Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    A którzy to kolorowi Polacy?
    Ebebebe np.

Komentarz

A którzy to kolorowi Polacy?
      Jak nie pamiętasz to wpisz w gogle Emanuelle Olisadębska

E: Google już nie wyrzuca nic na to hasło... Ale kto wie "ocb", ten wie
      Ostatnio edytowany przez krzysiek1916; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wydaje mi ze poważne transfery będą dopiero gdy awansujemy do 4 rundy LM , zobaczymy. Pytanie ode mnie : jak to możliwe ze w zeszłym roku przed awansem do LM Astana z Kazachstanu potrafi wydać grubo za utalentowanego piłkarza chyba z Serbii ? Bogaty właściciel?

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta
          Jak nie pamiętasz to wpisz w gogle Emanuelle Olisadębska

E: Google już nie wyrzuca nic na to hasło... Ale kto wie "ocb", ten wie
          Taki z niego Polak, jak ze mnie Cygan.
          A Melanż Trwa...

Komentarz

Taki z niego Polak, jak ze mnie Cygan.
            czyli już wiesz co miałem na myśli
            "lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę"

Komentarz

• Zamieszczone przez Alexis Zobacz posta
              Wydaje mi ze poważne transfery będą dopiero gdy awansujemy do 4 rundy LM , zobaczymy. Pytanie ode mnie : jak to możliwe ze w zeszłym roku przed awansem do LM Astana z Kazachstanu potrafi wydać grubo za utalentowanego piłkarza chyba z Serbii ? Bogaty właściciel?
              Inne realia. Ogromne wsparcie ze strony państwa.

Komentarz

• http://www.edp24.co.uk/sport/norwich..._ofe_1_4628451

Komentarz

• No jak to, przecież już w nocy był w drodze, już wylądował, już z Morientesem się minął wsiadając do 188...

Komentarz

• To jest skrzydłowy czy co?
                    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Ten Mervo ze Śląska nagle zmienił oczekiwania i nie podpisze nowego kontraktu wiec może tu jest coś na rzeczy...
                      Podpisał ze Śląskiem
                      Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

• - Na rynku transferowym nic nie jest pewne. Wczoraj rozmawiałem z zarządem i nie byliśmy blisko osiągnięcia porozumienia. W Belgii dziennikarze piszą, co chcą, więc stąd pojawiają się plotki. Czasami są spekulacje o kimś na kogo nie możemy sobie pozwolić, ale w piłce nożnej nigdy nic nie wiadomo - zakończył opiekun "Wojskowych".

Alban przed Śląskiem
                        Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• To na temat Odjidja-Ofoe?

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                            - Na rynku transferowym nic nie jest pewne. Wczoraj rozmawiałem z zarządem i nie byliśmy blisko osiągnięcia porozumienia. W Belgii dziennikarze piszą, co chcą, więc stąd pojawiają się plotki. Czasami są spekulacje o kimś na kogo nie możemy sobie pozwolić, ale w piłce nożnej nigdy nic nie wiadomo - zakończył opiekun "Wojskowych".

Alban przed Śląskiem
                            A to ciekawe... Czy on się przebudził dopiero teraz w jakich realiach pracuje? Nie ustalał tego przed podpisaniem kontraktu?
                            Zaraz to nie my będziemy zwalniać tylko sam rzuci papier i wtedy zostaniemy z ręką w nocniku...

Komentarz

• Zamieszczone przez glazek Zobacz posta
                              To na temat Odjidja-Ofoe?
                              tak
                              Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Albo źle zdanie przetłumaczone/sformułowane, albo trener nam się wkurwił. Mogło też chodzić o brak porozumienia z Norwich.

Komentarz

Pracuję...
                                X