Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez smiechu Zobacz posta
    drugi kaczorowski bo zaraz znajdziesz, że śpiewał
    Często na forum zdarza się, że są szukane argumenty na siłę, żeby narzekać, bądź popadać w huraoptymizm. Mnie ten transfer, ani ziębi, ani grzeje. Kolejny solidny piłkarz do obrony, a jedyny plus jaki widzę, to zluzowanie Rzeźnika z ławki na trybuny.

Komentarz

• Jedyne do czego można by się przyczepić, to że nie jest już najmłodszy. Poza tym topowy obrońca ligi tylko z marnym pijarem, bo nigdy nie był młody obiecujący i późno debiutował w ektraklapie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Michaał Zobacz posta
        a jedyny plus jaki widzę, to zluzowanie Rzeźnika z ławki na trybuny.
        Czy to jedyny plus, to się okaże.
        Ale że tyle lat musieliśmy czekać na następcę Rzeźniczaka, to ja nie wiem, dlaczego...

Komentarz

• Transfer podobny do tego z Pazdanem. Dąbrowski wyrósł na najlepszego stopera ligi w tamtym sezonie. Jest rok starszy niż Pazdan kiedy do nas trafiał (czyli w jego wieku) także na ligę jeśli się nie spali psychicznie to bardzo solidne wzmocnienie. Dodatkowo jest wysoki (194 cm), dobrze gra głową i co ważne potrafi wyprowadzać piłkę. Nie ma co kombinować ze stoperami jak pod ręką mamy Polaka gwarantującego najwyższy poziom ligowy.
          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Ja bym do tego dodał, że gra obrońcy inaczej wygląda wtedy, kiedy ma się za partnerów dwóch nieokrzesanych kopaczy, a inaczej, kiedy bronisz systemem i wiesz, że twoi koledzy działają wg schematu.
            Także jakim obrońcą jesteś, w dużej mierze zależy od tego, z kim grasz.

Komentarz

• Zamieszczone przez wypadklz Zobacz posta
              Ja bym do tego dodał, że gra obrońcy inaczej wygląda wtedy, kiedy ma się za partnerów dwóch nieokrzesanych kopaczy, a inaczej, kiedy bronisz systemem i wiesz, że twoi koledzy działają wg schematu.
              Także jakim obrońcą jesteś, w dużej mierze zależy od tego, z kim grasz.
              Przeczytałem 4 razy. Geniusz!
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                Przeczytałem 4 razy. Geniusz!
                Bardzo mi schlebia, że się ze mną zgadzasz.
                Ale nie musisz od razu bić , bo to takie podlizywanie się troszkę... A ja nie lubię lizusów, także spadaj.
                Ostatnio edytowany przez wypadklz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Grabo Zobacz posta
                  Jedyne do czego można by się przyczepić, to że nie jest już najmłodszy. Poza tym topowy obrońca ligi tylko z marnym pijarem, bo nigdy nie był młody obiecujący i późno debiutował w ektraklapie.
                  Jeżeli u nas odpali to może być zaleta , możni tego świata nie będą go kusili milionami euro i możemy mieć stopera na lata .

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                    Jeżeli u nas odpali to może być zaleta , możni tego świata nie będą go kusili milionami euro i możemy mieć stopera na lata .
                    Przecież już mieliśmy Rzeźniczaka - stopera, którego nikt nie kusił milionami przez lata.
                    Czas na zmiany.

Komentarz

• Dla mnie transfer na plus.Cieszy mnie fakt, że najważniejsza formacja w zespole jest praktycznie cała polsko języczna (wiadomo z wyjątkiem Adama).Cena też bardzo ok, a i sportowo Dąbrowski wygląda naprawdę fajnie, na ekstraklasę spokojnie wystarczy.Na Pazdiego i Lewczuka też wielu narzekało, a wiemy jak obaj są ważni dla tego zespołu.
                      Ps.Jedyna nadzieja, że nie oznacza to sprzedaży Pazdiego, ale jak ktoś wspominał przed IV r raczej nie powinni go puszczać.
                      Ostatnio edytowany przez SzydeL; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Komentarz

Przecież już mieliśmy Rzeźniczaka - stopera, którego nikt nie kusił milionami przez lata.
                        Czas na zmiany.
                        Mieliśmy też Zielińskiego .

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                          Mieliśmy też Zielińskiego .
                          Tak.
                          I co w związku z tym?

Komentarz

Tak.
                            I co w związku z tym?
                            Czas na zmiany.
                            I co w związku z tym?
                            "lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę"

Komentarz

• Zamieszczone przez Zcagurts Zobacz posta
                              Wyobraźcie sobie teraz co będą czuły nowe nabytki (L) gdy w sobotę na Wiśle w Płocku będą grały, piękny Warszawski stadion itp itd jazda do Płocka a tu kurnik sprzed 70? lat...
                              A ja wyobrażam sobie ciebie. Umysłowa gimbaza, pryszcze na twarzy i ten niezmącony inteligencją wyraz twarzy. Nie myśl tyle bo ci szkodzi, a i zastanów się nad kolejnymi postami, bo na razie im dalej w las, tym większe prawdziwki.
                              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Nawet pomimo transferu tego Langila, brak jeszcze kogoś kreatywnego do przodu... kogoś kto będzie ruchliwy, zagra prostopadłą piłkę i uderzy z 20 metra. Teoretycznie mógłby to robić Fin, ale jest ewidentnie w lesie z formą...
                                Always look on the bright side of life!

Komentarz

Pracuję...
                                X