Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    No ale teraz są warunki ku temu, żeby ci piłkarze jednak zostawali. Jeśli Legia będzie szła w kierunku europejskiego średniaka, to zawodnicy będą chcieli odchodzić do klubów lepszych, bo pewien poziom będą mieli zapewniony tu, na miejscu i takie oferty jak jakaś Pascara, kluby Championship, czy grane u Ruskich nie będą ich marzeniem.

Wolę obronę z Pazdanem i Dąbrowski, Lewczuka na rotację i Kubusia na ławę, zamiast parę Dąbrowski i zmieniających się Rzeźniczaka z Igorem.
    Tak, tylko, że w takiej Pescarze co tydzień mecze z Napoli, Juventusem, Milanem, Interem, Lazio, Fiorentiną itd., a tutaj poza Europą mecze z Niecieczami czy Górnikami Łęczna. Do tego kasa, kasa. Ile taki Pazdan w Legii zarabia? Ze 300 tys? To w takiej Pescarze może dostać 3 x tyle. Jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie zanim zawodnicy będą woleli zostawać tutaj niż wyjeżdżać do średniaków do Włoch.

Np. na takiej Ukrainie poziom ligi też mocno odbiegający od Serie A, ale tam mieli grę w Europie, a przede wszystkim zarobki nawet lepsze niż w średnich zachodnich klubach.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Swoją drogą aż dziw bierze, ze po tak udanym Euro słychać tylko o tym włoskim benjaminku...
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Z tymi zarobkami w Pescarze to bym nie przesadzał, Glik jako gwiazda Torino miał pod koniec 1 mln chyba.
        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• dajcie spokój z tą Pascarą, czy jak im tam. Pazdek nie pójdzie do jakiegoś ogóra ligi włoskiej. Chłopak ma więcej ambicji i wie w jaki jest wieku. Odejdzie tylko do klubu sporo mocniejszego od Legii, albo gdzie naprawdę zapłacą kilka razy więcej, niż u nas.

Dawać mu tu dobry kontrakt i niech się dalej rozwija w Legii.
          Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
            dajcie spokój z tą Pascarą, czy jak im tam. Pazdek nie pójdzie do jakiegoś ogóra ligi włoskiej. Chłopak ma więcej ambicji i wie w jaki jest wieku. Odejdzie tylko do klubu sporo mocniejszego od Legii, albo gdzie naprawdę zapłacą kilka razy więcej, niż u nas.

Dawać mu tu dobry kontrakt i niech się dalej rozwija w Legii.
            Problem w tym ze on sam w L+E powiedział ze aby się rozwijać to musi grać z lepszymi piłkarzami....
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
              Problem w tym ze on sam w L+E powiedział ze aby się rozwijać to musi grać z lepszymi piłkarzami....
              We lidze włoskiej rywalizował by z lepszymi piłkarzami, nie ma tutaj co dodawać. Jednak szczerze wątpię, że piłkarze Pescary reprezentują poziom Legii. Tutaj w dodatku ma LM albo LE. Duże premie za awans i wynik sportowy oraz lepszą szansę na wypromowanie się do poważnego klubu. Nie czarujmy się, Pescara to główny kandydat do spadku w tym sezonie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                Tak, tylko, że w takiej Pescarze co tydzień mecze z Napoli, Juventusem, Milanem, Interem, Lazio, Fiorentiną itd., a tutaj poza Europą mecze z Niecieczami czy Górnikami Łęczna. Do tego kasa, kasa. Ile taki Pazdan w Legii zarabia? Ze 300 tys? To w takiej Pescarze może dostać 3 x tyle. Jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie zanim zawodnicy będą woleli zostawać tutaj niż wyjeżdżać do średniaków do Włoch.

Np. na takiej Ukrainie poziom ligi też mocno odbiegający od Serie A, ale tam mieli grę w Europie, a przede wszystkim zarobki nawet lepsze niż w średnich zachodnich klubach.
                Pascara, to nie jest nawet średniak Serie A. Jakiś czas temu Leśnodorski wspominał, że jeśli chodzi o pensje, to nie możemy konkurować, ale na wypłatę składają się jeszcze premie za sukcesy i sumując to wszystko, nie ma przepaści. Oczywiście rozmawiamy o klubach z niższej europejskiej półki.

Jak będzie chciał odejść za wszelką cenę, to krzyż na drogę. Trochę to śmieszne, że czołowy zawodnik mistrza Polski i drużyny, która regularnie gra w pucharach kręci ogonem pod wyjazd do takich klubów, vide Kuciak i oferta Hull.
                Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Dopóki polska liga będzie pośmiewiskiem, dopóty większość niezłych piłkarzy będzie chciała stąd uciec. I trudno się temu dziwić.

