Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pewnie chodzi o mecz, z którego pochodzą te statystyki. Nie, to nie jest mecz ze Śląskiem.

E: Właśnie była o nim opinia po jednym meczu. Jakże groteskowo ta opinia wyglądała po całej rundzie jesiennej sezonu 2015/16. Życzę tego samego odnośnie Vadisa.
    Ostatnio edytowany przez Alejku Masalama Muhamad; [ARG:4 UNDEFINED].
    "..Walduś trenuj! Kariera przed tobą, chłopie. Pierdykniesz ze dwie bramki, to cię do Manchesteru wezmą albo do innego Liverpoolu, albo nawet do Legii, synek.."

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
      Chodziło o mecz ze Śląskiem, a nie kuchenkami. Skończ już.
      Raczej z Botosani u siebie. Pamiętam, że Niko z 5-6 razy został złapany na spalonym już w pierwszej połowie.

Komentarz

• Przestańcie przywoływać fakty, one są nieistotne. Był mem i już.
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Byk z taką muskulaturą powinien błyskawicznie wrócić do wagi "startowej". O ile będzie chciał trenować i trzymać dietę.
          https://www.youtube.com/watch?v=ns7-xrZn6Mg

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
            Takich przykładów jest wiele, a tutaj koleś nie przebił się nawet w Rotherham i trafił do Polski, czy dla niego zapewne do III futbolowego świata.
            Nie przebił się ? Przecież on tam byl wypożyczony na miesiąc,zagrał w czterech meczach i wrócił do Norwich.

Komentarz

• Już się zaczyna ocenianie po jednym meczu. Swego czasu tak było z Malarzem, który jest bardzo dobrym bramkarzem, a po meczu z Lechem zaszufladkowano go jako fajtłapę, no i cześć. Gość musiał pół sezonu pracować na to, żeby zaczęto go postrzegać, jako wartościowy element drużyny.

Lodu na głowę.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Daenerys_Targaryen Zobacz posta
                Przypomnę tylko, że ten wasz "kapitalny" Nikolic w swoim pierwszym meczu w Legii był zwykłym dnem niepotrafiącym się nawet ustawić, bo był łapany 100 razy na spalonym.
                Wasz? A Twój to nie? Może przypomnij sobie jak pisałeś, aby Niko nie sprzedawać za żadne pieniądze. Robisz z ludzi idiotów czy o co chodzi? Czy masz rozdwojenie jaźni? A może na siłę chcesz być kontrowersyjny?
                Ten napis pod nickiem to jednak jest strzał w dziesiątkę.

Komentarz

• Tak, "wasz", bo to wy robicie z niego gwiazdę, bez którego Legia obecnie nie strzelałaby bramek. "Moj" Nikolic OBECNIE to przeciętniak i przy opcji sprzedaży za dobre pieniądze należy go sprzedać. Kiedy pisałem, aby go nie sprzedawać za żadne pieniądze? 3-4 miesiące temu? Zdajesz sobie sprawę, że czas nie stoi w miejscu? Szczególnie jeśli chodzi o człowieka, jego formę. Twoim tokiem rozumowania mamy trzymać Nikolicia następne 5 lat, bo w pierwszym sezonie strzelał ogórom w Polsce, a to że teraz jest cieniem samego siebie to nie ma znaczenia?? I dlatego nie mam prawa zmienić zdania o nim? W sporcie wszystko się zmienia i to najczęściej bardzo szybko, z tygodnia na tydzień możesz zostać gwiazdą albo fajtłapą. Zresztą tak samo jest na tym forum. Legia w środę wygrywa z zespołem X - forum wychwala wniebogłosy zawodników i klub, w niedzielę remisują/przegrywają z zespołem Y - na forum lament i płacz i "pedały".

