Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    A dlaczego Legia nie ma być dla niego poważnym klubem? Bez przesady.
    Przykład Kuciaka powinien dać mu do myślenia.
    bo nie zapłaci tyle ile w średniaku poważnej ligi.

http://www.transfermarkt.pl/hugo-vie...spieler/124286

Legia planuje transfer Hugo Vieiry - donoszą serbskie media.28-latek ma za sobą fantastyczny sezon. W 33 ligowych meczach zdobył 20 bramek i zanotował 10 asyst. Nie dziwi zatem, że przyciągnął uwagę skautów innych klubów.

"Sportski ¾urnal" podaje, że Legia i El Jaish są gotowe zapłacić za Portugalczyka aż półtora miliona euro.

Mistrz Polski finansowo nie może konkurować z Katarczykami, natomiast w przeciwieństwie do nich oferuje zawodnikowi grę w europejskich pucharach. Bardzo możliwe, że nawet w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Hugo Vieira od roku gra w Crvenej Zvezdzie Belgrad. W przeszłości reprezentował barwy Benfiki, Sportingu Gijón czy Bragi.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Z tymi transferami do Anglii, Chin, Turcji itd. to dużo zależy od mentalności czy tam osobowości piłkarza.

Jeden jest zajebiście ambitny i pełny wiary w siebie i pomyśli, że wcale nie jest gorszy od tych, co tam grają w tej Anglii. A ****, próbuję, zebym później po karierze nie żałował. A nuż wyjdzie i będę ładował gole w premiership? Jak nie to najwyżej 'tylko' dobrze zarobię.

Drugi pomyśli zajebiście mi się mieszka w Warszawie, mam tu ustabilizowane życie, chałupe w fajnej dzielni, są zajebiści kibice, kasa się zgadza, dobrze mi się gra. Pierdole, nigdzie się stąd nie ruszam.

Jeszcze inny pójdzie tam, gdzie dadzą mu 5 zł więcej, bo jest zajebiście pazerny na hajsy.

(choć prawda jest taka, że jak ktoś zarabia w PL 1,5 mln zł rocznie i nie jest w stanie z takich kwot sobie zabezpieczyć przyszłości i wszystko przepierdala, to zarabiając 3mln funtów rocznie też to rozpierdoli i skończy z gołą dupą)

A poza tym te wszystkie doniesienia z the sun, przeglądów czy innych firsteleven trzeba dzielić przez 5 i **** wie ile w tym prawdy, a ile wyobraźni dziennikarzyn, bo przecież czymś trzeba kartki zapełnić.

Komentarz

• Filmik z golami Vieiry:
        https://www.youtube.com/watch?v=z4MU-Utrsic

Komentarz

• Niko w stu wywiadach potwierdzał, że rodzina jest na pierwszym planie a skoro tak jest to nie będzie dzieciakom co chwila zmieniał domu, szkoły i otoczenia. Brzmi to trochę nietypowo, ale być może facet ma inne priorytety.

Jak ma odejść to pójdzie, ale jak widać nie ma pośpiechu.
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
            Ładne te bramki, zróżnicowane; koleś szybki i widać, że piłka go szuka. Ale z drugiej strony ci obrońcy...
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Dobry do gry z kontry, czyli na LM jak znalazł.

Komentarz

Zupełnie inny sposób poruszania się niż Nikolić, ale to może tylko złudzenie. Bramkę numer 9 można śmiało stawiać do rywalizacji gola rundy, to też tylko moje zdanie

Komentarz

• Wątpię, by po ewentualnym awansie do LM Niko zechciał trafić do jakiegoś średniaka. Druga sprawa że jak napisał b. wszystko zależy od głowy i realnej oceny własnych umiejętności. Jeśli ktoś jest łasy tylko na kasę, to nawet jak strzeli dla nas 50 bramek w 3 meczach to i tak powinien zmienić klub.
                  Po pierwsze awans, po drugie zadowalająca propozycja dla Niko i dla klubu. Wtedy można rozważać gości z Partizana czy innego PSG.
                  Pamiętać też musimy o tym, że o ile od Kucharczyka bolą zęby, a Broź na skrzydle działa jak tabletki nasenne, to wymiana połowy składu nie jest zbyt dobrym pomysłem.
                  W tej chwili teoretycznie mamy 4 zawodników którzy powinni wskoczyć do pierwszego składu. Kiedyś zgrać się będą musieli.
                  5-6 nowych do 11 to już spora przesada.
                  http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

Cos mi tu smierdzi.

https://youtu.be/z4MU-Utrsic?t=34s
                    Królu Zygmuncie! Powiedz nam, czyś
                    widział Warszawę tak piękną jak dziś?

Komentarz

• Zamieszczone przez 171torwar Zobacz posta
                      Cos mi tu smierdzi.
                      A konkretniej? Chodzi o imię Hugo pisane cyrylicą, którą posługują się Serbowie?
                      Ostatnio edytowany przez Hermit; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
                        A konkretniej?
                        Michał "Żyrinho" Żyro

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
                          A konkretniej?
                          Dopiero co jednego Żyro się pozbyliśmy.
                          Królu Zygmuncie! Powiedz nam, czyś
                          widział Warszawę tak piękną jak dziś?

Komentarz

• A może ten cały Hugo wcale nie ma zastąpić Niko, tylko być jego konkurentem?
                            #MioduskiWon

Komentarz

• Dear friends...
                              Dziękuje Dobranoc.

Komentarz

• Ostatnia okazja do sprzedania za dobre pieniądze Nikolicia, który juz lepszy nie będzie, a i już teraz prezentuje się bardzo słabo. Tyle setek co chłop ma i nie wykorzystuje ich to skandal. Wystarczy tylko spojrzeć ile osób miało go za lebiege w ostatnich 3-ch spotkaniach. Sprzedawać jak najszybciej i brać tego portugalskiego kota.

Komentarz

Pracuję...
                                X