Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Trochę mnie to dziwi, że Pazdanem interesują się tak marne kluby. Najpierw beniaminek Seria A teraz Ci...

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...788,1,721.html

Za to aktualnie wystepuje w europejskim hegemonie
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
      To, że nie strzelił nie jest wystarczającym powodem żeby tak pisać, ale to, że faktycznie jest bez formy i gra fatalnie już takim powodem jest
      nie skreśliłabym go tak szybko, żyje z podań, a kto ma mu podawać? pewny w karnych, jak drużyna zacznie grać lepiej to i Niko odżyje.

Komentarz

• To jeszcze o Pazdanie, z tego co wiem, ma ważny kontrakt, czy ktoś mądrzejszy ode mnie może mi wytłumaczyć, czemu klub w ogóle rozważa sprzedaż tego zawodnika? Kupią w tydzień taniej lepszego?
        „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
          Leć, maluj już transparent powitalny, to już inna Legia i inny Radović.
          to była ironia bystrzaku

Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
          Za to aktualnie wystepuje w europejskim hegemonie
          My przynajmniej gramy w LM
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
            nie skreśliłabym go tak szybko, żyje z podań, a kto ma mu podawać? pewny w karnych, jak drużyna zacznie grać lepiej to i Niko odżyje.
            Za Berga drużyna grała słabo, a Niko strzelał.

A strzelanie karnych nie jest dla mnie argumentem za trzymaniem napastnika wartego kilka baniek, które można spożytkować na lepszego (tylko proszę bez tekstów, że jesteśmy kibicami, a nie księgowymi i że kupimy kolejny piłłakrzopodobny wynalazek Hasiego - z takim podejściem nikogo nie sprzedawajmy i nikogo nie kupujmy).
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Nie dla Rado.Nie interesują mnie powody dla których ktoś widzi plus jego przyjścia do nas. Nie i już.
              http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Dobra informacja, że Hull wycofało się z transferu Nikolića. Lepszego napastnika nie sprowadzą.

Komentarz

• Gdzie jest ta informacja, że Hull się wycofało?

Komentarz

• w PS
                    „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• http://www.przegladsportowy.pl/pilka...739,1,721.html
                      Hull City zrezygnowało z transferu Nemanji Nikolicia. Nie oznacza to jednak, że Węgier pozostanie w Legii Warszawa.
                      Kilka dni temu wydawało się, że transfer Nemanji Nikolicia do Hull City jest w zasadzie przesądzony, a Legia zarobi na swoim najlepszym snajperze 4,2 mln euro. Jak ustaliliśmy, reprezentant Węgier wcale nie musi trafić do klubu z Premier League. Dochodzi tam do przekształceń własnościowych i zdaje się, że Anglicy dyskretnie wycofują się z tej transakcji.

Nie oznacza to, że Nikolić zostanie przy Łazienkowskiej, choć jak mówią osoby z otoczenia zawodnika, nie wyklucza takiego scenariusza. Interesował się nim Olympiakos Pireus, który po sensacyjnym odpadnięciu w eliminacjach Ligi Mistrzów walczy o fazę grupową Ligi Europy z Aroucą (1:0 na wyjeździe w pierwszym meczu). Gdyby król strzelców poprzedniego sezonu zdecydował się na transfer, ma go zastąpić Hugo Vieira z Crvenej Zvezdy Belgrad.
                      tekst Adama Dawidziuka

Komentarz

• http://www.pilkanozna.pl/index.php/W...nikolicia.html

Na stronie PN pojawiło się też info o zainteresowaniu Napoli, nie wiem na ile wiarygodny jest serwis "napolitoday.it"
                        Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez syrokomla Zobacz posta
                          To jeszcze o Pazdanie, z tego co wiem, ma ważny kontrakt, czy ktoś mądrzejszy ode mnie może mi wytłumaczyć, czemu klub w ogóle rozważa sprzedaż tego zawodnika? Kupią w tydzień taniej lepszego?
                          Przecież już mamy zastępstwo za Pazdana, skąd to pytanie?

Radovic? Rewelacja. Z Odidja stworzą mega dynamiczny duet, Europa drży na samą myśl.

Wszołek? To akurat ma sens, pomijając jego przeszłość klubową, ale nie on pierwszy nie ostatni. Co bardziej zastanawia to fakt, że trzeba by było wybecelować za niego pewnie ok 2mlnE, ale jeśli zagra 2-3 dobre rundy, to spokojnie damy radę go odsprzedać.

W kwestii Nikolicia. Nie mam zamiaru go krytykować, po takim sezonie i takiej radości jaką dostarczył w ubiegłym sezonie. Owszem, jest pod formą i to widać, ale to napadzior który żyje z podań i póki nasz środek nie funkcjonuje dobrze to i Niko nie błyszczy. Jeśli go sprzedamy za +4mlnE - chyba nikt nie będzie płakał, jeśli zostanie - też dobrze. Ale marzy mi się w Legii taki napastnik, który będzie potrafił zrobić "coś" z niczego. Weźmie piłkę w drybling, strzeli z dystansu.. Eh, rozmarzyłem się
                          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
                            Przecież już mamy zastępstwo za Pazdana, skąd to pytanie?
                            Pewnie stąd, że bez Pazdka mamy tylko jednego ogranego stopera prezentującego jakiś poziom. Dąbrowski to jeszcze niewiadoma, Wieteska to junior, a Kubuś intensywnie myśli nad paroma sprawami.

Komentarz

• Zamieszczone przez Grabo Zobacz posta
                              Pewnie stąd, że bez Pazdka mamy tylko jednego ogranego stopera prezentującego jakiś poziom. Dąbrowski to jeszcze niewiadoma, Wieteska to junior, a Kubuś intensywnie myśli nad paroma sprawami.
                              Jakie to życie bywa przewrotne - gdyby komuś powiedzieć to po zakupie Lewczuka albo jego pierwszym meczu w Legii, to by umarł ze śmiechu.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                                Za Berga drużyna grała słabo, a Niko strzelał.
                                Z ta różnicą, że wtedy jakoś środek pola funkcjonował, teraz nie.
                                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Pracuję...
                                X