Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bo to prawdopodobnie jest Vojin Stojanović, który występuje w młodzieżowych drużynach Partizana.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
      Bo to prawdopodobnie jest Vojin Stojanović, który występuje w młodzieżowych drużynach Partizana.
      Coś oprócz tego wiadomo? Czy liczą na złoty strzał?
      Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
        Coś oprócz tego wiadomo? Czy liczą na złoty strzał?
        Widziałem go kiedyś na turnieju na Słowacji (o ile chodzi o tego zawodnika). Co by tu o nim powiedzieć? Jakiś szczególnych umiejętności nie ma, bo w Partizanie inni zawodnicy w takim wieku (18-lat) już stanowią o sile pierwszej drużyny. Sprawdzić na pewno warto, bo może się okazać, że będzie to właśnie "złoty strzał".

Komentarz

• Zbyt wielu informacji o nim nie ma.Może grać jako ofensywny pomocnik/napastnik.Jest to były zawodnik reprezentacji Serbii U17 (14 meczów 7 goli) i U18.Ponoć 2 lata temu bardzo dobrze się zapowiadał i liczono na jego debiut w pierwszym zespole.W zeszłym roku z juniorami Partizana wygrał turniej na Wegrzech,gdzie został królem strzelców - strzelił 7 goli.Graczem Partizana już nie jest,gdyż nie przedłużył kontraktu wygasającego w czerwcu.Na serbskich forach piszą,że był obserwowany przez FC Porto i Sporting ,miał oferty z Holandii i Włoch.Nic z tego nie wyszło , bo doznał kontuzji...

Komentarz

Widziałem go kiedyś na turnieju na Słowacji (o ile chodzi o tego zawodnika). Co by tu o nim powiedzieć? Jakiś szczególnych umiejętności nie ma,
            Zamieszczone przez triqas
            Ponoć 2 lata temu bardzo dobrze się zapowiadał i liczono na jego debiut w pierwszym zespole.W zeszłym roku z juniorami Partizana wygrał turniej na Wegrzech,gdzie został królem strzelców - strzelił 7 goli.Graczem Partizana już nie jest,gdyż nie przedłużył kontraktu wygasającego w czerwcu.Na serbskich forach piszą,że był obserwowany przez FC Porto i Sporting ,miał oferty z Holandii i Włoch.Nic z tego nie wyszło , bo doznał kontuzji...

Ciekawe kto ma rację.
            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
              Ciekawe kto ma rację. [/COLOR]
              Jaką rację? Ja nic szczególnego na jego temat nie napisałem, bo znam tego zawodnika "pi razy drzwi". Więcej informacji zawarł w swoim poście triqas, czy prawdziwych? Nie wiem.

Komentarz

• Rezerwy Legii trenowały we wtorek przez około dwie godziny. Z zespołem Dariusza Banasika ćwiczyło trzech testowanych zawodników: Islandczycy Andri Rafn Yeoman oraz Arni Vilhjalmsson, a także Serb Voja Stojanović.

Legioniści przebywali na boisku przez ponad dwie godziny. Przez ten czas ćwiczyli poruszanie się po murawie, szybką wymianę piłki czy schematy rozgrywania akcji. Nie zabrakło także pracy nad siłą - pojawiły się gumy oraz specjalne sanki, na które nakładane były ciężarki.

W ćwiczeniach siłowych nie uczestniczyła testowana trójka, która w tym czasie oddawała strzały na bramkę. W tym samym czasie Sverrir Ingi Ingason oglądał zajęcia z boku boiska - obrońca w czwartek wyjedzie do Heerenveen, a w Warszawie jedynie przyglądał się funkcjonowaniu klubu.

Po pierwszym dniu treningów (w poniedziałek przechodzili testy) nie można zbyt wiele powiedzieć o wspomnianych zawodnikach. Yeoman oraz Vilhjalmsson grali twardo i nie odpuszczali żadnej piłki, było po nich widać, że prezentują nieustępliwy styl gry, który objawiał się też brakami w technice.

Co innego można powiedzieć o Stojanoviciu, który jest drobnym piłkarzem, dysponuje dobrą techniką. Serb wiele widzi na boisku i dobrze radzi sobie jako ofensywny pomocnik. Cała trójka w środe wystąpi w sparingu z Dolcanem Ząbki, który zostanie rozegrany prawdopodobnie w Rembertowie o godzinie 12:30.
                http://legia.net/wiadomosci,53848-re..._legia_ii.html
                Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

Jaką rację? Ja nic szczególnego na jego temat nie napisałem, bo znam tego zawodnika "pi razy drzwi". Więcej informacji zawarł w swoim poście triqas, czy prawdziwych? Nie wiem.
                  Nie, nie zrozumiałeś mnie. Sam jestem po prostu ciekaw, jak z tym testowanym jest i tyle.
                  https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                    Ciekawe kto ma rację.
                    Obaj, jeden z nich, albo żaden. Powielają jedynie informacje, które pojawiają się na forach Partizana. Tam faktycznie piszą, że Stojanović to wielki talent, podobno najlepszy napastnik z rocznika 1995 w całej Serbii, którym interesowały się Sporting i FC Porto, a także drużyny z Włoch i Holandii. Miał kontuzję przez co wypadł z obiegu i teraz jego notowania spadły na tyle, że zawitał do Polski.

Komentarz

• Ostatnia "świetna" forma Furmana nie została pominięta w Anglii, Dominik na celownikach Arsenalu i Chelsea ;-)

http://www.sportsdirectnews.com/prem...p#.Un0ZqXBZSom

Komentarz

• Oddawać z pocałowaniem ręki.

Komentarz

• Rybus u ruskich nic nie gra więc mogli by coś podziałać.
                          e; Komor też

Komentarz

• Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
                            Rybus u ruskich nic nie gra więc mogli by coś podziałać.
                            e; Komor też
                            Wątpię, nikt mu (Prezydentowi też) takiej kasy jak u Ruskich w Polsce nie da, a wypożyczać go nie ma sensu.
                            Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Rybus to czasem po kontuzji nie jest i nie gra?

Komentarz

• Pytanie retoryczne? Tak, Rybus jest po artroskopii.

Komentarz

Pracuję...
                                X