Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez smiechu Zobacz posta
    dziwny ruch? bez jaj
    1. POLAK
    2. 300k euro
    3. Strzela sporo bramek i bardzo przydatny przy stałych fragmentach
    4. Wyprowadza dobrze piłkę, która mu nie przeszkadza, a chyba takie parametry obrońcy lubi Alban
    5. Normalny skromny chłopina, do dziś nie mogę pojąć, jak Pogoń go oddała?
    6. Zagłębie gra piłką czyli to co podobno my mamy grać, więc wiemy, że do tego systemu się nadaje
    Tyle, że on chyba nie będzie mógł u nas grać w meczach pucharowych w tym sezonie.
    Chyba że coś mi się pomyliło.

Komentarz

• coś Ci się pomyliło

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
        Tyle, że on chyba nie będzie mógł u nas grać w meczach pucharowych w tym sezonie.
        W fazie grupowej będzie mógł.
        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
          Nie może grać w eliminacjach, a od fazy grupowej może.

Komentarz

• Zamieszczone przez Zcagurts Zobacz posta
            Wyobraźcie sobie teraz co będą czuły nowe nabytki (L) gdy w sobotę na Wiśle w Płocku będą grały, piękny Warszawski stadion itp itd jazda do Płocka a tu kurnik sprzed 70? lat...
            Pewnie to samo, co taki typ, co to mu żonka przez sen zaczęła jęczeć i wypowiadać imię Rysiek... Sytuacja autentyk...
            No to chłopina wykminił, że na pewno jebie go po rogach i pewnego dnia zamiast iść do gułagu, schował się w szafie. Żonka z rana wymalowała się jak ruska tirówka, wypachniła i leży tylko w koszuli nocnej. Nagle dzwonek do drzwi i wbija typ - wysoki brunet, niebieskie oczy. Kolo w szafie sobie myśli: "nie no, przystojny ten Rysiek".
            Rychu zdejmuje kurtkę, a tam ciuchy fred perry, styl jak u giordzio bordzio włoskiego amanta, na łapie sikor rulex za cztery szejset... A on siedzi w tej szafie i myśli "kurva, ten Rysiek to naprawdę konkretny gość..."
            Ryś zdejmuje koszulkę, a tam sześciopak na brzuchu, klata zrobiona elegancko. Rogacz w szafie z podziwu wyjśc nie może jak to wszystko widzi.
            W końcu Rysiek zdejmuje majty, a tam pała na 20cm. Typ w ciężkim szoku w tej szafie i myśli "jasny chvj, ten Rysiek to jest przechuj!!!".
            Wtedy jego żonka ściągą bluzke, a tam celulit, rozstępy, cycki wiszą... Koleś w tej szafie łapie się za głowę i myśli "japierdole, ale wstyd przed Ryśkiem..."

Myślę, że nowe nabytki jak pojadą do Płocka będą czuły dokładnie to samo.

Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
            A ja wyobrażam sobie ciebie. Umysłowa gimbaza, pryszcze na twarzy i ten niezmącony inteligencją wyraz twarzy. Nie myśl tyle bo ci szkodzi, a i zastanów się nad kolejnymi postami, bo na razie im dalej w las, tym większe prawdziwki.

Komentarz

• http://www.transfermarkt.de/dnipro-d...saison_id/2016

Z Dniepropetrowska spie*dalają wszyscy najlepsi piłkarze. W większości za darmo. Ten Blizniczenko byłby teraz do wyciągnięcia za frytki. Pewnie dużo taniej niż Langil. A mówimy o chłopaku młodszym, którego oglądali od dłuższego czasu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                http://www.transfermarkt.de/dnipro-d...saison_id/2016

Z Dniepropetrowska spie*dalają wszyscy najlepsi piłkarze. W większości za darmo. Ten Blizniczenko byłby teraz do wyciągnięcia za frytki. Pewnie dużo taniej niż Langil. A mówimy o chłopaku młodszym, którego oglądali od dłuższego czasu.
                Sytuacja z nim jest nieco paradoksalna. On wcześniej miał przejść do Legii, ponieważ nie miał szans na grę w Dnipro. Przez cały ubiegły sezon zagrał w dwóch meczach ligowych. Teraz na skutek rozpadu zespołu, będzie za pewne podstawowym zawodnikiem. W ostatniej kolejce był w podstawowym składzie i nawet miał asystę.

Komentarz

• A po za tym mamy obecnie dwóch graczy z poza UE (nie wiem jak liczyć Langila) a jeszcze jest Sadam. Tak więc nie sądze aby interesowali się kimś z poza UE no chyba, że pozbędziemy się Vranjesa.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    A po za tym mamy obecnie dwóch graczy z poza UE (nie wiem jak liczyć Langila) a jeszcze jest Sadam. Tak więc nie sądze aby interesowali się kimś z poza UE no chyba, że pozbędziemy się Vranjesa.
                    Langil liczony jako UE.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      A po za tym mamy obecnie dwóch graczy z poza UE (nie wiem jak liczyć Langila) a jeszcze jest Sadam. Tak więc nie sądze aby interesowali się kimś z poza UE no chyba, że pozbędziemy się Vranjesa.
                      Przepis chyba mówi, że na boisku może przebywać max 2 graczy spoza UE, czyli np jeszcze jeden może być na ławce i zastąpić któregoś z boiska. A właściwie jedynym, który by grał w wyjściowym składzie jest Guilherme, ale on jeszcze długo będzie leczył kontuzje. Nie wygląda na to żeby Sulley czy Vranjes mieli wskoczyć do składu i blokować miejsce dla jakiegoś innego zawodnika spoza UE

Komentarz

• Langil jest Francuzem.

Komentarz

• Pescara Calcio zainteresowana Pazdanem.

EDIT: Dobra ****, info z firsteleven także...

Komentarz

• To nie jest info z firsteleven, tylko stąd: http://www.tuttomercatoweb.com/serie...-pazdan-858990

Komentarz

• Niech spie*dalają.
                              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• co myślicie o takim scenariuszu jak zatrudnienie w Legii gracza, który nazywa się Ronaldo de Assis Moreira Junior? gościu jest bez klubu od długiego czasu, ale skilla ma

jakby tylko się zgodził

Komentarz

Pracuję...
                                X