Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
    Jeśli dobrze słyszałem
    A potem mówią, że polacy mają problem z czytaniem/słuchaniem ze zrozumieniem...
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
      Jeden widzi szklankę napełnioną do połowy a drugi pustą do połowy.
      Porównałem sobie tą 22-kę zawodników wrzuconą na grafice Luke ze składem osobowym jaki mieliśmy w dniu przyjścia do klubu Leśnego.
      Przepaść.
      Ja porównałem tą z połowy lat 90.
      Przepaść.
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
        A potem mówią, że polacy mają problem z czytaniem/słuchaniem ze zrozumieniem...
        Więc wyjaśnij, bo nie słuchałem uważnie, dlatego to z góry zaznaczyłem.

Komentarz

• Jeden widzi szklankę napełnioną do połowy a drugi pustą do połowy.
          Porównałem sobie tą 22-kę zawodników wrzuconą na grafice Luke ze składem osobowym jaki mieliśmy w dniu przyjścia do klubu Leśnego.
          Przepaść.
          W dniu przyjścia Leśnego za transfery odpowiadał Jóźwiak, nie było żadnego scoutingu i większość naszych ruchów, to była typowa łapanka, także nie ma za bardzo z czym tamtej prowizorki porównywać.
          Ja porównałem tą z połowy lat 90.
          Przepaść.
          nie ma to jak rzeczowa krytyka na forum Legii - za Leśnego progres, więc powiemy, że było chujowo i nawet nie ma co porównywać albo przyrównamy do lat 90, gdzie realia całej ligi były zupełnie inne

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
            nie ma to jak rzeczowa krytyka na forum Legii - za Leśnego progres, więc powiemy, że było chujowo i nawet nie ma co porównywać albo przyrównamy do lat 90, gdzie realia całej ligi były zupełnie inne
            Rozumiem, że należysz do tych forumowiczów dla których okres iti nie odznaczał się chujowością. Ale ok, zamiast wyznaczać poziom i równać do lepszych, porównujmy się z Koroną, czy tam Termaliką.
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Tak, za ITI było fantastycznie, a Ty nie zapomnij do narzekania dorzucić faktu, że w latach 70-tych piłkarze z Legii nie odchodzili za pierwszą lepszą ofertą z Zachodu. Będzie to miało taki sam sens jak przyrównanie do lat 90.

Komentarz

• Swoim wiecznym, smutnym pierdoleniem zabijacie ludziom radość z Legii. Właśnie moja drużyna zdobyła dublet, awansowała do 4 rundy LM, zrobiła, według zapowiedzi najdroższy transfer w historii Ekstraklasy i na papierze ma skład o jakim od 20 lat można było pomarzyć to nie *****, bo ten jest drewno, a ten jest czarny, a ten to pewnie słaby, a ten kontuzjowany, a w latach 90 to było, a stylu nie ma, a nie ma co awansować bo będzie wstyd, bo tikitaki za 100 milionów za sztukę wklepią nam 5:0 i Polska się będzie śmiała.
                Dramat.
                Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
                  Jeśli dobrze słyszałem, to w chwili nagrywania audycji, dwóch gości było w klubie. Jeden ten z Norwich, a drugi to jakiś Polak, o którym było cicho(wiadomo, że nie Dąbrowski). Ciekawe, o kim mowa...
                  Nie wiem gdzie wy tam to słyszeliście. Iwańczyk mówił, że jeden jutrzejszy transfer o którym od dawna wiadomo (Dąbrowski), a drugi który udało się utrzymać w tajemnicy (Odije). Były wcześniej plotki łączące go z Legią, potem temat ucichł i bach znalazł się w Warszawie.

Pewnie sugerowałeś się tym, że panowie siedzą w pokoju obok i pierwszy transfer jest już klepnięty dzisiaj, czyli oczywiście dotyczyło to Odjie. A w liczbie mnogiej powiedział, bo jak negocjują to zapewne jego menadżer jest z nim.
                  Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Oglądam teraz najnowsze TOK Gra Legia. Absolutnie nie ma możliwości, żeby jednym z tych dwóch zawodników był Dąbrowski. Tak, Dąbrowski przejdzie, ale nie jutro. Leśnodorski wyraźnie powiedział, że jutro dwóch zawodników będzie miało testy medyczne. Iwańczyk odparł, że o jednym nigdy nigdzie się nie pisało w kontekście Legii. No sorry, ale o Dąbrowskim i o Ofoe była masa informacji. Leśnodorski ponadto powiedział, że jeden będzie z zagranicy (zatem Ofoe), a drugi z Polski.

Czyli jutro testy medyczne będzie miał zawodnik z Polski (słowa Leśnodorskiego), o którym nigdy nie pisało się w kontekście Legii (słowa Iwańczyka).

