Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
    Bo dwóch obecnych jest chujowych?
    jutro dwa transfery i Dundalk ! i wystarczy tego dobrego !
    niech ten Dzidzia się zgrywa z zespołem bo za 2-3 tygodnie wjeżdżamy z bramą do Ligi Mistrzów !

ps A Trickovski jak niegdyś Janusz Gol w 90ej minucie skarcił Spartak w Moskwie ! Wracają miłe wspomnienia

O planach transferowych
    - Na pewno jeszcze ktoś odejdzie. Zostało kilka tygodni do końca okna transferowego. Wszystko jest możliwie i każdy może zostać sprzedany. Dzisiaj mogę powiedzieć, że z kimś nie ma tematu, ale wszystko zmienia się bardzo szybko. Trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność. Nie było oferty za Nikolicia z FC Porto. Jest jednak w jego sprawie wiele zapytań z innych klubów. Ani my, ani "Niko" nie specjalnie palimy się jednak do pożegnania. Stojan na ten moment przegrał rywalizację z Rafałem Makowskim i Michałem Kopczyńskim. Jeżeli przyjdzie jeszcze jeden zawodnik do środka pola, to będzie miał ciężko. Musi porozmawiać z trenerem o swojej sytuacji. Każdy zespół powinien mieć czterech lub trzech dobrych stoperów. Poza Maćkiem Dąbrowskim nie planujemy ruchów transferowych w defensywie ani w jedną ani w drugą stronę - zakończył Bogusław Leśnodorski
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
      jutro dwa transfery i Dundalk ! i wystarczy tego dobrego !
      niech ten Dzidzia się zgrywa z zespołem bo za 2-3 tygodnie wjeżdżamy z bramą do Ligi Mistrzów !
      Ty tylko na wyjazdach.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
        Bo dwóch obecnych jest chujowych?
        A oglądałeś ostatnie mecze?
        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Wiadomo juz za ile Odzidzia przechodzi ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Dzekson Zobacz posta
            Wiadomo juz za ile Odzidzia przechodzi ?
            On rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron. Przychodzi wiec jak wolny zawodnik.

Komentarz

• Zamieszczone przez mkr Zobacz posta
              On rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron. Przychodzi wiec jak wolny zawodnik.
              Dzięki. Czyli kontrakt na pół melona pewnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez mkr Zobacz posta
                za podpis pewnie weźmie trochę ojro
                Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Jeśli dobrze słyszałem, to w chwili nagrywania audycji, dwóch gości było w klubie. Jeden ten z Norwich, a drugi to jakiś Polak, o którym było cicho(wiadomo, że nie Dąbrowski). Ciekawe, o kim mowa...

Komentarz

• Słuchaj Jezu, jak Cię błaga lud, słuchaj z Legii uczestnika LM zrób. My czekamy już dwadzieścia lat, Jezu, Jezu, chyba nadszedł czas?

jutro chyba najważniejszy więc dzień od bardzo bardzo dawana. Oby i TT i FB i inne ćwiąkały się nie mylily !

Komentarz

• Tylko po co by się mieli tak czaić z nimi? Jeśli faktycznie to nie Dąbrowski obstawiałbym raczej kierunek "wywołujący ciśnienie". Mam nadzieję, że się mylę, ale jedynie Mączyński przychodzi mi do głowy.

Komentarz

• Gość z Faktu,który pisał o Dąbrowskim pisze,że "gorąco na linii Warszawa-Gdańsk".Krasić ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                          Tylko po co by się mieli tak czaić z nimi? Jeśli faktycznie to nie Dąbrowski obstawiałbym raczej kierunek "wywołujący ciśnienie". Mam nadzieję, że się mylę, ale jedynie Mączyński przychodzi mi do głowy.
                          Dąbrowski grał dziś w LE w Danii, więc raczej nie mógł być na Legii Krasić, niezły pomysł.

Komentarz

• Zamieszczone przez marsu2 Zobacz posta
                            Gość z Faktu,który pisał o Dąbrowskim pisze,że "gorąco na linii Warszawa-Gdańsk".Krasić ?
                            Peszko z flaszką jedzie

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Komentarz

• było by zaje... w końcu Legia z tej naszej ligi brała by kogo by chciała ... i tak powinno być

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
                                Dąbrowski grał dziś w LE w Danii, więc raczej nie mógł być na Legii Krasić, niezły pomysł.
                                Pomysł nie jest niezły, a bardzo zły. Toczyła się w tym temacie rozmowa odnośnie ryzykowania. Przypominanie Wisły Maskaanta. Maskaant oprócz szastania kasą, wydawał ją na leciwych gości, któych nie było szans wypromować i pchnąć dalej z zyskiem...Mniejszym ryzykiem jest wydanie 1,5 miliona na ogarniętego młodziana, niż 300 tysięcy na dziadka. Bo młodzian ma 2 drogi, żeby się spłacić.

Komentarz

Pracuję...
                                X