Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Leśny śpiesz się!
    Jak tego teraz nie zjebią to ten sezon możemy skończyć zarówno finansowo, jak też sportowo na dużym plusie.

Komentarz

• A niektóre media głoszą, że Nemanja Nikolić nie zamierza się wynosić z Legii

Wczorajszy wywiad dla TVP:

„Czuję się w Legii bardzo dobrze i mówię to z pełnym przekonaniem. Nie chcę kłamać – mam kilka ofert z innych klubów, ale to Legia zdecyduje, czy chce przyjąć tę ofertę, czy nie. Oczywiście będzie musiała to przedyskutować ze mną, ale ja nie chcę stąd odchodzić po jednym roku.” – przyznał snajper Legii Warszawa.

Zostań z Nami NIKO !
      Ostatnio edytowany przez Marcino; [ARG:4 UNDEFINED].
      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Biorąc pod uwagę nikły wkład Ondreja w grę Legii, to są szanse na ściągnięcie solidnych wzmocnień za część otrzymanej kwoty. Takich realnie podnoszących poziom pierwszego składu, jak Moulin - w końcu też nie kupowany za miliony.
        Zobaczymy co szeroko rozumiany skałting ma w zanadrzu - bo lista przecież jest gotowa (marlboraski ostatnio na luzie kopcone) i tylko czekaliśmy na kasiorę...

Komentarz

• Bogus nie ma Dudy Rado Masłowskiego a GUI kontuzjowany...wiesz co masz robić!
          Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
          Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
          To jest Służewiec To są Nasze Termopile
          Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
          Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
          Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
          W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
          A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
            A niektóre media głoszą, że Nemanja Nikolić nie zamierza się wynosić z Legii

Wczorajszy wywiad dla TVP:

„Czuję się w Legii bardzo dobrze i mówię to z pełnym przekonaniem. Nie chcę kłamać – mam kilka ofert z innych klubów, ale to Legia zdecyduje, czy chce przyjąć tę ofertę, czy nie. Oczywiście będzie musiała to przedyskutować ze mną, ale ja nie chcę stąd odchodzić po jednym roku.” – przyznał snajper Legii Warszawa.

Zostań z Nami NIKO !
            mógłby zostać z nami przynajmniej do końca eliminacji

Komentarz

• Najlepsza i najłatwiejsza droga do LM od.... zawsze, a "miszczowie" z klubu nie potrafią tego wykorzystać i stawiają na takich tuzów jak Kucharczyk czy Broź. Sorry, ale jak nie teraz to kiedy? Za chwile pewnie wprowadzą tę nową formułę eliminacji i znowu Leśny&Company będą narzekać, że mają trudnych rywali. To do ku**y nędzy trzeba było myśleć o LM przez ostatnie 4 lata, gdy droga do niej była 100x łatwiejsza, aniżeli 10 lat temu, a nie wygadywać głupoty, że "LM jeszcze nie teraz, ale może w przeciągu 2-3 lat się uda".

Komentarz

• Może zwyczajnie o tym nie wiedzą? Pisz na info@legia.pl #terazalbonigdy
                Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez Daenerys_Targaryen Zobacz posta
                  Najlepsza i najłatwiejsza droga do LM od.... zawsze, a "miszczowie" z klubu nie potrafią tego wykorzystać i stawiają na takich tuzów jak Kucharczyk czy Broź. Sorry, ale jak nie teraz to kiedy? Za chwile pewnie wprowadzą tę nową formułę eliminacji i znowu Leśny&Company będą narzekać, że mają trudnych rywali. To do ku**y nędzy trzeba było myśleć o LM przez ostatnie 4 lata, gdy droga do niej była 100x łatwiejsza, aniżeli 10 lat temu, a nie wygadywać głupoty, że "LM jeszcze nie teraz, ale może w przeciągu 2-3 lat się uda".
                  I po ch... taka spina? Leśny powiedział, że będą transfery, gdy będą fundusze (sprzedali Dudę, więc są). Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać jakie to transfery mieli dogadane. Nie panikujcie k... Zaufajcie im, zwłaszcza patrząc na listę i celność 4:1 (udane/nieudane transfery)

Komentarz

• Zamieszczone przez looking16 Zobacz posta
                    I po ch... taka spina? Leśny powiedział, że będą transfery, gdy będą fundusze (sprzedali Dudę, więc są). Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać jakie to transfery mieli dogadane. Nie panikujcie k... Zaufajcie im, zwłaszcza patrząc na listę i celność 4:1 (udane/nieudane transfery)
                    Termin zgłaszania na III rundę jest do jutra, a jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktokolwiek jutro podpisze kontrakt.
                    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Ja pierdolę A co ty myślałeś, że kogoś zakontraktują i zagra od razu w kolejnym meczu? Jeszcze może w pierwszej jedenastce.
                      „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                        Termin zgłaszania na III rundę jest do jutra, a jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktokolwiek jutro podpisze kontrakt.
                        To zgłoszą do IV rundy el. LM albo do LE.

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                          Chyba jednego gracza mogą zgłosić na 1 dzień przed pierwszym meczem w III rundzie
                          Ostatnio edytowany przez ArtArtwawa; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Literówka

Komentarz

• No to teraz Gui nam wypada na 2 miesiące.

Czyli środek pomocy i środek obrony to chyba najpilniejsze pozycje, które potrzebują wzmocnienia.

Komentarz

• No to teraz faktycznie będziemy mogli się pośmiać z Ebebenge i Żewłaka... Przy braku Dudy i 10 tygodniach bez Gui zostajemy tylko z Aleksandrovem i Kucharczykiem. Koseckiego na poważnie nie biorę pod uwagę.

Potrzeba dwóch skrzydłowych do pierwszego składu na już.

Kasa jest, zobaczymy co potrafią.
                              Koniec jarania mentolowych malborasków, pora popracować.
                              Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Tak kasa jest gdzieś czytałem że na transfery po sprzedaży Dudy mają 1.5 mln. euro -kwota 4.5 mln. euro od Herty mamy dostać w ratach

Komentarz

Pracuję...
                                X