Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dajcie tu Rado i Jędrzejczyka, atmosfera w drużynie na +. Rado lider w szatni, jędza odbuduje teamspirit.
    Pazdanowi dać dobry nowy kontrakt, niech zostanie.
    Jakoś dziwnie spokojny jestem o tego naszego Odzidzie, mam wrażenie że jak się odbuduje to może nam ligę wciągnąć nosem.

Komentarz

• Mam poważne wątpliwości, czy w tym klubie kiedyś będzie normalnie. Zamiast zacząć robić porządki to człowiek takich plotek(oby plotek) się dowiaduje...
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        Za Berga drużyna grała słabo, a Niko strzelał.

A strzelanie karnych nie jest dla mnie argumentem za trzymaniem napastnika wartego kilka baniek, które można spożytkować na lepszego (tylko proszę bez tekstów, że jesteśmy kibicami, a nie księgowymi i że kupimy kolejny piłłakrzopodobny wynalazek Hasiego - z takim podejściem nikogo nie sprzedawajmy i nikogo nie kupujmy).
        Niko jak zostanie jeszcze nie raz dostarczy nam wiele radości. Ty byś go sprzedał za wszelką cenę, ja nie i tu kończy się pole do dyskusji. Pewnie że chciałbym jeszcze lepszego, ale czy jesteśmy w stanie takiego znaleźć i zakontraktować? szczerze wątpię.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
          Mam poważne wątpliwości, czy w tym klubie kiedyś będzie normalnie. Zamiast zacząć robić porządki to człowiek takich plotek(oby plotek) się dowiaduje...
          Pomijając (i na pewno nie otwierając od nowa) kwestię czy ktoś Rado ma za mendę czy legendę, uważam, że jakby z Jędzą (oby) i Ivicą (tu też niezależnie do sympatii/antypatii) wzięli nowy belgijsko-francuski zaciąg na wieczorek zapoznawczy pt. "co to jest Legia Warszawa i dlaczego kibice gwiżdżą pomimo awansu do LM", to moglibyśmy jeszcze mieć pociechę z tej drużyny jak się chłopaki wezmą za jaja.

Komentarz

• Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta
            Pomijając (i na pewno nie otwierając od nowa) kwestię czy ktoś Rado ma za mendę czy legendę, uważam, że jakby z Jędzą (oby) i Ivicą (tu też niezależnie do sympatii/antypatii) wzięli nowy belgijsko-francuski zaciąg na wieczorek zapoznawczy pt. "co to jest Legia Warszawa i dlaczego kibice gwiżdżą pomimo awansu do LM", to moglibyśmy jeszcze mieć pociechę z tej drużyny jak się chłopaki wezmą za jaja.
            Od tego powinien być trener, dyrektor sportowy, czy prezes, a nie zaciąg motywatorów. Równie dobrze można reaktywować Saganowskiego.
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta
              albo w ramach zabijania nudy na treningach robiono zakłady kto wjedzie mocniej w nogi nowym nabytkom
              dodatkowo wspomniani Rado czy Ivica mogliby nowym wyjaśnić jakiej zjebki mogą sie spodziewać na ostatnim meczu po spektakularnie przegranym sezonie. Rozumiem, że czas robi swoje i pomaga zapomnieć o wielu kwestiach (szczególnie jak teraz prezentowana jest taka bryndza), ale nie dajmy się zwieść magii przeszłości.
              Ostatnio edytowany przez beka; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Przecież jest Dąbrowski. Nie spodziewaj się nikogo więcej.
                Nie do końca. Leśny mówił, że Dąbrowski nie jest transferem wyprzedzającym odejście innego obrońcy.
                "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Jakies Inglostadt po Pazdana przyjechało, jakieś jaja.
                  04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Grabo Zobacz posta
                    Pewnie stąd, że bez Pazdka mamy tylko jednego ogranego stopera prezentującego jakiś poziom. Dąbrowski to jeszcze niewiadoma, Wieteska to junior, a Kubuś intensywnie myśli nad paroma sprawami.
                    Moja wypowiedź była nacechowana ironią Też jestem zdania, że powinniśmy włączyć do kadry jeszcze jednego bardzo solidnego stopera, zakładając sprzedaż Pazdana.
                    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
                      Ty byś go sprzedał za wszelką cenę, ja nie i tu kończy się pole do dyskusji.
                      Nie. Ja bym go sprzedał za tyle ile dawało Hull.

Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
                      Niko jak zostanie jeszcze nie raz dostarczy nam wiele radości.
                      Na pewno. Z tym, że gdyby Duda został, to też pewnie by coś strzelił/asystował i nas uradował, a mimo to nie uważam decyzji o jego spzredaży za błędną (nawet jeżeli spojrzeć jak grają nabytki kupione za tą kasę).
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Skoro Radko ma wracać i jest to robota Żewłaka & Ebebungi to niech jeszcze zadzwonią do borsuka i zapytają "Dani wracasz ?"
                        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Może plan jest taki, że Rado wróci zagra w LM i znów go do Chin opchną

Komentarz

• Zamieszczone przez Abrams Zobacz posta
                            Może plan jest taki, że Rado wróci zagra w LM i znów go do Chin opchną
                            Albo do Cracovii.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                              Na pewno. Z tym, że gdyby Duda został, to też pewnie by coś strzelił/asystował i nas uradował, a mimo to nie uważam decyzji o jego spzredaży za błędną (nawet jeżeli spojrzeć jak grają nabytki kupione za tą kasę).
                              Piszę raczej o stałej formie strzeleckiej. Niko ma jeszcze jedną zaletę w polu karnym, potrafi podać do lepiej ustawionego kolegi.

Komentarz

• Z każdym meczem szansa na to, że belgijsko-francuski zaciąg wypali jakoś tak maleje... BL_1916 mówił kiedyś (dużo mówi), że potrzeba trenera z kręgu kultury słowiańskiej (przy zatrudnianiu Staszka), bo taki lepiej pasuje do drużyny. Wziął dr Albana. Dr Alban wziął 3 pudełeczka z napisem "international level players" - do znudzenia przypominając mi w tym wszystkim holenderskiego treneiro Maskaanta w Wiśle. Pudełka jak na razie okazują się puste w środku. Awansowaliśmy bo mieliśmy dobre losowanie. Maskaant tego szczęścia nie miał, zostawił w Wiśle spaloną ziemię. Mamy już nie młodych Polaków w drużynie - Rzeźniczak, Brzyski, Broź, Lewczuk, Malarz, Dąbrowski - którzy kadrowiczami nie są, ciężko powiedzieć też że byli. Pazdan odejdzie. Tomek Jodłowiec gość do którego mam chyba największy szacunek z całej obecnej druzyny już szczyt swojej formy ma też za sobą, ostatnio trapiony kontuzją. Mamy tak niepotrzebnych kopaczy jak Hamalainen, Vranjes i Aleksandrov - nikt ich nie chce, mają świetne kontrakty i sobie żyją w pięknej Warszawie. Wypala nam ostatnio Hlousek, a my zamiast iść tym tropem czyli znaleźć mu ze dwóch kolegów Czechów do tej drużyny to ściągamy jakieś wykolejone TJV z belgio-francji. W naszej lidze ciekawym stoperem jest Chorwat Maloca z Lechii - nie gorszy od Dąbrowskiego i Rzeźniczaka. Inny ciekawy stoper Wojciech Golla z Nijmegen - poradził sobie w holenderskiej lidze po odejściu z Pogoni. Jędrzejczyk - potrzebny tej drużynie i na boisku i mentalnie. Z naszej ekstraklapy polscy perspektywiczni ciekawi kopacze na pewno Jarosław Kubicki z Zagłębia Lubin - tylko że trzeba by odpalić tego Vranjes nieszczęsnego (Kubicki > Vranjes, Kopczyński, Makowski jak dla mnie) i Patryk Lipski z Ruchu, na którego lepiej postawić niż na podstarzałego fina dorabiającego do emerytury.
                                * Z Nikoliciem sytuacja tez jest frustrująca - czekanie do meczu z Dundalk, do Święta Wojska Polskiego, Matki Boskiej Zielonej, teraz będzie pewnie czekanie do losowania grup(sic!)??? Kabaret. Prosta piłka albo odchodzisz chlopie albo nie. Jest oferta lub jej nie ma. Jesli jest no to H.Vieira do Legii i dzięki Niko za wszystko. Wczoraj na tym boisku Nikolić to wyglądał też jakby myślami był już gdzieś indziej.
                                "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Komentarz

Pracuję...
                                X