Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No to ja chcę Stefańczyka z Wisły Płock.
    Co mi tam.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      Chyba, że będą próbować Rzeźniczaka na prawej obronie.
      Albo środek Dąbrowski - Pazdan i Lewczuk na prawej. W tamtym roku grał kilka razy z przymusu i z tego co pamiętam robił dużo zamieszania i dobrze grał

Komentarz

• A dlaczego Otigbe odpuscilismy ?

Komentarz

• gorzej jak go sprowadzili, bo dla Pazdana jakaś fajna oferta się trafiła.
          Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez kresowiak1993 Zobacz posta
            A dlaczego Otigbe odpuscilismy ?
            Pan Artysta go nie lubi.
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Jeśli transfer Dąbrowskiego nie wiąże się z transferem Pazdana to ruch jak najbardziej ok. Powinni się dobrze uzupełniać w linii obrony. Natomiast jeśli to w zamyśle transfer za Pazdana(przypuszczając, że odejdzie i oprócz Dąbrowskiego do obrony już nikt nie przyjdzie) to bardzo ryzykowny ruch.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                Jeśli transfer Dąbrowskiego nie wiąże się z transferem Pazdana to ruch jak najbardziej ok. Powinni się dobrze uzupełniać w linii obrony. Natomiast jeśli to w zamyśle transfer za Pazdana(przypuszczając, że odejdzie i oprócz Dąbrowskiego do obrony już nikt nie przyjdzie) to bardzo ryzykowny ruch.
                wątpię, ze sprzedadzą go przed IV rundą el.LM ( jak przejdziemy Trencin ). Myślę, ze oni nie chcą go sprzedawać, ale sam Pazdek wie, ze jak nie teraz, to już nigdy i wtedy Leśny nie będzie miał dużo do gadania, jak ktoś sypnie 3-4 mln euro.
                Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                  gorzej jak go sprowadzili, bo dla Pazdana jakaś fajna oferta się trafiła.
                  Ja tam mam cichą nadzieję, że go sprowadzili, bo fajna oferta dla Rzeźniczaka się trafiła
                  #MioduskiWon

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    To tym bardziej
                    No i gość miał dobre info

Komentarz

• Ktoś tu w ogóle ogląda mecze Zagłębia? Ten koleś jest lepszy od Lewczuka, Kubulka?

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                        Ktoś tu w ogóle ogląda mecze Zagłębia? Ten koleś jest lepszy od Lewczuka, Kubulka?
                        Od Kubusia jest zdecydowanie lepszy (należało by się zapytać, kto nie jest ?), ale jak dla mnie to poziom zbliżony do Lewczuka. Dziwny ruch z naszej strony, chyba że Hasi chce przejść na grę z trzema obrońcami. Druga możliwość jest o wiele gorsza, bo oznacza to odejście Pazdana.

Komentarz

• Zamieszczone przez Michaał Zobacz posta
                          Od Kubusia jest zdecydowanie lepszy (należało by się zapytać, kto nie jest ?), ale jak dla mnie to poziom zbliżony do Lewczuka. Dziwny ruch z naszej strony, chyba że Hasi chce przejść na grę z trzema obrońcami. Druga możliwość jest o wiele gorsza, bo oznacza to odejście Pazdana.
                          dziwny ruch? bez jaj
                          1. POLAK
                          2. 300k euro
                          3. Strzela sporo bramek i bardzo przydatny przy stałych fragmentach
                          4. Wyprowadza dobrze piłkę, która mu nie przeszkadza, a chyba takie parametry obrońcy lubi Alban
                          5. Normalny skromny chłopina, do dziś nie mogę pojąć, jak Pogoń go oddała?
                          6. Zagłębie gra piłką czyli to co podobno my mamy grać, więc wiemy, że do tego systemu się nadaje
                          "lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę"

Komentarz

• Zamieszczone przez smiechu Zobacz posta
                            dziwny ruch? bez jaj
                            1. POLAK
                            2. 300k euro
                            3. Strzela sporo bramek i bardzo przydatny przy stałych fragmentach
                            4. Wyprowadza dobrze piłkę, która mu nie przeszkadza, a chyba takie parametry obrońcy lubi Alban
                            5. Normalny skromny chłopina, do dziś nie mogę pojąć, jak Pogoń go oddała?
                            6. Zagłębie gra piłką czyli to co podobno my mamy grać, więc wiemy, że do tego systemu się nadaje
                            Czyli zachowując proporcje, drugi Masłowski przed przyjściem na Ł3?

Komentarz

• Zamieszczone przez Michaał Zobacz posta
                              Czyli zachowując proporcje, drugi Masłowski przed przyjściem na Ł3?
                              drugi kaczorowski bo zaraz znajdziesz, że śpiewał
                              "lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę"

Komentarz

• Ufff... POLAK.
                                Bo już martwiłem się, że Leśnemu odpierdzieliło i chce zrobić Legię cudzoziemską.

Komentarz

Pracuję...
                                X