Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Trochę mnie to dziwi, że Pazdanem interesują się tak marne kluby. Najpierw beniaminek Seria A teraz Ci...

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...788,1,721.html
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• dać Pazdanowi nowy kontrakt i niech tu zostaję.
      Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Trochę mnie to dziwi, że Pazdanem interesują się tak marne kluby. Najpierw beniaminek Seria A teraz Ci...

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...788,1,721.html
        I w tym upatruję szansy że zostanie. Obrona z nim to jedyna formacja, która jako tako na początku tego sezonu funkcjonuje. Przecież wyrwanie z niej Pazdana i wrzucenie w jego miejsce Dąbrowskiego będzie skutkowało jeszcze większą ilością straconych bramek ....
        Dać Piranii podwyżkę, namówić, przekonać żeby został chociaż do końca tej rundy....

Komentarz

• Mam nadzieję, że info odnośnie powrotu drugiej "legendy", to jakiś głupi żart.
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez legionisci.com
            Do końca okienka transferowego pozostało 7 dni. Legia nie zamierza czekać na nie z założonymi rękami. Szczególnie, że lada chwila odejdzie Nemanja Nikolić, a przed drużyną 6 meczów w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Klub zintensyfikował więc swe działania i jest bliski pozyskania kilku zawodników. Według naszych informacji wśród nich jest Miroslav Radović.
            Jak się dowiedzieliśmy Radović miał rozwiązać albo już rozwiązał kontrakt z Partizanem Belgrad, choć przedstawiciele serbskiego klubu temu zaprzeczają. Legia chce powrotu doświadczonego piłkarza m. in. ze względu na to, że potrzebuje lidera nie tylko na boisku, ale również w szatni.

Poza „Rado” na Łazienkowską prawdopodobnie trafi reprezentant Polski Paweł Wszołek, który ostatnio występował w barwach spadkowicza z Serie A Hellas Werona. Blisko jest również ściągnięcia Portugalczyka Hugo Vieira z Crvenej Zvezdy Belgrad.

Równocześnie przesądzone jest odejście Nemanji Nikolicia, a coraz bardziej prawdopodobne Michała Pazdan.

Ostatnio edytowany przez Net; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
              Mam nadzieję, że info odnośnie powrotu drugiej "legendy", to jakiś głupi żart.
              Obawiam się że dzisiaj nie 1 kwietnia. No cóż pogra sobie za frajer w LM. Ale kogoś zidiociała ostatnio polityka transferowa jeszcze dziwi?

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
                Obawiam się że dzisiaj nie 1 kwietnia. No cóż pogra sobie za frajer w LM. Ale kogoś zidiociała ostatnio polityka transferowa jeszcze dziwi?
                Za frajer? Skoro jesteśmy w LM dzięki Bergowi, Urbanowi i Skorży to tym bardziej dzięki Rado
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                  A to napastnik jest od kreowania akcji, zawsze myślałem, ze odpowiada za gole. Sa owszem tacy, którzy biorą gre na siebie, ale to inna liga niż Nikolić. Napastnik zyje z podań a tych nie miał wiele, moze inaczej by to wyglądało gdyby obok miał drugiego napastnika, a nie pomocników bez formy.
                  A strzelił gola?

Gdyby strzelił, to nikt by się nie czepiał, że człapał i nie kreował.

Jednym z moich głównych zmartwień po wczorajszym meczu było czy Hull nie wycofa się z planowanej transakcji. Mam nadzieję, że nie.

I mam nadzieję, że Leśny widzi jak gra nasza obrona bez Pazdana i że tej dziury nie da się na szybko załatać.
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• A Można reprezentować 4 kluby w ciągu roku?!
                    „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Za frajer? Skoro jesteśmy w LM dzięki Bergowi, Urbanowi i Skorży to tym bardziej dzięki Rado
                      Leć, maluj już transparent powitalny, to już inna Legia i inny Radović.

A Można reprezentować 4 kluby w ciągu roku?!
                      Jak na Judasza przystało może.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                        A strzelił gola?
                        No nie strzelił, ale to chyba nie powód, by od razu pisać, że gość jest bez formy i gra fatalnie.
                        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez syrokomla Zobacz posta
                          I w tym upatruję nadziei, że tu finalnie nie trafi.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                            Jednym z moich głównych zmartwień po wczorajszym meczu było czy Hull nie wycofa się z planowanej transakcji. Mam nadzieję, że nie.
                            Podobno już się wycofali tłumacząc się przekształceniami własnościowymi w klubie

Komentarz

• Zamieszczone przez syrokomla Zobacz posta
                              a tu nie chodzi o rok "piłkarski" ?

W takim wypadku byłby to jego 2 klub po serbach.
                              Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                                No nie strzelił, ale to chyba nie powód, by od razu pisać, że gość jest bez formy i gra fatalnie.
                                To, że nie strzelił nie jest wystarczającym powodem żeby tak pisać, ale to, że faktycznie jest bez formy i gra fatalnie już takim powodem jest.

Zamieszczone przez Net Zobacz posta
                                Podobno już się wycofali tłumacząc się przekształceniami własnościowymi w klubie
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X