Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A po co Olkowski? i rozumiem, że wypożyczenie?
    pewnie wypożyczenie,i zapewne będą chcieli zrobić z niego lewego obrońcę gdyby coś było z Hlouskiem(bo na Brzyskim daleko nie zajedziemy),lub też walczył o pozycję z Beresiem.
    Ostatnio edytowany przez twarog1987; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Kompilacja, jak kompilacja -calkiem fajna, ale takie to i z Dudy widzialem

Swoja droga obroncy iscie ekstraklasowi tam biegaja.
      Królu Zygmuncie! Powiedz nam, czyś
      widział Warszawę tak piękną jak dziś?

Komentarz

• Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
        pewnie wypożyczenie,i zapewne będą chcieli zrobić z niego lewego obrońcę
        No to tego już w ogóle nie rozumiem Brzyski jako zmiennik jest idealny.
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

No to tego już w ogóle nie rozumiem Brzyski jako zmiennik jest idealny.
          lata ma i też ostatnio kontuzjogenny,tylko ten Olkowski to też nie jest najpilniejszy,nie zdziwię się jak transfery się skończą na Dąbrowskim.

Komentarz

lata ma i też ostatnio kontuzjogenny,tylko ten Olkowski to też nie jest najpilniejszy,nie zdziwię się jak transfery się skończą na Dąbrowskim.
            A co na to Kubuś Pogodzi się z rola zmiennika ?
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

Komentarz

nie wiem czy to nie oznacza,że Pazdana jeszcze gdzieś upchają do końca okienka...

Komentarz

• Trzeba na Bereszyńskiego postawić i tyle. Zamiast Olkowskiego, który wiele lepszy nie jest to już lepiej poszukać do rywalizacji jeszcze jednego środkowego pomocnika.

Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Czy Dąbrowski przyjdzie czy nie przyjdzie to i tak jest trzecim stoperem w hierarchii już teraz. Odejdzie pewnie po eliminacjach Pazdan i w jego miejsce będzie Dąbrowski, więc sytuacja Rzezniczaka się nie zmieni.
                "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez MarekLopez Zobacz posta
                  Nie róbcie sobie jaj z tym Olkowskim. Gość był wujowy w zeszłym sezonie, że woleli stawiać na no na,ów z rezerw niż na niego...
                  Hlousek przed przyjściem do nas miał podobną pozycję w Bundeslidze.
                  "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                  Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                  Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                  Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

nie wiem czy to nie oznacza,że Pazdana jeszcze gdzieś upchają do końca okienka...
                    Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                    Czy Dąbrowski przyjdzie czy nie przyjdzie to i tak jest trzecim stoperem w hierarchii już teraz. Odejdzie pewnie po eliminacjach Pazdan i w jego miejsce będzie Dąbrowski, więc sytuacja Rzezniczaka się nie zmieni.
                    No właśnie. Dlatego pytam, czy Kuba się z tym godzi czy możesz zastanawia się nad zmianą klubu
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                      Trzeba na Bereszyńskiego postawić i tyle. Zamiast Olkowskiego, który wiele lepszy nie jest to już lepiej poszukać do rywalizacji jeszcze jednego środkowego pomocnika.

Martwi mnie jedynie to ,że w klubie chcą na siłę z niego zrobić legendę , i na siłę się go pcha do składu.Nawet to ,że jest w tej 11 stulecia klubu to jawne jaja są,bo czym on na to zasłużył ? Tylko tym,że zagrał u nas tyle spotkań? Czyżby Kuba był lepszy od Janasa,Jałochy,Jóźwiaka(trochę spotkań jednak dla nas rozegrał...),Kubickiego,Niedziółka,Ratajczyk,Trzas kowski itd., a miejsce dostał nasz celebryta.Kuba w wielu aspektach jest pozytywną postacią,ale jedno trzeba powiedzieć,zapomniał o tym co najważniejsze,czyli o tym,że jego zawodem jest kopanie piłki a nie pisanie na fejsie czy tweetowanie...

Komentarz

No właśnie. Dlatego pytam, czy Kuba się z tym godzi czy możesz zastanawia się nad zmianą klubu
                        W jakim klubie on dostanie taką pensję jak w Legii ,żona raczej nie zgodzi się na obniżenie standardu życia ,a zagranicą Kuby raczej nikt nie będzie chciał

Komentarz

Pytanie tylko czy w końcu pojechał...

http://watch-ekstraklasa.com/steeven...nieniem-legii/

Chmielo co do jego szybkości to zobacz ten filmik

https://vimeo.com/171614936
                          Mam przeczucie, że będzie kręcił tymi ligowymi wiatrakami.

Fajnie, że jest już jeden skrzydłowy. Teraz potrzeba jeszcze jednego i dwójkę Kuchy - Bułgar zapraszam na ławkę.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

Martwi mnie jedynie to ,że w klubie chcą na siłę z niego zrobić legendę , i na siłę się go pcha do składu.Nawet to ,że jest w tej 11 stulecia klubu to jawne jaja są,bo czym on na to zasłużył ? Tylko tym,że zagrał u nas tyle spotkań? Czyżby Kuba był lepszy od Janasa,Jałochy,Jóźwiaka(trochę spotkań jednak dla nas rozegrał...),Kubickiego,Niedziółka,Ratajczyk,Trzas kowski itd., a miejsce dostał nasz celebryta.Kuba w wielu aspektach jest pozytywną postacią,ale jedno trzeba powiedzieć,zapomniał o tym co najważniejsze,czyli o tym,że jego zawodem jest kopanie piłki a nie pisanie na fejsie czy tweetowanie...
                            Dostał, bo być może dla wielu ludzi korzystających z komputera jest jakimś wzorem do naśladowania i tyle, każdy ma swoją jedenastkę i tą ogłoszoną oficjalnie traktujmy w formie jakiejś tam zabawy. Osobiście uważam że pora na niego, ale pewnie nie za bardzo mu się chcę ruszać z Warszawy gdzieś w inny rejon Polski, a na zachodzie pewno go nie chcą. To jest dobry czas aby pożegnać się z Rzeźniczakiem, Kucharczykiem, Koseckim.

Komentarz

Swój moment już chyba przespał, a zapewne by się mu przydała zmiana otoczenia. Przed założeniem opaski miał przecież rundę gdzie był bardzo pewnym punktem Legii i wielu się go w reprezentacji domagało. Chociaż pewnie jakiś chętny w Turcji by się znalazł wtedy za Pazdana Dąbrowski i za Rzezczniczaka ktoś młodszy np. ten Otigba.

Dąbrowski 29
                              Pazdan 29
                              Rzezniczak 30
                              Lewczuk 31

Wszyscy w okolicach 30.
                              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• @twaróg1987, czy duże były szansę na ściągnięcie tego Islandczyka? Bo z tego co słyszałem to wymagania finansowe miał spore i raczej byśmy nie sprostali...

Zamieszczone przez Warszawiak Zobacz posta
                                Nie siej zamętu kolego. Tsigalko zakończył karierę.

Ale ze źródeł zbliżonych do klubu wiem, że nasz trener jest wielkim zwolennikiem sprowadzenia jeszcze jednego skrzydłowego.
                                Eldar Hadzimehmedović.
                                Widzę, że nie tylko ja jestem fanem tej gry Jeszcze byli goście tacy jak Nikiforenko, Milevskiy, Bykowski czy Kaluzny, który tam robił różnice na DMC.

Komentarz

Pracuję...
                                X