Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Moim zdaniem jak Stępiński jest gwarancją 15+ bramek co sezon to śmiało można zapłacić ponad 1 mln euro. Wolę pewnego napastnika za wyższą cenę niż kota w worku.
    Dziękuje Dobranoc.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
      Mam nadzieję, że ci którzy przy każdej okazji obśmiewają klub i wypominają niewypał z Masłowskim za 0,8 mln równie chętnie będą przypominać o kupnie grajka za 0,3 mln i sprzedaży za 5 mln.
      Nie liczyłbym na to
      Krytyka łatwiej przechodzi przez klawiaturę. Poza tym to strasznie kontrastuje z tekstami, że w klubie pracują idioci.

Komentarz

• Zamieszczone przez szymek283 Zobacz posta
        Moim zdaniem jak Stępiński jest gwarancją 15+ bramek co sezon to śmiało można zapłacić ponad 1 mln euro. Wolę pewnego napastnika za wyższą cenę niż kota w worku.
        http://www.90minut.pl/kariera.php?id=20313
        o takie masz gwarancje.
        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
          Mam nadzieję, że ci którzy przy każdej okazji obśmiewają klub i wypominają niewypał z Masłowskim za 0,8 mln równie chętnie będą przypominać o kupnie grajka za 0,3 mln i sprzedaży za 5 mln.
          Raczej klub oceniam zawsze za efekty sportowe a nie finansowe, ale jeśli to komuś sprawi przyjemność to fajnie że im się tak udało, oby więcej.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
            Nie wiedziałem o wymogu kupna Polaka. Myślałem, że za 2 bańki to jest większe pole manewru niż następny, który przyjdzie do dużego miasta i się znindżuje, bo gra przed 300 osobowym młynkiem w Chorzowie to inny sport.
            Ale ja się nie odniosłem do kwoty jaką tam krzyknęli (pewnie z dupy) tylko do Twojego określenia, że Stępiński do ogór Oczywiście, że każda kwota powyżej bańki za niego do może być dużo ale koleś jest bardzo perspektywiczny i można na nim zarobić drugie tyle jak nie więcej.
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
              lub też Bielika.
              Dopiero teraz sprawdziłem, że Bielika sprowadzili za 13 tys. a opchnęli pół roku później za 2,25 mln (o ile kwoty z tranfermarkt są zgodne z prawdą)

Ale tam musiał Leszków **** strzelać

Komentarz

• http://widzewlodz.pl/aktualnosci,129...-kiedys-wrocic

Komentarz

• Pazdan kibicuje Wiśle, a za Nawałką poszedłby do Górnika (tak mówił w ostatniej Lidze +). Jeśli chodzi o ten aspekt, to ja z tym nie mam żadnych problemów.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• ...a Pazdan jest kibicem Wisły...
                    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Sam nie wierzę w to co piszę, "skołting tim" wie co robi i kogo chce.

Sukcesy: Duda, Bielik, Niko, Pazdan, Hlousek, Prijovic, Gui, Lewczuk, Sa (?), Moulin

Porazki: Trickowski, Piech, Masłowski, Szwoch (?).....

WYchodzi, że 4 transfery są udane na 1 wtopę (Masło i Trickowski (ich licze) Szwoch i Piech (do odzysku), Alexandrowa jeszcze nie liczę, bo gra krócej niż rok.

Reszta hmmm ....umówmy się, że jeszcze może wypalą.

A propos co z Piechem, bo miał odejść, a przysnąłem w jego temacie.
                      Ostatnio edytowany przez Mario_wan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ja to wiem , ale może sam zainteresowany z uwagi na to nie będzie chciał przejść.

Komentarz

• Czy Trickovski był słaby ? Chyba raczej nie, po prostu przyszedł w złym dla siebie momencie, a że Stasiek lubił konkrety to bach i po temacie. Wrócił na Cypr i zaczął znowu dobrze grać.
                          Jak dla mnie niewypał większy to Ojaama, potem Masło. Piech ? Przecież on nie pasował do koncepcji trenera.
                          Szwoch ? Problemy zdrowotne, zobaczymy co potrafi teraz, w Arce, gdzie dobrze się czuł a dodatkowo drużyna gra szczebel wyżej.
                          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario_wan Zobacz posta
                            Sam nie wierzę w to co piszę, "skołting tim" wie co robi i kogo chce.

Sukcesy: Duda, Bielik, Niko, Pazdan, Hlousek, Prijovic, Gui, Lewczuk, Sa (?), Moulin

WYchodzi, że 4 transfery są udane na 1 wtopę (Masło i Trickowski (ich licze) Szwoch i Piech (do odzysku), Alexandrowa jeszcze nie liczę, bo gra krócej niż rok.

Szwoch przyszedł za darmo, więc żadna strata i ryzyko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario_wan Zobacz posta
                              Sam nie wierzę w to co piszę, "skołting tim" wie co robi i kogo chce.

Pinto, brazylijski zaciąg (niby tylko wypożyczenia), Galić, Szumski, Ojamaa, Suler, Salinas, Berezovski... Kogoś pominąłem?

Do plusów na pewno Ljuboja.

Generalnie nie ma tragedii.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                                Pinto, brazylijski zaciąg (niby tylko wypożyczenia), Galić, Szumski, Ojamaa, Suler, Salinas, Berezovski... Kogoś pominąłem?

Do plusów na pewno Ljuboja.

Generalnie nie ma tragedii.
                                Jesli oceniac tylko calych na bialo szeroko rozumianych czyli Zewlaka i Ebebenge to jest nie przymierzajac pieknie.
                                A skoro cofamy sie do zamierzlych czasow Jozwiaka czy Trzeciaka to wypadaloby przytoczyc takze ich wszystkie plusy i minusy a nie tylko wybrane wpadki jak to Mario zrobiles.
                                Moin, moin was geht?

Komentarz

Pracuję...
                                X