Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
    Dąbrowski podpisany. Ciekawe czy to faktycznie koniec transferów na to okienko.
    W przypadku awansu do LM jeszcze ktoś ma trafić(podobno na skrzydło),ale kto co i jak nie wiem.Temat dwóch murzynów z Trencina nieaktualny ze względu na cenę (młody wart ponad bańkę euro podobno).

Komentarz

• Ciekaw jestem jak nieobecność Dąbrowskiego odbije się na dyspozycji obrony Zagłębia .

Komentarz

• Czy ktoś coś wie na temat Sandro Kulenovicia, kiedy zostaną załatwione formalności i dlaczego to się tak przedłuża?

Komentarz

• Zamieszczone przez Osek Zobacz posta
          Czy ktoś coś wie na temat Sandro Kulenovicia, kiedy zostaną załatwione formalności i dlaczego to się tak przedłuża?
          Załatwienie jego zgody na grę może potrwać nawet do pół roku.

Komentarz

• Zamieszczone przez PTPTPT Zobacz posta
            Załatwienie jego zgody na grę może potrwać nawet do pół roku.
            Przepisy UEFA czy PZPN ?

Komentarz

• PTPTPT Tyle już wiadomo, ale dlaczego ma to tyle trwać?

Komentarz

• Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
                W przypadku awansu do LM jeszcze ktoś ma trafić(podobno na skrzydło),ale kto co i jak nie wiem.Temat dwóch murzynów z Trencina nieaktualny ze względu na cenę (młody wart ponad bańkę euro podobno).
                Nie wrzucam kamyczka do ogródka, ale: w przypadku awansu do LM, nawet po uwzględnieniu odłożenia kasy na akademię, spłatę części długów ITI itp. to zysków powinno być tyle (ponoć 20 mln ojro - awans, prawa telewizyjne, do tego doliczyć komplety na spotkaniach, zyski z dni meczowych itd.), że moim zdaniem powinniśmy wskoczyć na wyższą półkę jeśli chodzi o kwoty transferów. Mówiąc wprost powinno nas stać by wydać 2 mln na jakiegoś grajka, o ile warto oczywiście.
                Mioduski won
                Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• 2 banki ale na gracza który z dużym prawdopodobieństwem będzie gwiazda całej ligi i w Europie da dużą jakość. Co do tych młodych z Trencina to śmiech na sali z cenami. Połowa raptem kilka meczów w lidze słowackiej zagrała a chcą 3x tyle co za Dude daliśmy
                  Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                  Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                  To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                  Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                  Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                  Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                  W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                  A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
                    2 banki ale na gracza który z dużym prawdopodobieństwem będzie gwiazda całej ligi i w Europie da dużą jakość. Co do tych młodych z Trencina to śmiech na sali z cenami. Połowa raptem kilka meczów w lidze słowackiej zagrała a chcą 3x tyle co za Dude daliśmy
                    Wyczuli okazję i myśleli, że trafili na frajerów. Chociaż fakt, że ten młody wygląda nieźle, jak na swój wiek.
                    Jeśli uda się zachować to, co jest teraz i jeszcze dobić jednego mocnego gracza to będzie dobrze, nawet bardzo. Jest mega szansa na LM i ogromne pieniądze. Już nic nie zależy od przypadku, tylko od nas, więc myślę, że warto inwestować.

Komentarz

• Skopiowane i przetłumaczone z jakiegoś Austrackiego portalu sportowego. Pewnie coś na wzór firsteleven ale jak info to info.
                      "Gorgon odmówił zespół z kraju wschodzącego słońca , co oznacza , że najlepszym strzelcem jest zarejestrowanie wygrać FK poprzednim sezonie za darmo. Gorgonowi nie pasowała kultura i miejsce . Oznacza to, że zainteresowanie jest nadal wielkie piłkarzem , był pod innimi RSC lub Tereku"

Czyli jeżeli ktoś nie kmini, Gorgon ten z FK co miał iść do Japońców, coś tam nie wyszło a Legia się nim interesowała, sam Gorgon stwierdził ze to dobra opcja ale nie pierwszego wyboru, a skoro przytacza się takie kluby jak RSC gdzie na "jego" miejscu jest już Teodorczyk i z tego co wiem to Terek też kogoś kupił to kto wie. Warto wspomnieć że typ gada po Polsku i nabił chyba z 15 bramek w 15/16

