematu!

Oczywiście oszukał.

Nie rozumiem tych ludzi. Kłamstwo to najłatwiejsze, ale na dłuższą metę najgorsze wyjście z sytuacji. Zostaje tylko wstyd.

Komentarz

• Niedziela cudów się szykuje...
              "To trzeba przeżyć,żeby to zrozumieć,żeby w to uwierzyć..."

Komentarz

• Z tym końcem protestu według Weszło do dopóki SKWL nie da jakiegoś komunikatu czy oświdczenia to nie ma co dawać wiary.

Legioniści.com z FB "Legia wzmacnia się także kibicami )))" Jezus Maria...
                "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                Wiedźmin

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
                  Wolałbym koniec bojkotu
                  mówisz i masz

Komentarz

• podobno dziś Broź opuszcza Widzew, i wybiera się do Warszawy....info niepewne

Komentarz

• Zamieszczone przez Andrzej Padewski
                      Dzisiaj właścicielem praw do Jodlowca jest Śląsk Wrocław. Zgoda klubu na transfer niezbędna. Osoba fizyczna nie ma żadnych praw do zawodnika
                      Wypowiedź prezesa Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej...
                      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• I byc moze w dniu jutrzejszym Slask bedzie musial udzielic takiej zgody, na podstawie swoich umow z JW.

Komentarz

• i odpowiedź Stanowskiego
                          Panie Andrzeju kochany, proszę zbadać sprawę, później komentować. Ktoś o takiej pozycji nie powinien wprowadzać ludzi w błąd. A szerzej: jest umowa, wedle której Śląsk musi zaakceptować każdą propozycję zaakceptowaną przez Wojciechowskiego.
                          "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• https://twitter.com/PrzemZych

Komentarz

• Zawsze istnieje możliwość, że Hamalainen będzie grajkiem na poziomie Ljuboi, Traore albo Meliksona - wtedy taki jeden transfer jest lepszy od 10 przeciętnych. Natomiast na papierze raczej Teodorczyk+Hamalainen nie są lepszym zestawem transferowym niż Dwaliszwili+Brzyski+Jodłowiec+Bereszyński (i prawdopodobnie +Berezowski). Teodorczyk grał w końcu w dokładnie tym samym zespole, strzelił bramek mniej i generalnie nie dało się powiedzieć, żeby odstawał umiejętnościami od Dwaliszwilego ani na plus, ani na minus. Natomiast Hamalainen to w tej chwili niewiadoma - może być Melikson, może być Lovrencics a może być Ubiparip.

Nawiasem mówiąc ten sam gość twierdzi, że super-transferem Lecha jest zatrzymanie Linetty'ego przed odejściem do nas... Cóż, gratulacje. Tak naprawdę, to Lech - Legia - jakieś 20:4, bo pozostałych zawodników z kadry też im nie podkupiliśmy.

Komentarz

• Sorry, stawianie na równi Teodorczyka, który miał tak naprawdę jedną, dobrą rundę, z Dwaliszwilim, który od kilku sezonów strzela regularnie w lidze- co najmniej zabawne.
                                https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

Pracuję...
                                X