Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• napisałem wyżej ,że islandczyk nie dla nas i już z tego tematu zrezygnowali.

Komentarz

• Co do nowego...

Bogusław Leśnodorski przyznaje, że transfer Steevena Langil jest na ostatniej prostej. To w tej chwili kwestia bardziej technikaliów i badań medycznych niż jakichkolwiek decyzji. Legia chce zgłosić reprezentanta Martyniki jeszcze dziś do trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów, mimo że Langil do Trenèina (a w zasadzie Żiliny, gdzie odbędzie się pierwszy mecz więcej – TUTAJ) z drużyną oczywiście nie pojechał i w środowym meczu nie zagra.
      Zgłoszenie Langila w tym momencie jest jednak ważne, by mógł on być do dyspozycji Besnika Hasiego w meczu rewanżowym, za tydzień na Łazienkowskiej.
      http://futbolfejs.pl/ekstraklasa/les...wszolek-drogi/
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Steeven Langil został nowym zawodnikiem Legii Warszawa - poinformowała oficjalna strona stołecznego klubu "Legia.com". Reprezentant Martyniki podpisał trzyletni kontrakt.
        http://www.90minut.pl/news/268/news2...l-w-Legii.html

Komentarz

• Zamieszczone przez looking16 Zobacz posta
          @twaróg1987, czy duże były szansę na ściągnięcie tego Islandczyka? Bo z tego co słyszałem to wymagania finansowe miał spore i raczej byśmy nie sprostali...

Widzę, że nie tylko ja jestem fanem tej gry Jeszcze byli goście tacy jak Nikiforenko, Milevskiy, Bykowski czy Kaluzny, który tam robił różnice na DMC.
          Issack Okoronkwo i Julius A z Szachtara to byli monsterzy.

Komentarz

• Wiadomo ile ten żabojad kosztował ?
            (L)egionowo

Komentarz

• Zamieszczone przez Kar(L)ik Zobacz posta
              Wiadomo ile ten żabojad kosztował ?
              z pińcet tysięcy + zagwarantowany koncert z Tede
              Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
              Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
              To jest Służewiec To są Nasze Termopile
              Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
              Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
              Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
              W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
              A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                Fajnie, że jest już jeden skrzydłowy. Teraz potrzeba jeszcze jednego i dwójkę Kuchy - Bułgar zapraszam na ławkę.
                Zapomnij
                Na jednym boku będzie ganiał snikers, zobaczysz jaka teraz będzie rywalizacja na drugim skrzydle.Kuchy jak zepnie w końcu 4 litery to będzie latał aż miło.

Stoper dalej potrzebny.Ten Otigba nie byłby głupim wyborem, ale pytanie czy nie przekroczymy limitu ciemnoskórych w kadrze. ;p
                Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Komentarz

• On coś gada po angielsku, czy tak jak Moulin - żeli papą i cześć?
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                    On coś gada po angielsku, czy tak jak Moulin - żeli papą i cześć?
                    Raczej tak jak Moulin

http://legia.com/aktualnosci/langil-...y-do-gry-52596
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Spojrzenie jakby miał kogoś zaj...ć
                      Coś czuję, że będzie grubo.

I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Wolałbym jakiegoś Serba
                        Przeczucie podpowiada, że to będzie drugi Nacho Novo. W najlepszym wypadku Donald Guerier który czasem ma przebłyski.
                        Cała ta mityczna polityka transferowa wygląda mi na łatanie dziur na szybko, bez nawet namiastki planu. Zamiast drużyny będziemy mieli zlepek indywidualności, coś jak w Lechii. Wieża babel jak za truskawkowego zaciągu. Zamiast jeden za drugiego w ogień, to jeden ma drugiego w dupie.
                        Bardzo chciałbym się mylić.

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
                          Wolałbym jakiegoś Serba
                          Przeczucie podpowiada, że to będzie drugi Nacho Novo. W najlepszym wypadku Donald Guerier który czasem ma przebłyski.
                          Cała ta mityczna polityka transferowa wygląda mi na łatanie dziur na szybko, bez nawet namiastki planu. Zamiast drużyny będziemy mieli zlepek indywidualności, coś jak w Lechii. Wieża babel jak za truskawkowego zaciągu. Zamiast jeden za drugiego w ogień, to jeden ma drugiego w dupie.
                          Bardzo chciałbym się mylić.
                          Odnośnie Novo to bez porównania, grał z Tibo wcześniej i był normalnie w grze podstawowym zawodnikiem. Nie ma co się podniecać, ale na skrzydłach mamy taką padakę, że może okazać się wybawieniem. Liczę że da radę.

Komentarz

• Langil:
                            Co wiesz na temat Legii Warszawa?
                            Wiem, że Legia jest mistrzem Polski, nie widziałem jednak jej żadnego meczu.

Fajnie, że cokolwiek wie jak na tak ekspresowy transfer

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                              Spojrzenie jakby miał kogoś zaj...ć
                              Coś czuję, że będzie grubo.

Mam deja vu z przyjściem Ojamy. Wtedy ktoś oceniając zdjęcie i wyraz twarzy nowego zawodnika stwierdził, że będzie kot bo wygląda na zakapiora

Komentarz

• Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
                                Mam deja vu z przyjściem Ojamy. Wtedy ktoś oceniając zdjęcie i wyraz twarzy nowego zawodnika stwierdził, że będzie kot bo wygląda na zakapiora
                                Awangardowe podejście do oceny zawodników, jak nie statystyki z jakichś FIF, FMów czy innych albumów Panini to ocena wyrazu twarzy.

Komentarz

Pracuję...
                                X