Komentarz

• Jan Sikorski ‏@JS_rankingUEFA 19 min.19 minut temu
                    Alexander Gorgon zagra w HNK Rijeka. Dziwne, że nie znalazł nic lepszego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Daenerys_Targaryen Zobacz posta
                      Tak, "wasz", bo to wy robicie z niego gwiazdę, bez którego Legia obecnie nie strzelałaby bramek. "Moj" Nikolic OBECNIE to przeciętniak i przy opcji sprzedaży za dobre pieniądze należy go sprzedać. Kiedy pisałem, aby go nie sprzedawać za żadne pieniądze? 3-4 miesiące temu? Zdajesz sobie sprawę, że czas nie stoi w miejscu? Szczególnie jeśli chodzi o człowieka, jego formę. Twoim tokiem rozumowania mamy trzymać Nikolicia następne 5 lat, bo w pierwszym sezonie strzelał ogórom w Polsce, a to że teraz jest cieniem samego siebie to nie ma znaczenia?? I dlatego nie mam prawa zmienić zdania o nim? W sporcie wszystko się zmienia i to najczęściej bardzo szybko, z tygodnia na tydzień możesz zostać gwiazdą albo fajtłapą. Zresztą tak samo jest na tym forum. Legia w środę wygrywa z zespołem X - forum wychwala wniebogłosy zawodników i klub, w niedzielę remisują/przegrywają z zespołem Y - na forum lament i płacz i "pedały".
                      Okej, czyli za miesiąc zmienisz zdanie jak będzie w lepszej formie? Ale wiesz że nie możemy sprzedać piłkarza jak jest w słabszej formie, a później go odkupić jak znowu będzie grał świetnie

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                        Już się zaczyna ocenianie po jednym meczu. Swego czasu tak było z Malarzem, który jest bardzo dobrym bramkarzem, a po meczu z Lechem zaszufladkowano go jako fajtłapę, no i cześć. Gość musiał pół sezonu pracować na to, żeby zaczęto go postrzegać, jako wartościowy element drużyny.

Lodu na głowę.
                        Dokładnie tak samo było z Moulinem tylko w drugą stronę. Po jednym meczu już o qwa jaki kocur, zje tę ligę na śniadanie, w ogóle kozak jakiego polska publika na boisku nigdy nie widziała. Ostatnio, rzekłbym iż ponad przeciętność tej drużyny się jakoś nie wyróżnia. I te jego stałe fragmenty...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                          Już się zaczyna ocenianie po jednym meczu. Swego czasu tak było z Malarzem, który jest bardzo dobrym bramkarzem, a po meczu z Lechem zaszufladkowano go jako fajtłapę, no i cześć. Gość musiał pół sezonu pracować na to, żeby zaczęto go postrzegać, jako wartościowy element drużyny.

Lodu na głowę.
                          Ja go nie oceniam po jednym meczu tylko pisze, żeby się nie okazało, że on piłkę ma już gdzieś. I zastanawia mnie jeszcze jedno, skoro chciał zostać w poważnym futbolu to jakim cudem na zgrupowanie Norwich dotarł jako pączek nie mający siły biegać? Przecież ważyły się losy jego dalszej kariery.
                          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez wiciu Zobacz posta
                            Dokładnie tak samo było z Moulinem tylko w drugą stronę. Po jednym meczu już o qwa jaki kocur, zje tę ligę na śniadanie, w ogóle kozak jakiego polska publika na boisku nigdy nie widziała. Ostatnio, rzekłbym iż ponad przeciętność tej drużyny się jakoś nie wyróżnia. I te jego stałe fragmenty...
                            Z kim przestajesz, takim się stajesz.
                            Z kim ten chłopak ma grac w piłkę, skoro nie ma Radovica, ani Ljuboi obok siebie?
                            Bo do tanga trzeba (co najmniej) dwojga - sam ma zacząć tańczyć, jak Kwaśniewski na wyborczym wiecu?

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                              Ja go nie oceniam po jednym meczu tylko pisze, żeby się nie okazało, że on piłkę ma już gdzieś. I zastanawia mnie jeszcze jedno, skoro chciał zostać w poważnym futbolu to jakim cudem na zgrupowanie Norwich dotarł jako pączek nie mający siły biegać? Przecież ważyły się losy jego dalszej kariery.
                              Gdyby tak było nie szarpałby się o jak najkrótszy kontrakt, i został w Norwich, gdzie pewnie lepiej zarabiał. Nie sprawdzenie się u nas to już będzie gwóźdź do trumny u niego.

Komentarz

• Zamieszczone przez wypadklz Zobacz posta
                                Z kim przestajesz, takim się stajesz.
                                Z kim ten chłopak ma grac w piłkę, skoro nie ma Radovica, ani Ljuboi obok siebie?
                                Bo do tanga trzeba (co najmniej) dwojga - sam ma zacząć tańczyć, jak Kwaśniewski na wyborczym wiecu?
                                Po to sprowadzili Odjidję. Coś czuję, że Jodłowiec na stałe zagości na ławce rezerwowych.

Komentarz

Pracuję...
                                X