Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Piszę raczej o stałej formie strzeleckiej. Niko ma jeszcze jedną zaletę w polu karnym, potrafi podać do lepiej ustawionego kolegi.
    czytaj Prijovica, który u Hasiego nie gra.
    Edit: jestem zdania, że ci co przyszli to potrafią grać, ale ten trener nie wykrzesa z nich nic.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Net Zobacz posta
      Podobno już się wycofali tłumacząc się przekształceniami własnościowymi w klubie
      Coś wczoraj mówili w TV, że przedstawiciele Hull byli na meczu z Dundalk. Jeżeli to prawda to po co przyjechali? Żeby poinformować o przekształceniach?

Już prędzej uwierzę, że przeraził ich oglądany na żywo występ naszego "strajkera" i wycofali się w popłochu.

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta

Już prędzej uwierzę, że przeraził ich oglądany na żywo występ naszego "strajkera" i wycofali się w popłochu.
        To wystarczyło, żeby odpalili każdy dowolny mecz z tego sezonu. A w zasadzie to i w końcówki zeszłego sezonu. Niestety od kwietnia Nikolic jest bez formy a w tym sezonie to już dramat.
        #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
          czytaj Prijovica, który u Hasiego nie gra.
          Także uważam że Pijro powinien grać, ale nie za Niko a obok niego. Niestety ale Hasiego chyba Legia przerośnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
            a w tym sezonie to już dramat.
            Dramat. 5 bramek w 6 spotkaniach w kwalifikacjach do LM. Jakieś 90% wszystkich zdobytych przez nas goli. Dramatycznie słaby ten napastnik. Dawno tak słabego nie było...

Komentarz

• Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
              Dramat. 5 bramek w 6 spotkaniach w kwalifikacjach do LM. Jakieś 90% wszystkich zdobytych przez nas goli. Dramatycznie słaby ten napastnik. Dawno tak słabego nie było...
              Nie wyciągaj z kontekstu.
              Porównaj sobie jego formę z jesieni zeszłego roku do obecnej. Ile ma w lidze? Ile dobrych meczów od kwietnia?

Komentarz

Porównaj sobie jego formę z jesieni zeszłego roku do obecnej. Ile ma w lidze? Ile dobrych meczów od kwietnia?
                To raz.

A dwa. Ma jakieś 10 kg nadwagi a , że szybkości nie miał nigdy powoduje wiele strat.

Trzy. Strzelił 5 bramek w LM. Ale ile tych bramek było z gry ?

Komentarz

Jak dla mnie to on gra tak samo jak i rok temu. Z tą różnicą, że wtedy środek pola funkcjonował i jako takie skrzydła i strzelał. Teraz wszyscy grają padakę, więc i niko nic nie gra. W końcu to nie typ napastnika co przedrybluje dwóch gości i wpakuję bramę.
                  Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                    Jak dla mnie to on gra tak samo jak i rok temu. Z tą różnicą, że wtedy środek pola funkcjonował i jako takie skrzydła i strzelał. Teraz wszyscy grają padakę, więc i niko nic nie gra. W końcu to nie typ napastnika co przedrybluje dwóch gości i wpakuję bramę.
                    Ok ale on chyba teraz jest dużo wolniejszy, ma problemy zarówno z prostym przyjęciem piłki
                    jak i oddaniem strzału na bramkę.
                    Jednak jakieś tam sytuacje ma ....

Komentarz

• Zamieszczone przez Tarnowianin Zobacz posta
                      To raz.

A dwa. Ma jakieś 10 kg nadwagi a , że szybkości nie miał nigdy powoduje wiele strat.

Trzy. Strzelił 5 bramek w LM. Ale ile tych bramek było z gry ?
                      ze 30 od razu
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        ze 30 od razu
                        30 to miał Radovic w Olimpii L.

Komentarz

• Tomasz Włodarczyk ‏@wlodar85 27 min27 minut temu Warszawa, Polska

Jeśli Wszołek trafi do Legii to prawdopodobnie na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu. Klub chce, piłkarz ponoć też.
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

No to jest to dramat czy nie jest? 1 bramka na 90 minut w pucharach i bramka w PP, najlepszy strzelec zespołu. W lidze zagrał 200 minut. Czyli mniej-więcej tak jakby zagrał 2 i pół spotkania bez bramki.

Porównaj sobie formę z jesieni zeszłego roku do obecnej całej drużyny.

Ile Legia rozegrała dobrych meczów od kwietnia?

Komentarz

• Sory nie będę kopał się z koniem. Nie mam ani czasu ani ochoty. Jesli Ty uważasz, ze Nikolic jest w dobrej formie to ok. Nie mamy o czym gadać. Pozdrawiam.

Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
                              Dramatycznie słaby ten napastnik. Dawno tak słabego nie było...
                              I zamiast przeinaczać moje słowa odsyłam jeszcze raz do mojego pierwsza posta - może jak przeczytasz 1916 razy to zrozumiesz co napisałem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                                Możliwe jest także, że po prostu wysiada fizycznie.
                                Jak sięgnę pamięcią to zaraz po przyjściu do nas imponował właśnie kondycją i swobodą w operowaniu piłką. Strzelał gole właściwie z każdej pozycji i niemal z zawiązanymi oczami. Z dryblingiem też raczej nie było problemu.

Wydaje mi się, że pierwsze oznaki spadku formy zaczęły się u niego po przyjściu Czerczesowa.
                                Być może nie posłużyły mu ciężkie treningi u Staśka. Pamiętam z tamtego okresu jak Hamalainen umierał.
                                Prawdziwy dramat zaczął się po Euro (wyraźna nadwaga) i praktycznie trwa do dziś.

To są oczywiście tylko moje przypuszczenia. Być może w Videotonie inaczej się trenuje niż u nas.
                                Być może prawda leży zupełnie gdzie indziej,

Komentarz

Pracuję...
                                X