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                      Rozumiem, że należysz do tych forumowiczów dla których okres iti nie odznaczał się chujowością. Ale ok, zamiast wyznaczać poziom i równać do lepszych, porównujmy się z Koroną, czy tam Termaliką.
                      Kto tu porównuje Legię do Termaliki czy Korony?
                      Większość porównuje do okresu poprzedniego bo w ten sposób można ocenić czy jest progres czy go nie ma, czy idziemy w dobrym kierunku czy nie. Porównując z latami 90. możemy stwierdzić, że byliśmy wtedy lepsi, ale czy to znaczy, że działając w zupełnie innych realiach obecni właściciele gorzej zarządzają?
                      Swoją drogą gdyby wspomniana mityczna epoka połowy lat 90 była za Leśnego, to właśnie już by się skończyła wpierdolem od Widzewa i wielką wyprzedażą.

Komentarz

• A czemu miałby Dąbrowski nie przejść jutro? Od dawna była gadka, że Legia godzi się, żeby pomógł Lubinowi i po pucharach ląduje w Warszawie. Na co mają czekać? Na kolejny mecz ligowy i jeszcze jakąś kontuzję?

Czyli burza na legijnych stronach rozpętana słowami Iwańczyka, że ten transfer udało się dochować w tajemnicy? W sumie się udało. Były plotki o wypożyczeniu, temat miał upaść. Potem tylko info, że rozwiązał kontrakt z Norwich, nikt nie informował, że trafi do Legii. Pisało się raczej, że jako wolny zawodnik bez problemu znajdzie lepszy klub. I nagle dzisiaj bach, Ofoe w Warszawie, jutro testy.
                        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez maruha Zobacz posta
                          Oglądam teraz najnowsze TOK Gra Legia. Absolutnie nie ma możliwości, żeby jednym z tych dwóch zawodników był Dąbrowski. Tak, Dąbrowski przejdzie, ale nie jutro. Leśnodorski wyraźnie powiedział, że jutro dwóch zawodników będzie miało testy medyczne. Iwańczyk odparł, że o jednym nigdy nigdzie się nie pisało w kontekście Legii. No sorry, ale o Dąbrowskim i o Ofoe była masa informacji. Leśnodorski ponadto powiedział, że jeden będzie z zagranicy (zatem Ofoe), a drugi z Polski.

Czyli jutro testy medyczne będzie miał zawodnik z Polski (słowa Leśnodorskiego), o którym nigdy nie pisało się w kontekście Legii (słowa Iwańczyka).
                          Tyle,że od co najmniej kilku dni byly zapowiadane (na jutro) testy medyczne Dąbrowskiego.A poza tym gdyby ktos inny mial podpisać,to nazwisko by już wpłynęło.

Komentarz

• Może ten gracz z Polski to Mączyński? Zmienili się właściciele w Wiśle. Wieteska i Vranjes do Wisły, a Mączyński do Legii. Albo Krasić, ale o nim trochę jednak się pisało. Innych pomysłów nie mam, mało jest dobrych pomocników/napastników w Ekstraklasie.

Zamieszczone przez marsu2 Zobacz posta
                            Tyle,że od co najmniej kilku dni byly zapowiadane (na jutro) testy medyczne Dąbrowskiego.A poza tym gdyby ktos inny mial podpisać,to nazwisko by już wpłynęło.
                            Wszystko pięknie, ale program był przed meczem Zagłębia. Dąbrowski miał przejść, gdy Zagłębie odpadnie z pucharów. Nie podejrzewam Leśnodorskiego o jasnowidztwo, a powiedział przecież, że testy medyczne jutro są pewne.
                            Ostatnio edytowany przez maruha; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wszystko pięknie, ale program był przed meczem Zagłębia. Dąbrowski miał przejść, gdy Zagłębie odpadnie z pucharów. Nie podejrzewam Leśnodorskiego o jasnowidztwo, a powiedział przecież, że testy medyczne jutro są pewn
                              Przecież już od kilku dni było info, że w piątek będzie miał testy medyczne, a mecz z Duńczykami bez względu na to czy Lubin awansuje dalej czy nie będzie jego pożegnalnym...

Link: http://www.przegladsportowy.pl/pilka...784,1,721.html
                              Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                                e.

Przecież już od kilku dni było info, że w piątek będzie miał testy medyczne, a mecz z Duńczykami bez względu na to czy Lubin awansuje dalej czy nie będzie jego pożegnalnym...
                                Hmm, możliwe, że coś pominąłem, to by wiele wyjaśniało. Masz jakiś link?

Komentarz

Pracuję...
                                X