Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Wolałbym chyba Wszołka niż tego Odjidja-Ofoe.
    kSP w CV nie przeszkadza?

Komentarz

• Śpiewał,deklamował,pisał?
      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Zcagurts Zobacz posta
        A tobie taki Jodłowiec przeszkadza?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
          A tobie taki Jodłowiec przeszkadza?
          Tak

Komentarz

• Jakby tak patrzeć na CV to połowa drużyny do wywalenia. Dla mnie najważniejsze jest aby dany piłkarz zostawiał serce i zdrowie na boisku

PS Czyli Pazdan również Ci przeszkadza skoro piszesz ze Jodłowiec się nie nadaje
            Ostatnio edytowany przez Adamus85; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Dopiero się zarejestrowałeś, a już bredzisz.

Komentarz

• Mówicie że nie chcecie murzynów w Legii, zagraniczni też źli, TYLKO POLSKA Legia, tylko trzeba założyć że taki Polak na 70 % w stronę Legii coś gadał, Bereszyński pewnie według ojca został wychowany wedle zasady "Do nienawiści"
                Brzyski,Broź,Kosecki("gryzienie" koszulki łksu)Jodłowiec, chociaż Jodłowiec wydaje mi się najbardziej obojętny na te śpiewy co zresztą widać gdy Leszki 2:0 w Poznaniu pyknęliśmy i w szatni gdzie sobie siedział i się uśmiechał gdy reszta CWKS skandowała.
                A taki Wszołek, od ksp 2 do głównego, a jeżeli się nie mylę to bawił w naszej lidze chyba z 3-4 lata i przeciw Legii na 100% grał.
                Z drugiej jednak strony gdybyśmy opierali się na "swoich" to 11 Kucharczyków na boisku by sobie biegało. A przy takich zagranicznych.. no prócz Hautamekiego i P$@$@ o imieniu Niki Biele Nielsen który nienawiść do Legii uczył się na Duńskich osiedlach to mamy 95 % gwarancji że przyjdzie i będzie za ten klub zapierd%$ jak Gui no i Aleksandrow który co jak co ale biegać potrafi...

Zamieszczone przez Punol Zobacz posta
                Dopiero się zarejestrowałeś, a już bredzisz.
                No tak, czyli moment kiedy się zarejestrowałem ma znaczenie co mam do powiedzenia?
                Domyślam się że jesteś kibicem z WIELE dłuższym stażem niż ja. Tylkoo ciekaw jestem jak reagowałeś na słynnego Pawła Kaczora Kaczorowskiego?
                Ostatnio edytowany przez Zcagurts; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Mówicie że nie chcecie murzynów w Legii, zagraniczni też źli, TYLKO POLSKA Legia, tylko trzeba założyć że taki Polak na 70 % w stronę Legii coś gadał, Bereszyński pewnie według ojca został wychowany wedle zasady "Do nienawiści"
                  Brzyski,Broź,Kosecki("gryzienie" koszulki łksu)Jodłowiec, chociaż Jodłowiec wydaje mi się najbardziej obojętny na te śpiewy co zresztą widać gdy Leszki 2:0 w Poznaniu pyknęliśmy i w szatni gdzie sobie siedział i się uśmiechał gdy reszta CWKS skandowała.
                  A taki Wszołek, od ksp 2 do głównego, a jeżeli się nie mylę to bawił w naszej lidze chyba z 3-4 lata i przeciw Legii na 100% grał.
                  Z drugiej jednak strony gdybyśmy opierali się na "swoich" to 11 Kucharczyków na boisku by sobie biegało. A przy takich zagranicznych.. no prócz Hautamekiego i P$@$@ o imieniu Niki Biele Nielsen który nienawiść do Legii uczył się na Duńskich osiedlach to mamy 95 % gwarancji że przyjdzie i będzie za ten klub zapierd%$ jak Gui no i Aleksandrow który co jak co ale biegać potrafi...
                  Idź gościu już się lecz, jak nie ubliżał nam i nie mówił o jakiejś miłości do sąsiadek to mógł grać i na 110% to tylko pokazuje że przykłada się do tego co robi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Adamus85 Zobacz posta
                    Jakby tak patrzeć na CV to połowa drużyny do wywalenia. Dla mnie najważniejsze jest aby dany piłkarz zostawiał serce i zdrowie na boisku

PS Czyli Pazdan również Ci przeszkadza skoro piszesz ze Jodłowiec się nie nadaje
                    Nie wiem jak reszta, moje zdanie, moja opinia ale nie toleruje graczy z ksp w Legii, reszta przejdzie, tak to byśmy nie mieli 60 % zespołu. No i chyba że pisał/śpiewał/udostępniał

Komentarz

No tak, czyli moment kiedy się zarejestrowałem ma znaczenie co mam do powiedzenia?
                      Domyślam się że jesteś kibicem z WIELE dłuższym stażem niż ja. Tylkoo ciekaw jestem jak reagowałeś na słynnego Pawła Kaczora Kaczorowskiego
                      ?

Podejrzewam że reagował tak jak każdy! Jak 100% kibiców (nie oglądaczy piłki nożnej) z L w sercu gdzie dla chórzysty nie ma i nie będzie miejsca ! O czym cały czas wyrażaliśmy swoje zdanie.
                      Potrafisz rozróżnić sytuacje ??? To przypomnij sobie tego gimbusa z ksp co do nas trafił jakiś czas temu i jego przyjęcie - jak uważasz że każdego wita się tutaj z "otwartymi rękoma"
                      " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Ja nie toleruje kibiców Legii z Częstochowy. Na pewno od małego wychowywali się w otoczeniu Rakowa , zapewne nawet patrzyli jak koledzy ryli "Raków" cyrklem na ławce i nie reagowali. Zapewne nawet przez X lat życia pojawili się choć raz na stadionie przy Limanowskiego.

Komentarz

• no i Runi cię ***** zaorał

Komentarz

• Odjidja dziś w pierwszym składzie w sparingu Norwich vs Coventry.
                            "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                            Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                            Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                            Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

Mówicie że nie chcecie murzynów w Legii, zagraniczni też źli, TYLKO POLSKA Legia, tylko trzeba założyć że taki Polak na 70 % w stronę Legii coś gadał, Bereszyński pewnie według ojca został wychowany wedle zasady "Do nienawiści"
                              Z drugiej jednak strony gdybyśmy opierali się na "swoich" to 11 Kucharczyków na boisku by sobie biegało. A przy takich zagranicznych.. no prócz Hautamekiego i P$@$@ o imieniu Niki Biele Nielsen który nienawiść do Legii uczył się na Duńskich osiedlach to mamy 95 % gwarancji że przyjdzie i będzie za ten klub zapierd%$ jak Gui no i Aleksandrow który co jak co ale biegać potrafi..
                              My tu sobie skrzętnie odnotowujemy kto śpiewał/mruczał/nadawał na Legię/całował inne herby. Przejebane mają tylko Bereszyński, Kosecka i Hamalainen.

Komentarz

• Dobra dobra po poinformowaniu mnie że NIE DLA Częstochowskiej Legii itp/Kto śpiewał/tańczył wróćmy do sedna tematu.
                                Jak zagrał ten Odis? Ktoś coś widział/słyszał? Czy nawet mecz się nie zaczął?

Komentarz

Pracuję...
                                X