Komentarz

• W sferze takich "fantazji" z tytułu wątku to marzy mi się taki transfer żeby wk...ić gdzieś ludzi w kraju. Konkretniej na Podlasiu tak by łychy zabrakło dla polskiego guardioli ( jak to brzmi).
                        Rzucam nazwisko - Cernych. Po przeczytaniu pomyślicie, że gamoń (no macie trochę racji) i nie ten poziom. Świetnie zaczął sezon (liczby) pokazując, że w piłkę nożną grać coś tam umie. Językiem polskim włada, obstawia pozycje napastnika i skrzydłowego, jest reprezentantem swojego kraju ( niby Litwa, ale zawsze), nie blokuje miejsca dla kopacza "poza UE" i nie jest jeszcze taki stary, całkiem perspektywiczny chłopaczyna. Wydaję mi się że w lepszym towarzystwie pokazałby więcej, a tam to jedynie z Vasiliewem coś może pograć. Przede wszystkim dla mnie kluczowe - od Aleksandrowa gorszy nie będzie. Co do Michaiła to w ogóle odnoszę wrażenie, że jego największym atutem jest żona.
                        Podsumowując naprawdę chciałbym żeby w ostatnim tygodniu sierpnia do radiosłuchacza, w aucie bez klimy na białostockich blachach, popłynęła wiadomość "Cernych za 800 000 € przenosi się do Legii".
                        "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Komentarz

• Zamieszczone przez johnny39 Zobacz posta
                          W sferze takich "fantazji" z tytułu wątku to marzy mi się taki transfer żeby wk...ić gdzieś ludzi w kraju. Konkretniej na Podlasiu tak by łychy zabrakło dla polskiego guardioli ( jak to brzmi).
                          Rzucam nazwisko - Cernych. Po przeczytaniu pomyślicie, że gamoń (no macie trochę racji) i nie ten poziom. Świetnie zaczął sezon (liczby) pokazując, że w piłkę nożną grać coś tam umie. Językiem polskim włada, obstawia pozycje napastnika i skrzydłowego, jest reprezentantem swojego kraju ( niby Litwa, ale zawsze), nie blokuje miejsca dla kopacza "poza UE" i nie jest jeszcze taki stary, całkiem perspektywiczny chłopaczyna. Wydaję mi się że w lepszym towarzystwie pokazałby więcej, a tam to jedynie z Vasiliewem coś może pograć. Przede wszystkim dla mnie kluczowe - od Aleksandrowa gorszy nie będzie. Co do Michaiła to w ogóle odnoszę wrażenie, że jego największym atutem jest żona.
                          Podsumowując naprawdę chciałbym żeby w ostatnim tygodniu sierpnia do radiosłuchacza, w aucie bez klimy na białostockich blachach, popłynęła wiadomość "Cernych za 800 000 € przenosi się do Legii".
                          Takie cele stawialiśmy sobie ( właściwie to osoby odpowiedzialne za zakupy ) podpisując kontrakt z numerem 22.
                          Teraz ważniejsze jest wykurowanie tych co mamy, zgranie ich i ewentualne zakupy na trochę wyższym poziomie ( gdyby ktoś odszedł )

Komentarz

• Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Najnowsza plotka http://www.todomercadoweb.es/primer-...lavchev-178440

http://www.transfermarkt.pl/simeon-s...spieler/169006

Sent from my iPhone using Tapatalk

Komentarz

• Eeee chujowy.
                              Nie ma nawet miniaturki zdjęcia na soccerway.
                              #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Miałem taki koszmar że Czerczesow został trenerem Spartaka zabrał nam Nikolicia za 4 mln. Staszku, jeśli to czytasz to mówię Ci nie rób tego. Niko błyszczy tylko w ligach typu polska, węgierska, slowacka, bułgarska, a w pucharach strzela tylko słabeuszom.
                                "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Komentarz

Pracuję...
                                X