Komentarz

• być może czeka na to co się stanie z Legią i jej awansem do LM. Jakby się udało, to wątpię, że pójdzie do jakiejś Pascary, czy innego średniaka ligi niemieckiej.
                    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• To w takim razie co tu jeszcze robią racy zawodnicy jak Hlousek, Nikolić, Moulin? Oni przyjechali grać do Ekstraklasy, czy dla Legii?
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Pescara zagra w Seria A, czyli jednej z najlepszych lig świata. A gdzie jest Ekstraklasa? Gdzieś między murzynami, a eskimosami. Żeby najlepsi zawodnicy zostawali w Legii to musi się podnieść poziom całej ligi i rok rocznie przynajmniej dwa kluby muszą z powodzeniem występować w europejskich pucharach. Gra Legii w Lidze Mistrzów byłaby krokiem w dobrą stronę.

Komentarz

• Wywiad z Pawłem Wszołkiem z 1 sierpnia, chyba nikt nie wrzucał:
                          Paweł Wszołek: Ja w Legii? Temat się pojawił, ale ciężko cokolwiek przewidzieć
                          Mam ofertę z Legii, ale Hellas Werona nie godzi się na transfer - mówi nam Paweł Wszołek.
                          Zostanie Pan piłkarzem Legii Warszawa?
                          Oj, trudno powiedzieć. To mi Pan odpowiedział. Bo ja naprawdę nie wiem, co będzie. Nie myślę o tym. Dwa najbliższe tygodnie przeznaczam na powrót do odpowiedniej dyspozycji.
                          Ale czy to prawda, że mistrzowie Polski złożyli za Pana ofertę, ale Hellas Werona odpowiedział, że za Wszołka chce trzy miliony euro?
                          Nie wiem czy działacze krzyknęli akurat taką kwotę, ale faktycznie, propozycja Legii się pojawiła. Poinformowano mnie tylko, że była za niska i klub ją odrzucił. Filippo Fusco, dyrektor sportowy, o nowościach donosi mi na bieżąco, ale szczegółów nie znam.
                          Bierze Pan pod uwagę - na tym etapie kariery - powrót do Polski?
                          Nad Legią na pewno bym się zastanowił. Przecież dzięki grze w Polsce trafiłem do Włoch i dlatego do naszej ligi podchodzę z dużym szacunkiem. Ekstraklasa cały czas rośnie, z roku na rok jest lepsza pod względem technicznym i fizycznym. Zresztą, spójrzcie na liczbę zawodników, którzy pojechali na Euro 2016 z naszych klubów. Dlatego nie mówię nie.
                          A ma Pan inne oferty, niż ta z Legii?
                          Nie będę krył, że kilka propozycji czeka. I to ciekawych. Nie są to może topowe kluby, ale na pewno kierunki interesujące.
                          To zakończmy rozmowę tak, jak ją zaczęliśmy. Na zgrupowanie przyjedzie Pan jako piłkarz Legii?
                          Ja wiem, że ty jesteś legionistą!
                          Ale pytam jako dziennikarz, nie kibic.
                          Wiesz dobrze, że grałem w Polonii kilka ładnych lat. Że czuję do „Czarnych Koszul” dużą sympatię. Ale Legia to dziś na tyle duża marka, że niczego nie mogę wykluczyć.

Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/sport/pilk...ziec,10467150/
                          Nikt gorszy nikt lepszy wszyscy równi wszyscy tacy sami. (L)

Komentarz

• Wszołka bym tutaj widział, ale nie za takie miliony, jakich oczekują Włosi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                              To w takim razie co tu jeszcze robią racy zawodnicy jak Hlousek, Nikolić, Moulin? Oni przyjechali grać do Ekstraklasy, czy dla Legii?
                              A nie uważasz, że gra w Ekstraklasie i gra dla Legii się łączą? Czy nie tak dawno Nikolić otwarcie nie mówił, że chętnie odejdzie? Czy Hlousek nie gra w Legii dlatego, bo w silniejszej lidze już był i poszło mu raczej średnio?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                                Wszołka bym tutaj widział, ale nie za takie miliony, jakich oczekują Włosi.
                                Przed Euro był w formie i pokazał, że jest walczak i ma potencjał i pewnie gdyby nie kontuzja nie byłoby teraz tematu. Szkoda chłopaka, żeby grał w drugiej lidze Włoskiej i na pewno nie jest tani, ale widzę cień szansy, że mógłby się wypromować na ewentualnej grze w LM i kluby mogłyby zwietrzyć interes z ewentualnego transferu dzieląc się zyskiem z korzyścią dla obu stron.
                                Nikt gorszy nikt lepszy wszyscy równi wszyscy tacy sami. (L)

Komentarz

Pracuję...
                                X